Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarek81234

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarek81234

  1. wydaje mi się ze ropa którą leje jest dobra ponieważ brat ma paska na pompkach również jeździ na tej samej ropie i takich problemów nie ma. A dodam że dziś dolałem do baku czarnego STP więc rano zobaczymy co będzie bo juz w tej chwili mam na termometrze -22C
  2. to również przerabiałem i niestety bez skutku a najgorsze jest to ze nikt nie wie co się dzieje a objawy występują poniżej -5C, jak jest cieplej auto pali dobrze
  3. Witam wszystkich wiem że temat był już poruszany wielokrotnie ale nie znalazłem żadnego rozwiązania.Auto jak w temacie otóż moja a4 po postoju ok.10 godzin na mrozie odpala dopiero po dłuższym kręceniu rozrusznikiem,a jak już zapali pojawia się z wydechu biały dym o zapachu nieprzepalonej ropy i przez chwile ma nierówne obroty jak by chodziła nie na wszystkich garkach. Dodam że dwa dni temu został wymieniony akumulator,4 świeczki, pompa vacum,uszczelniacze pompek i czujnik temperatury płynu , vag nie pokazuje żadnych błędów korekcje pompek w normie a nie pali nadal. Proszę o pomoc bo już mi szkoda i pieniędzy i nerwów. Pozdrawiam
  4. witam wszystkich mój problem mianowicie polega na tym ze jak robi się taka pogoda za oknem jaka mamy dzisiaj czyli jest mokro i wilgotno, zapala mi się kontrolka airbag. Po dłuższej jeździe bądź kiedy na zewnątrz jest ciepło kontrolka gaśnie sama. Może ktoś z kolegów spotkał się z takim przypadkiem. Pozdrawiam
  5. witam wszystkich forumowiczow jestem nowym uzytkownikiem wi chcialem wszystkich pozdrowic z suwałk [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.