Treść opublikowana przez Tony Stark
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
Co Cie tak dziwi? http://www.audiklub.org/silniki/avf.html
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
Panowie i Panie jako ze trafila sie okazja kupna nowego auta za dobra cene to nie moglem takiej okazji rzepuscic Audi A6 Avant 2001 rok silniczek 1.9 tdi AVF 131kucykow 6 biegowa skrzynia Wyposazenie raczej standard jak na a6 (na razie) z dodatkow jest tylko tempomat (przyda sie na pokonywaniu trasy Irlandia-Polska Kolor granatowy metalik ale ten metalik bardzo slabo widoczny Kilka fotek z dnia zakupu pierwszym modem bylo zalozenie felg ze srebrnej staruszki Nastepnie uznalem ze zawiecha 1BE jest niewystarczajaca wiec przelozylem ze srebrnej weiteca Ultra GT -40mm I siedzi tak jak mysallem i tak jak bylo poprzednio czyli przod za***iście al tyl moglby pojsc jakies 2-3 cm nizej Na razie ze zmian to tyle reszta jest w tzw toku Lista rzeczy do zrealizowania: 3 x xenon ( juz zamowione) Sciemnienie szyb ( nadal nie wiem jaka folia ) Zapodanie wirusa konskiej grypy Po czasie bawienie sie juz w glebsza mechanike zeby podniesc moc ( docelowo cos kolo 200 kucykow) Malowanie zderzakow i progow pod kolor Montaz NAVI PLUS albo RNSe Kompletne skorzane wnetrze recaro z modelu S6 (dawca niedawno zakonczyl swoj zywot na ulicach Lublina) Czekam na opinie zarowno pozytywne jak i negatywne
-
[INNE] Boczki z wersji europejskiej do anglika
a nie da sie przelozyc samych uchwytow z anglika do wuropejskiej wersji? W jakis posob wlascicie robia to przy przekladkach anglikow na wresje europejskie PS dzieki za odpowiedz Golfic
-
[INNE] Boczki z wersji europejskiej do anglika
Witam Szukalem podobnego tematu ale nie mogłem znaleźć wiec zakładam nowy Jeśli istnieje taki temat proszę o przesuniecie tego Mam Audi a6c5 trafila mi sie okazja kupić kompletna tapicerkę recaro (fotele, kanapa, boczki, słupki, podsufitka, karbon no jednym słowem wszystko) Teraz tylko moje pytanie Wiem ze fotele i kanapa podejdą bez większego problemu, slyszalem jednak ze z boczkami mogę miec problem, bo elektronika i tak dalej Rozwiązał ktoś juz ten temat? Czy da sie to wogole zrobić? Dzięki z góry za odpowiedz i pozdrawiam
-
[ALL] Zloty w IRL
Zapraszamy na 9ty zlot klubu ACI. 30 maja godzina 11.30 w tym oto miejscu: http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=52.661711,-8.59015&daddr=&hl=pl&geocode=&mra=ls&sll=52.661359,-8.590086&sspn=0.00395,0.011319&ie=UTF8&t=h&z=16 TK MAXX w Limerick i wsp. geog. 52.661711, -8.59015 Stamtad wszyscy razem ruszamy na spotkanie grupy vagdrivers
-
[ALL] Zloty w IRL
przysadzilem? napisalem ze smiechem ze masz pretensje ze nie bylo organizacji a sam wariowales ile wlezie przeciez jawnie po zlocie sami sie p[rzyznalismy ze byl brak organizacji wiec niczego mi tu nie zarzucisz a czytac to chyba nie potrafisz bo juz pisalem ze krytyki sie nie boje smieszysz mnie ty i twoje wypowiedzi koniec OT Pozdrawiam
-
[ALL] Zloty w IRL
A kto Ci powioedzial ze system daje bany? samo nic sie nie dzieje nigdy Andkan dostal dwa ostrzezenia pod rzad prawdopodobnie od dwoch roznych adminow i stad jego ban na 48 godzin nie wiem kto dal mu drugie ostrzezenie i po co Ja od razy skasowalem drugie jak tylko je zopbaczylem Ludziom zdarza sie popelnic bledy, no ale chyba nie w twoim idealnym swiecie I nie rozumiem tylko jednego po co po raz kolejny piszesz ze to forum a4 a nie aci? Przeciez doskonale o tym wiem a ty najwidoczniej masz jakis kompelks zwiazany z tym ze dostales u nas bana Pozdrawiam
-
[ALL] Zloty w IRL
a dzwoniles chociaz do mnie ze twierdzisz ze nie odbieram telefonow Nie wydaje mi sie Tobie do przekazanie nic nie mam wiec dzownic nie bede a dco do cenzury na forum to ostatnimi czasy niemal kazda Twoja wypowiedz trzeba bylo cenzurowac Krytyki nigdy sie nie balem i nie boje, chyba mnie z kims pomyliles chlopie No i mam dla Ciebie zle wiesci bo mnie na zlocie 30 maja nie zobaczysz a zaluje bo porozmawialibysmy sobie na zywo Tlye mojego w tym temacie
-
[ALL] Zloty w IRL
po 1. wcale nie oczekiwalem zeby moja a6 byla jakimkolwiek przebojem ( widac ty patrzysz wlasnie w takich kategoriach) po 2. caly czas potwierdzasz tylko to co inni o Tobie mowia obrazajac innych co mnie strasznie smieszy i mimo wiary w to ze przy banowaniu was obu Ty byles poszkodowanym, to po Twoich wypowiadziach i grozbach skierowanych do nas calkowicie zmienilem zdanie po 3. widac ze nie potrafisz przegrywac i ze najlepsza forma obrony samego siebie jest naskakiwanie na innych i opowiadanie jaki jestes pokrzywdzony po 4. frajerskie zasady to te wedlug ktorych Twoje zycie sie toczy Pozdrawiam ADMIN z ACI z przebojowym a6 z marnym silnikiem
-
[ALL] Zloty w IRL
napisal ten ktory najbardziej na plazy wariowal
-
[ALL] Zloty w IRL
a tutaj filmik [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 13:29_________________________________________________swoja droga guziczek czmu nie bylo Cie na zlocie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, postanowilem zarejestrowac sie na forum gdyz mysle o zmianie auta na a4b7 i chcialbym dowiedziec sie kilku rzeczy w chwili obecnej jezdze a6c5 1.9tdi avant [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]