Treść opublikowana przez Janek@4
-
Moja A4 B5
Moja A4 rocznik 1998. Wyposażenie i ogólne info: - 4 x elektryczne szyby - 4 x poduszka powietrzna - klimatyzacj - centralny zamek z kluczyka - 2 x podłokietnik - silnik 1.8 125km - felgi zima fabryczne 15' lato 17' Mam już dłuższy czas audiczkę ale po nowym roku zaczynam coś w niej zmieniac. Już kupiłem nowe lampy tył i przód, przyciemnione szyby z tyłu, obwódki zegarów założone, nowe radio zakupione. Gwint już jest w planach jak i przemalowanie 17-nastek na inny kolor. Jak tylkobędę miał nowe fotki to wrzucę. Pozdrawiam tych którzy oglądają. <br /><br />
-
[B5 ADR] Nasza B5
Będą fotki wnętrza i szyb jak są przyciemnione jeszcze w tym tygodniu a może i wieczorem jak znajdę chwię. Będzie gleba tylko, że dopiero na wiosnę.
-
[B5 ADR] Nasza B5
Oto nasza audi. Mamy ją już od trzech lat w skład wyposażenia wchodzą: -4 x elektryczne szyby -klimatyzacja -4 x poduszka powietrzna -tempomat -centralny zamek z kluczyka -2 x podłokietnik -1.8 benzyna 125 km. -dzielona tylna kanapa Co zmieniłem do tej pory: -przyciemnione wszystkie szyby -felgi lato 17, 225x45x17 -ramki zegarów aluminiowe -zawieszenie wymienione całe na TRW -wiskoza plus czujniki temperatury A na wiosnę wymiana lamp przednich i tylnych: -pranie środka -wymiana przedniej szyby
-
[B5 ADR] Jak zmienić kolor podświetlenia zegarów?
Spoko. Będę się zabierał w sobotę za zakładanie ringów na zegary to chcę od razu zrobić i to podświetlenie. A kolego jakie żarówki najlepiej zakupić i ile sztuk jeśli możesz podrzucić. Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Jak zmienić kolor podświetlenia zegarów?
Witam wszystkich. Mam pytanie i proszę o rady jak zmienić podświetlenie zegarów na białe w mojej Audi A4 B5 z 1998roku. Czytałem na różnych forach i w różnych artykułach ale każdy pisze co innego. Jedni piszą, że wystarczy wymienić tylko żarówki inni że całe tarcze. Więc jeśli koledzy możecie coś doradzić to z góry dzięki.
-
[B5 ADR] Żarówki led
Takie żarówki: http://allegro.pl/zarowki-24-led-ba15s-pozycja-stop-kierunek-i1557962258.html[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 09:47_________________________________________________Efekt jest naprawę zabójczy i podoba mi się bo wsadziłem je w przezroczyste lampy na tył i powoli nabiera wyglądu
-
[B5 ADR] Żarówki led
Witam, Przyjechały mi dzisiaj żarówki led do kierunkowskazów tył i pozycja/stop. Podłączyłem pozycję i stop różnica kolosalna niż zwykłe żarówki dwu włóknowe ale po podłączeniu żarówek żółtych w kierunkowskazach jest efekt spalonej żarówki i migają jak szalone. Gdy włączę awaryjne jest wszystko OK ale gdy tylko przełączę na lewy lub prawy kierunek to migają jak szalone. Jeśli ktoś może to niech coś poradzi. Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Temperatura rośnie co jest?
Właśnie wróciłem od mechanika i walną czujnik temperatury, podłączył go na krótko i wszystko działa a jak normalnie kostka podpięta to znowu lipa, już zakupiłem w zaprzyjaźnionym sklepie za 40zł o wartości 65zł (dobry rabat) Jutro będzie wymiana i wieczorem dam znać czy wszystko działa. Pozdro
-
[B5 ADR] Temperatura rośnie co jest?
Też myślę o tej pompie ale nie chodzi mi wiatrak na drugim biegu jak już temperatura wzrośnie
-
[B5 ADR] Temperatura rośnie co jest?
Właśnie wróciłem z trasy i już mnie szlak trafia. Przez pierwsze kilometry spoko 90 stopni ale gdy tylko zatrzymałem się na światłach zaczęła wzrastać temperatura do 100 stopni. Gdy ruszam i jadę to opada a gdy tylko zwalniam lub się zatrzymam to znowu to samo. Jutro pojadę do kumpla niech podepnie pod komputer i zobaczymy czy coś pokarze.
-
[B5 ADR] Temperatura rośnie co jest?
Dzisiaj wsiądę i się przejadę to zobaczę czy ponownie rośnie temperatura. Wczoraj wymieniłem termostat i jak trochę pocisnąłem czyli jakieś 5000 obrotów to było ok do puki nie wyłączyłem silnika po ponownym odpaleniu już była tak jak pisałem wcześniej setka i ciężko jej było spaśc do 90 stopni
-
[B5 ADR] Temperatura rośnie co jest?
Czyli jak najszybciej wymienic czy mogę jeszcze pojeździc? Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Temperatura rośnie co jest?
