Treść opublikowana przez satikrk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no zmodzony jest jak Proszowickie MaseratTtTtTtTti (opel calibra) z calym szacunkiem dla mieszkancow proszowic i okolic:) heheh. zrobie foto jak bedzie stal jeszcze bardziej obnizony. rejestracja nasza Krakowska:facepalm:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktos cos zna czy to klubowicz bo ramek nie ma. wczoraj szedlem to stal jeszcze nizej nie wiem czy ma gwint czy pneumatyczne bo raz tak raz siak.
-
Grupowy tuning
no panowie jak cos to ja sie poki co pisze na malopolski tuning. zalalezy mi na tym jak pisza koledzy indywdualny program pod stan motoru. no i hamownia na Q
-
Błąd ksenonów
kolego co zrobiles bo mam to samo ??
-
[Małopolska] Widziany, widziana
no co do wlosow moge sie mylic ciezko mi juz bylo sie wykrecic glowa bo za pozno sie zorientowalem a predkosc juz duza no ale wszystko inne sie zgadza:)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
avant tablica rej KR... CN lub NC
-
[Małopolska] Widziany, widziana
dzis na ulicy Zbigniewa Herberta w kierunku autostrady swoszowic czarna A4 B8 na ramkach klubowych prowadzila ja bodajrze Pani w blond wlosach. kto kolwiek widzial kto kolwiek wie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wczoraj pod przedszkolem stałem na Borkowskiej, bywam tam jak u swojej dziewczyny jestem:wink: muszę przyznać że sporo B6 tam się kręci na osiedlu:whistling: no i wszystko jasne heheh. no stoja stoja raz widzialem tez tam pod przedszkolem avanta z tytłem B6 a przodem B7 czarna, jeszcze jest cos tuning-owego kolor taki zlotawy, no i reszta normalna choc jedna avant blekitna ladnie siedzi s line. sumujac to zaproszenie na Kawe Herbate Sok Piwo Wodke Wino
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dante chyba wychodzi na to ze jestesmy sasiadami dzis wracalem o 5 z rana i widzialem Twoja furke pod blokiem no chyba ze cos ten tego nie u siebie hehehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bylo na forum ktos mial zalozone te swaitelko ledowe na tyl efekt mega
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no spoko tylko tam gdzies na forum cos pisali o xenonanch czyli 1. Zeby widzieć efekt ustaw autko 5-10 m przed ścianą, oczywiście na poziomym podłożu 2. Wybierz moduł kontrolny "55" -Zasięg świateł - "Light Range" 3. Wartość jest ustawiana w "Soft Coding" - ustawienia dilera 4. Wciśnij "07 Recode", żeby zmienić ustawienia 5. Wprowadź graniczne wartości ustawień reflektora 6. Naciśnij "Do it" - zobaczysz zmianę (na ścianie) 7. Wartości 00060 - 00020 są dla mnie ok ! 8. Teraz musisz skalibrować punkt samopoziomowania i spowodować, zeby przy następnym starcie kodowanie było zapamiętane 9. Aby to zrobić wejdź do "04 Basing Settings" i przewiń do "Group 001" 10. W ciągu kilku sekund pierwsza cela zmieni watość z "wait" na "set" 11. Teraz przewiń z "Group 001" na "Group 002" 12. Czekaj aż kontroler wyświetli wartość "Learned" doszedlem do recode i swiatla poszly w dol i wyskoczyl blad ktorego teraz nie moge usunac:/ ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting i juz nie moge wejsc w 04 Basing Settings.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy pomocy jest szansa zeby ktos cos mial vaga przy sobie na spociku czwartkowym ja walkuje non stop i nie moge uzyskac pelnej wersji juz mnie popiesci z tym a potzrebuje ustawic swiatla xenonowe ma tez blad ktorego juz nie moge usunac po recode:/ masakra. i jak by sie dalo te cale logi zrobic jeju jakos sie odwdziecze:) hehe. czekam na wasze propozycje rowniez moge w tyg gdzies cos podjechac poki co mam wolne.
-
No Response from controller w VCDS
a co oznacza ten blad kolega przy probie rejestracji ma klucz i wyskakuje <br /><br />
-
światła drogowe jako światła do jazdy dziennej programowanie
a jak kolego wyczarowales te drogowe do jazdy dziennej mozesz to jakis zobrazowac tutaj ?:>
-
Wymiana sprężyn, i błąd poziomowania xenonów w B7.
ja wymienilem na uzywany wlasnie i spoko blad zniknal potem wymienilem to zawiszenie na 1BE i zaczelo sie jade jade i nagle ba blad wyskakuje :/ nerw. za kazdym razem co wlaze auto oba reflekotry sie poziomuja nie odrazu ale po czasie. a jak wspomnialem wczesniej ostatnio zaczely mi z niewiadomego powodu siwecic wysoko wiec obnizylem je manualnie i jak wyskoczy blad to one jeszcze w sie opuszczaja nizej :/ no to jzu przesada. bede konbinowal z Vagiem moze cos sie uda kabel mam program jakis tam hmmm sie okaze. wrrrrrrr.
