Skocz do zawartości
IGNOROWANY

audi a6 c5 1.8T


brom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po długich poszukiwaniach udało się znaleźć zadbane oooo, audi zostało sprowadzone na zamówienie przez P. Andrzeja polecam go każdemu, auto od Niemca 2 właściciel pierwszym było przez 6 miesięcy miasto Ingolstadt. Książka serwisowa pokrywa się z wydrukami z aso. Wyposażenie takie jak widać esp navi el. roleta sportowa kiera, parktronic doczepiany hak gdyby ktoś mógł rozkodować vin żebym mógł cale wyposażenie mieć z góry dzięki WAUZZZ4BZYN135182, Na wstępie zostały wymienione wszystkie płyny olej filtry(febi MANN Motul) rozrząd cały INA, zamierzam założyć gaz w tym miesiącu u Nowotczyński, kupić zimowe opony to na tyle w tym roku planów:) Poniżej kilka fotek:

image.jpg

<br /><br />

image.jpg

<br /><br />

image.jpg

<br /><br />

image.jpg

<br /><br />

image.jpg

<br /><br />

20120803_182802.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna autko. Jak tylko nadal będziesz dbał to będziesz się nią cieszył:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he mam ten sam silnik i ten sam rocznik ale Avanta i Q... za to biedniej w srodku

Gaz zaloz dobry... posprawdzaj dobrze przeplywomierz, i odme a bedziesz sie dlugo cieszyl maszynka

i a swiatelka mozna fajnie na bixy zrobic, nie mowiac juz o ledach w srodku,

polecam 17 225x45 i dystanse przod 15mm tyl 20mm i trzyma sie jak przyklejona przynajmniej moja Q :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz po zakupie włożyłem ponad 2k na rozrząd płyny itd. także w tym roku jeszcze tylko kupić nowe opony na zimę no i ten gaz, o światłach już mi chłopaki mówili w nowym roku będę się za to zabierać, masz może fote jaki efekt jest tych ledów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy o ktore ledy pytasz :decayed:

mam ledy jako drl-e w lampach z przodu jako ze miejsce po dlugich mi zostalo. i kompleksowo ledy w calym wnetrzu - od podswietlania nog i w drzwiach po cala gore - podsufitke...

foty mozna zrobic... a koszt moda smieszny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu założony gaz u Nowotczyński w Mławie, montaż trwał 4h zgrana ekipa, widać ze znają się na robocie. Na gazie zrobiłem 2000k i zero problemów żadnych szarpań praca silnika jest identyczna zarówno na gazie jak i benzynie moc silnika również identyczna w obu przypadkach , polecam ich każdemu. Podzespoły:

Stag 4

Reduktor AC R-01

Wtryskiwacze pojedyncze Hana zielone

Zbiornik w koło 53 litry

Faro

Wlew gazu pod klapką obok PB

DSC00895.jpg

<br /><br />

DSC00896.jpg

<br /><br />

DSC00898.jpg

<br /><br />

DSC00900.jpg

<br /><br />

DSC00902.jpg

<br /><br />

Zamówione zostały amortyzatory tył firmy sachs, klocki ate i tarcze trw i czekają na montaż :)

DSC00893.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chip będzie w lato, i światła też trzeba zmienić i zacząć bawić się w detaling, dużo jeszcze pracy i kasy trzeba wyłożyć :) wczoraj zakupione zostały opony od klubowicza, Dunlop 16 8-8,5mm 2 latki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...