Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

brom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez brom

  1. ANB, zamówiłem ten tańszy mam nadzieje że będzie pasować.
  2. Dziś sprawdziłem ciśnienie oleju wszystko jest w normie, tak jak auto wyjechało z fabryki :)Więc pozostaje wymiana napinacza i łańcuszka... Mam pytanie odnośnie jaki mam napinacz ponieważ aso twierdzi co innego a mechanik co innego w 2000r było przejście właśnie w produkcji napinacza i nie wiem jaki mam zamówić ;/
  3. Nie jest dziwne że gdy silnik jest zimny nie słychać prawie wcale tego łańcuszka? dodaje filmik zaraz po uruchomieniu silnika po nocy: Kod silnika to ANB
  4. Sprawdzę ciśnienie oleju, napinacz dostępny tylko w aso :/
  5. dzięki za pomoc ---------- Post dopisany 24-10-2012 at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2012 at 18:44 ---------- Edit: Byłem z wizyta u mechanika twierdzi ze niepotrzebne tak się uparłem na wymianę tego łańcuszka, jak silnik pracuje ok to nie ma takiej potrzeby tego wymieniać, i że dalej będzie brzęczeć po wymianie łańcuszka. Jakieś argumenty przeciw?
  6. czytałem kilka tematów na ten temat po prostu chce się upewnić, i dowiedzieć na co jeszcze zwrócić uwagę skoro będzie wszystko na wierzchu i nie płacić co chwile po 500zł za robociznę
  7. Witam, przebieg auta 202000 ten brzęczący dźwięk słychać podczas jazdy na każdym biegu słyszalny jest głośniej podczas dodawania gazu. Czytałem że prawdopodobnie jest to łańcuszek od zmiennych faz rozrządu (proszę poprawić jeśli się mylę) Po wizycie u swojego mechanika powiedział mi że trzeba zdjąć rozrząd i że wymiana tego łańcuszka będzie kosztowna. Chciałbym upewnić się że problem tkwi właśnie w tym łańcuszku. Przy okazji słyszycie coś niepokojącego? i co sprawdzić/wymienić innego podczas tej wizyty u mechanika
  8. brom odpowiedział(a) na brom temat w Audi A6/S6/RS6
    chip będzie w lato, i światła też trzeba zmienić i zacząć bawić się w detaling, dużo jeszcze pracy i kasy trzeba wyłożyć wczoraj zakupione zostały opony od klubowicza, Dunlop 16 8-8,5mm 2 latki
  9. brom odpowiedział(a) na brom temat w Audi A6/S6/RS6
    3k pln do 120km pali mi 11L
  10. brom odpowiedział(a) na brom temat w Audi A6/S6/RS6
    Miesiąc temu założony gaz u Nowotczyński w Mławie, montaż trwał 4h zgrana ekipa, widać ze znają się na robocie. Na gazie zrobiłem 2000k i zero problemów żadnych szarpań praca silnika jest identyczna zarówno na gazie jak i benzynie moc silnika również identyczna w obu przypadkach , polecam ich każdemu. Podzespoły: Stag 4 Reduktor AC R-01 Wtryskiwacze pojedyncze Hana zielone Zbiornik w koło 53 litry Faro Wlew gazu pod klapką obok PB <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> Zamówione zostały amortyzatory tył firmy sachs, klocki ate i tarcze trw i czekają na montaż <br /><br />
  11. ja założyłem tydzień temu gaz, u Nowotczyński w Mławie zajęło to im 4h ze wszystkim, miałem wrażenie ze mogliby to robić z zamkniętymi oczami, auto nic nie szarpie nie czujesz kiedy jedziesz na gazie a kiedy na benzynie nawet przy pełnym bucie gdy przełączasz gaz na benzynę itp także polecam ich i nie wahaj się tylko zakładaj gaz u mnie siedzi butla 55l , spalanie 11l gazu w trasie 120km/h
  12. brom odpowiedział(a) na brom temat w Audi A6/S6/RS6
    zaraz po zakupie włożyłem ponad 2k na rozrząd płyny itd. także w tym roku jeszcze tylko kupić nowe opony na zimę no i ten gaz, o światłach już mi chłopaki mówili w nowym roku będę się za to zabierać, masz może fote jaki efekt jest tych ledów?
  13. będziecie na Moto Show Ełk ? 19.08
  14. brom opublikował(a) temat w Audi A6/S6/RS6
    Witam Po długich poszukiwaniach udało się znaleźć zadbane oooo, audi zostało sprowadzone na zamówienie przez P. Andrzeja polecam go każdemu, auto od Niemca 2 właściciel pierwszym było przez 6 miesięcy miasto Ingolstadt. Książka serwisowa pokrywa się z wydrukami z aso. Wyposażenie takie jak widać esp navi el. roleta sportowa kiera, parktronic doczepiany hak gdyby ktoś mógł rozkodować vin żebym mógł cale wyposażenie mieć z góry dzięki WAUZZZ4BZYN135182, Na wstępie zostały wymienione wszystkie płyny olej filtry(febi MANN Motul) rozrząd cały INA, zamierzam założyć gaz w tym miesiącu u Nowotczyński, kupić zimowe opony to na tyle w tym roku planów:) Poniżej kilka fotek: <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
  15. spotkalismy sie pogadalismy , i po spocie szkoda ze nie zdarzyles bysmy auto zdbadali dokladnie
  16. zawsze trzeba brac zadatek To co filip będzie w piątek o 18 ? bo nie chce na darmo tyle jechać, a niedawno kupiłem auto i chciałbym sprawdzić czy wszystko gra
  17. chętnie bym podjechał z Grajewa żeby zrobić logi była by taka opcja? z tym ze to a6 1.8t
  18. o co chodzi jakie logi? jestem raczej w tym temacie zielony ?
  19. podepnę się pod temat bo mam podobny problem, czasami ciężko pali trzeba dodać gazu zimny ciepły bez różnicy, czasami ciężko kreci do 2 tys obrotów 0 błędów na kompie delikatnie falują obroty trzeba dobrze się przyjrzeć. silnik 1.8t mechanik powiedział że być może trzeba będzie przejrzeć cały układ dolotowy i go przeczyścić, co o tym sądzicie?
  20. witam Grajewo z tej strony z tym ze nie a4 tylko a6 nie będziecie mieli nic przeciwko odwiedzinom na spocie? przydała by mi się mala diagnoza vagiem
  21. jak opuszczam dwie szyby to obroty mi falują wtf? ma zwiazek?
  22. chłopaki z a6 forum piszą ze to może być sworzeń tłoka lub panewka? Ja się na tym nie znam zaprowadzę do mechanika i powiem żeby zrobił tak jak mówisz.
  23. jak kręcę to falują trochę obroty, i przy max skręcie coś wyje pewnie pompa ale czytałem ze to normalne przy max skręcie ale stukanie nie ustępuje
  24. sprawdzę dziś. Nic nie zmienia ;/
  25. Witam, na wolnych obrotach słychać takie dziwne głuche stoki, mechanik za bardzo nie wiedział co to może być mówił coś o rolkach... silnik sprawuje się świetnie ma moc ładnie się wkręca na obroty ale chciałbym zlikwidować te stuki dodam ze na zimnym są trochę głośniejsze wklejam link z filmikiem jak pracuje rozgrzany silnik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.