-
Wymiana sprężyn, i błąd poziomowania xenonów w B7.
i jak kolego udalo Ci sie rozwiazac ten problem ? bo jamam to samo tylko ze blad sie pokazuje dopiero po jakims czasie lub jak wyjade na autostrade i nie wiem dziwne ze od predkosci i wyswietla sie. a dzis znow swiatla zaczeli mi siwecic wysoko bez bledu a jak sie zaswiecil blad to swiatla ustwily sie na normalny tryb jak zawsze. i o co kaman
-
Przegląd samochodu z napędem quattro
u mnie chlop powiedzial ze rolki nie przekraczaja 5 km/h wiec nie powinno sie nic stac z napedem a mowi ze kazde auto tak robia z napedem 4x4.
-
sprężyny weitec auo75va/093 kolor zielony ile obniżają
pokaz jak to wyglada zapodaj jakies foto
-
Zawieszenie z b7 3.0 TDI quatrro a b6 1.9 TDI
kolgo najpierw wez zobacz jaka klasa wagowa 1BE odpowiada Twojemu 1BA bo ja Ci powiem tak ze u mnie 1BA 12 to 1BE 11, zobacz klasy wagowe porownaj i wywnioskuj
-
[Małopolska] Widziany, widziana
witam kto smiga czarna a4 b6 avant z przodem b7 KR...JS widziany na ul Borkowskiej dnia wczorajszego tj 6 kwietnia ,
-
Akcja zbiorowa - rozkminiamy zawieszenie 1BA vs 1BE ( kat. mas osi)
dzis jeszcze zmierze co i jak lezy, choc jak wymienialem cale przednie zawieszenie wachacze itp bedac jeszcze na 1BA to przod mi poszedl wyzej wtedy to wygladala jak AllRoad:).
-
Akcja zbiorowa - rozkminiamy zawieszenie 1BA vs 1BE ( kat. mas osi)
u mnie wyglada to tak po zmianie z 1BA przod 9 tyl 12 na 1BE przod 7 tyl 11. Auto: A4 B6 QUATTRO Nadwozie: Avant Skrzynia: Manual 6 biegow Kategoria wagowa osi przedniej: 0JJ Kategoria wagowa osi tylnej: 0YM Zawieszenie: 1BE Calosc http://imageshack.us/photo/my-images/821/auto1p.jpg/ Przod http://imageshack.us/photo/my-images/94/auto3zt.jpg/ Tyl http://imageshack.us/photo/my-images/441/auto2v.jpg/
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
zamieszczam fotki swojego moda z 1BA przod 9 tyl 12 na 1BE przod 7 tyl 11. Calosc http://imageshack.us/photo/my-images/821/auto1p.jpg/ Przod http://imageshack.us/photo/my-images/94/auto3zt.jpg/ Tyl http://imageshack.us/photo/my-images/441/auto2v.jpg/
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
klasy bralem z b6 tak jak jest na 1 stronie wiec nie wiem jak sie jeszcze to ma do b7 ale mysle ze duzej roznicy nie powinno byc ale celowal bym ze przod jak nic 2 klasy nizej a tyl jedna moje zdanie. jeszcze dodam zebys znalazl sobie tez z b7 wtedy bedzie pewniej, a nie ma sensu sie cofac do amrokow i sprezyn z b6. tutaj gosc ma moze Ci spasowac http://allegro.pl/kompletne-zawieszenie-audi-a4-b6-b7-avant-s-line-i2174958957.html kat wygladaja nawet ok przod 9 a tyl 8. on dosc dlugo siedzi z tym na allegro i nie moze sprzedac moze sposci z ceny , dodam ze z B7
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
to przod bym celowal 8 lub 9 a tyl 8 zobacz sobie teraz na oznaczenia kolosrystyczne sprezyn co odpowiadaja tym kat i do tego amorkom i light nic tylko szukac na allegro , tutaj masz link http://www3.zippyshare.com/v/44220694/file.html z plikiem pdf co wczesniej tu zamiescili na forum ja sie tym sugeowalem.