Treść opublikowana przez otles2
-
Proszę o pomoc brak dostępu do auta
Witam dziś rano otwierając auto z kluczyka nie zareagował pomyślałem słaba bateria wymieniłem bat i nadal nic poszukałem 2 kluczyka był rozładowany zmieniłem bat nadal nic jakieś 8 miesięcy temu miałem włamanie i wkładka od strony kierowcy jest wyjęta czy mogę się jakoś dostać do auta ?? Czy jest tylko jedna wkładka w b8 ?? Nie otworze jakoś przez wyciągnięta wkładkę kierowcy ???
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Witam mam możliwość kupna całego wydechu od sq5 wraz z modułami co muszę zrobić i jak żeby to zadziało ?? Czy napewno to będzie działać
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
czyli szukać samych głośników i sterowników 2 tak wydechy są standard 3.0 tylko zmienione końcówki plus dyfuzor
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Witam Rozmyślam nad zamontowaniem tego u mnie w a4 b8 3.0tdi mam funkcje przełączenia trybu jazdy końcówki wydechów zrobione na s4 wiec tylko dźwięku brakuje czy wystarczy tylko taki zestaw czy coś jeszcze będę potrzebował https://www.kufatec.de/shop/de/sound-booster-pro/fahrzeugspezifisch/komplettset-active-sound-incl-soundbooster-audi-a4-8k-a5-8t a może da się taniej ? Autko jest po virusie już ładnie chodzi ale wuja kopił nowe sq7 i mowie trzeba pogrzebać
-
2.7 TDI MULTITRONIC S-LINE 233PS/500NM
W kuj pom nie bo na dzisiejszych złodzieji brak zabezpieczeń niestety ale w kolejny coś wymyślę to już moje 2 a4 które zajeb..... pierwsze szukałem 1.5 roku
-
2.7 TDI MULTITRONIC S-LINE 233PS/500NM
AUTKO ZOSTAŁO SKRADZIONE WIEC KONIEC TEMATU :(((
-
2.7 TDI MULTITRONIC S-LINE 233PS/500NM
Dokładnie skrzynia powinna wytrzymać a wiem co i jak to auto na trasie nie jechalo teraz z kazdego biegu idzie milo ( ale w planach jest po-lift 3.0 )
-
2.7 TDI MULTITRONIC S-LINE 233PS/500NM
Chodzi o wykończenie auta właściwości jezdne i to wieczne trzeszczenie plastików Poza tym auto fajne
-
2.7 TDI MULTITRONIC S-LINE 233PS/500NM
Witam Przedstawiony klekot jest w moich rekach od miesiąca a teraz dlaczego to kupiłem no własnie wymieniłem się na mojego Pasata cc (pomyłka życiowa) dlatego tez padło na 2.7 z wyposażenia co ciekawe to ma : Webasto ( auto stoi pod blokiem wiec milo się wsiada do ciepłego ) Wszystkie kanapy grzane Dodatkowy moduł do tel fajne funkcje czytanie sms itp a reszta to jak przystało na S-line całkiem spora lista ale to już tam mniej ważne bajery Ogumienie : zima 17/225/50 lato (jakiś wzór imitujący rotora ) zostały mi po skradzionej b8 3.0 tdi o ile ktoś kojarzy lato 19/245/35 S6 (nie wiem czy nie wymienię je na 20" rotory) Auto zostało profesjonalnie przestrojone było oporne sporo zabezpieczeń Ale Robert jak zawsze sprostał wyzwaniu i namalował piękny wykres jedna z najlepszych firm w Polsce polecam wszystkim : WWW.TUNE-UP.PL
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Miodzio!!! W końcu wiosna Przyciemniałeś teraz szyby? Czy już kupiłeś z przyciemnieniem? Były już na zdjęciu wyszył takie ciemne w realu trochę prześwitu maja teraz mysle nad VIRUSIKEM- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam pachnie wiosna >??- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Sprzedam zestaw sprężyn utwardzających H&R 29368-2 (-30-35mm) Dedykowany do modeli: Audi A4 Quattro 4WD Sedan + Kombi ( Avant ) Typ 8E (B6/B7) Stan bdb więcej priv.- [ALL B8] cziterowa A4 B8 3.0TDI CCWA Tip sedan
Witam i jak z programem robiłeś coś już ?? bo zastanawiam sie nad zawirusowaniem mojego klekota- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bry Wszystkim No i okazało się ze jednak otwór centrujący mam za mały ( na 19" i zostały 17 przyszły nexeny wr d3 czekamy na śnieżek No nie mam czasu takie na fotki niestety ze wzgledu na robote niestety ale niebawem oddam auto na woskowanie to wtedy cykne- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzis bylem u mojego mechanika przedstawic mojego klekota i okazuje sie ze kupilem dobrze caly duzy przeglad zaliczony postawilem na castrola tak jak w poprzedniej przy okazji wyprostowalem 19 i jutro bede zakladal- Polecane opony zimowe
Ja zdecydowałem sie na Nokian WR D3 225/50R17 zobaczymy co z tego wyda- Polecane opony zimowe
znajomy handlował swojego czasu oponami i zbierał wiele dobrych opinii o tej firmie http://allegro.pl/4x225-50r17-nowe-opony-zimowe-goodride-sw608-98h-i4719963872.html#tabsAnchor- Polecane opony zimowe
Witam poszukuje opon na 3-4 sezony do myślę o tych http://allegro.pl/4x-225-50-r17-98v-xl-nexen-winguard-sport-szczecin-i4681392153.html czy jest sens czy warto dopłacić te 400 zl do innej marki ???- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
witam ktoś zainteresowany Sprężynami hr do a4 (b6i b7) 2,5-3tdi Q odsprzedam z mojej B6- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
GRATKI ))- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tak dokladnie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Taki skromny dizelek to już musi się fajnie odpychać Powiem szczeze moment obrotowy szybkosc i precyzja skrzyni robi robote oczywiscie wczoraj na mokrym bez esp trzeba by mocno uwazac ;d Dzieki ze mowisz juz sprawdzilem do mojej b6 musialem miec pierscionki wiec teraz pasowalyby idealnie ale nie wiem znudzily mi sie juz one i tak wogole nie wiem czy nie oscylowac przy 18" bo dosyc twarda jest a trzeba koniom dac sie wybiegac 18 cali na B8 to pasztet. tak samo jak na A5.. tu musi być minimum 19 cali.. tylko tak sobie wewnetrznie mysle ze jednak komfort w tym wieku juz tez sie liczy ;d;d;d; przed premierowe- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzieki ze mowisz juz sprawdzilem do mojej b6 musialem miec pierscionki wiec teraz pasowalyby idealnie ale nie wiem znudzily mi sie juz one i tak wogole nie wiem czy nie oscylowac przy 18" bo dosyc twarda jest a trzeba koniom dac sie wybiegac - Meetingi Kujawsko-Pomorskie