Przed wymianą termostatu było tylko nieraz po ponownym przekręceniu zapłonu ale nigdy podczas jazdy. Po wczorajszej wymianie termostatu temperatura wzrosła do ponad 100 gdy jechałem około 120 km/h zaczęła spadac ale gdy zwolniłem to się utrzymywała około 95 stopni
-
[B5 ADR] Temperatura rośnie co jest?
Witam. Może ktoś wie co jest grane w mojej audi 1.8 125KM z 98r., temperatura mi wzrasta do 100 i ponad 100 stopni. Wymieniłem termostat bo myślałem, że to coś pomoże ale niestety nadal problem się utrzymuje. Jak by ktoś coś doradził to byłbym wdzięczny. Podobno jest jeszcze jakiś czujnik temperatury który nie kosztuje dużo a może pomóc a jeśli i to nie pomoże to podobno coś z pompą wody i co wy na to? Pozdrawiam[/b][/b]
-
[B5 ADR] Moje pierwsze auto...
Spoko panowie. Właśnie czekałem na podpowiedzi i wiem czego nie kupowac a nad czym się zastanowic. Obniżyc jak pisałem dopiero wtedy będę mógł jak kupię drugie auto bo za dużo jazdy po lasach i różnych wertepach
-
[B5 ADR] Moje pierwsze auto...
Witam wszystkich klubowiczów. Oto moja Audi którą kupiłem 1,5-roku temu. Wyposażenie: Klimatyzacja 2x poduszki 4x elektryczne szyby 2x podłokietnik Centralny z kluczyka Tempomat Tak wyglądała Jak ją kupiłem A teraz wygląda tak: Nowe felgi 17, tylne zawieszenie całe wymienione na nowe TRW i przód lewa strona również to samo, tarcze wentylowane i klocki tej samej firmy. Nie ma gleby na razie bo jeżdżę z rodzinką na ryby i dużo po lasach więc nie ma sensu na razie. Jak będzie drugie auto to będzie i gleba Na wiosnę chcę przyciemnic wszystkie szyby, zmienic przednie lampy i tylne oraz założyc halogeny. A oto linki do tego co chcę założyc i czekam na wasze opinie. Pozdrawiam http://moto.allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-b5-sedan-94-00-black-led-i1402641585.html http://moto.allegro.pl/lampy-reflektory-fk-audi-a4-b5-98-angel-eyes-h7-dc-i1392458198.html
-
[B5 ADR] Proszę o opinie i porady
Jak możecie to podsuńcie jakieś lampy przednie bo nie wiem co wybrac i jakie dobrze świecą.
-
[B5 ADR] Proszę o opinie i porady
Zaraz po zakupie. Silnik 1.8 (125KM), klimatronic, dwie poduszki, 4xelektryczne szyby, centralny z kluczyka. Wymieniłem tylne amortyzatory i sprężyny, prawa strona przód wszystkie wachacze nowe TRW, nowe tarcze i klocki TRW przód i tył, nowa pompa oleju. A i oczywiście nowe felgi 17 i opony na lato a na oryginalnych 15 audi są nowe zimóki. W listopadzie przyciemniam wszystkie szyby, nowe radio i obniżenie ale dopiero na wiosnę. Jak będzie kaska to jeszcze dużo rzeczy można zmienic
-
[B5 ADR] Jak wymontować stop z tylnej deski?
Jeśli ktoś wie jak wymontowac stop z tylnej deski to proszę o pomoc bo nie chcę go wyrwac. Z góry dzięki
-
[B5 ADR] Przyciemnianie tylnych lamp. Jak to zrobic?
Dzięki bardzo za rady koledzy
-
[B5 ADR] Przyciemnianie tylnych lamp. Jak to zrobic?
Witam. Ma ktoś pomysł lub wie jak przyciemnic tylne światła w mojej A4. Próbowałem zrobic to folją do szyb ale nie da się wyłożyc jej na lampach. Jak ktoś wie to n iech da znac. Pozdro
-
[B5 ADR] Mała zmiana
Wczoraj były koła zakładane więc nie było czasu na obniżenie. Tylko, że dużo jeżdżę z rodziną do lasu i na ryby więc nie wiem czy będzie to dobre wyjście.
-
[B5 ADR] Mała zmiana
Witam. Jestem początkującym posiadaczem Audiczki bo dopiero od roku ale powolutku zaczynam coś przy niej robić. Na początek zmiana felg z oryginalnych 15 na 17 PLW, co sądzicie o nich? Na tylnej klapie brak oznaczeń bo koleś mi wjechał w tył i dopiero co pomalowane, nie wiem czy przyklejać ponownie? Doradźcie i ocencie. Pozdrawiam Tak właśnie wyglądała gdy ją kupiłem z żonką. A tak po malowaniu wygląda tył. A tutaj na nowych felgach i oponach. Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Co sądzicie o tych felgach?
Mam zamiar kupic 17 cali PLW właśnie takie, czekam na opinie A tak na A4 B5 Według mnie super.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich.