Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcaris

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcaris

  1. mcaris odpowiedział(a) na xXPiotrekXx19 temat w Audi A4 B5
    Pod drl fajny moduł co prawda troche drogo i do golfa ale chyba i do audi by podeszło http://www.aliexpress.com/store/product/Auto-Headlight-Head-Light-Sensor-And-Switch-For-VW-Golf-4-New-Bora-Polo-Lavida-2015/1711589_32359149041.html
  2. Witam. Widze że niektóre 1.8T palą mniej niż diesle )). W moim co prawda nie audi ale silnik ten sam przy jeżdzie na autostradzie 140-180 zbiornik 37l (dwie osoby pełny kufer i klima, moc lekko podniesiona na 200km) po przejechanych 260km koniec lpg czyli jakieś 14,5l gazu. p.s Szukam ogarniętego magika od 1.8t z Warszawy
  3. Pawelwor dzieki za odp. poszperałem trochę w schem. elsa ale tylko seat i u mnie z przewodami jest troche nie tak tzn. pomarańczowa kostka w podszybiu t10 na niej powinien być biały przewód na pin 4 tzn. t10/4 ale w mojej wiązce nie ma tego przewodu (fabrycznie ) i z tej że kostki powinien iść do ecu na pin t121/61 , tyle że w kostce t121 pin 61 jest już obsadzony kabelkiem o innym kolorze . na razie mam połączone tak: od g65 (f129) pin2 ---do T14/2 (sterownik wiatraków) tak jakby brakuje jeszcze połączenia białego gdzieś tylko nie wiem gdzie. Jak byś mógł zerknąć w elsa na schem. klimy leon 2003r
  4. Witam w końcu trafiłem na temat o klimatroniku poliftowym . Zamontowałem takowy klimatron. do swojego auta z tym że jest to leon 2000r i można by powiedzieć że działa yyyy prawie działa tzn. klima załącza sie po naciśnięciu ECON chłodzi jakieś 20sek po czym wiatraki przestają kręcić ale przycisk ECON dalej nie świeci tak jakby klima działała po ponownym klik. Econ znowu działa i tak w kółko. I mam mały problem z nadmuchem centralnym obojętnie czy nacisnę przycisk czy nie wieje z kratek natomiast górny czy ten na nogi śmiga prawidłowo. Sprawdzam kostki w klimatroniku i u mnie porównując schematy z tymi z audi jest trochę pomieszane tzn. troche z I lifta trochę z II lifta . Pomoże ktoś ogarnąć tą kabelkolgje? Czyli nie ma szans na pomoc? hmmmm szkoda
  5. mcaris odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Zastanawia mnie zmiana wsadu i chyba wymienie wsad z 4b0 na 8d0 powinno śmigac bo widze że organizacja eprom jes podobna
  6. mcaris odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Pin jest
  7. mcaris odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Jak widać mam diesla , gdzieś czytałem że w vagu można rezystancją sie pobawić i ustawić , tylko nie mmoge odszukać w który miejscu w vagu , byłbym wdzięczny za link do tematu. A czy pompa cała pompa od a6 podejdzie P&P do a4 bez przeróbek??
  8. mcaris odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ok dzieki za szybką odp. Z drzwiami spoko nie musi być pokazywane a ze wskazaniem paliwa da radę zrobić przerobienie wsadu żeby pokazywało ok czy tylko przeróbka mechaniczna wchodzi w grę ??
  9. mcaris odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Witam dzis zamontowałem ful fis do audiolki oraz tempomat prościzna ). Licznik to angol 4b0920981j chciałbym założyć tarczki od od EU i pewnie potrzebny będzie wsad od eu czy ktoś z forumowiczów mógłby podrzucić lub przerobić na eu moj. Kolejne pytanko czy aby pokazywał chwilowe spalanie to trzeba ciągnąć od ecu przewód? i nie wyświetla otwartych drzwi kierowcy , na starym wyświetlało czy to wina licznika?? I w skazanie paliwa hmmm nie wiem czy jest ok bo przed montażem wskazówka była na połowie a po założeniu nowego wychyliła się o jedną kreskę w prawo jest ok??? Będę wdzięczny za pomoc link do pliku: ecu a4.bin pobierz za darmo - Hosting plików
  10. mcaris odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ok dzięki jest fajny opis , gość sie postarał szacun
  11. mcaris odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Witam Jestem przed montażem licznika z pełnym fis (zakupiny zdj. nr 2 ). Obecnie posiadam ten 1/2 fis (zdjęcie nr 1) który zaczął fiksować na małym wyświetlaczu juz prawie nic nie widać więc postanowiłem zapodać full FIS.Potrzebuje pinout do licznika 1/2fis , czy pinologia od a3 podejdzie?? bo do a4 nie mogą nigdzie wyszukać. Dodam że w obecnym brak jest kompa więc także zamówiłem manetkę . Dodam że już robiłem podobny zabieg tyle że do leona wkładałem zegary od passata b5fl tam sprawa była o tyle łatwa że kostek nie było potrzeby rezać tylko wymiana wsadu od golfa (pokazywanie temp.) Będę wdzięczny za pomoc. Autko a4 1.9 TDI 2000r

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.