Treść opublikowana przez Tony Stark
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
uwierz mi ze dekielkie wcale nie jest latwo sciagnac
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
m3rvin podsufitke kupilem wzesatwie z fotelami recao rok temu, nie mialem jak jej wysalc do IRL wiec uznalem ze w tym roku musze po nia przyjechac osobiscie Co do szybera, ja tez go nie mam, mocowania sa troszke porezane wiec nic mi sie nie rusza, a w srodku wyglada jakbym mial szyber caly czas zasloniety :/ wiem ze kicha troche ale ze taka juz dorwalem to nie bede wymyslal jakis czas temu "ogolilem" alkantare na fotelach przed: w trakcie: po: wszystko jeszcze do poprawy w wolnej chwili wezme sie za golenie jeszcze raz
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
autko ladne ale koza straszna
-
[B6 AWX] Niebieski avant
no nowa furmanka o niebo landijesza od poprzedniej i w koncu avant jakies plany ?
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
dobrze teraz wyglada
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
nowy mod, podsufitka i slupki w alkantarze Pod domem jakas koza stoi i zajmuje jedno miejsce parkingowe :/
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
czasu nie liczylem bo mialem wczesniej tak ustawione promy zeby spokojnie na nie zdazyc wiec nie spieszylem sie za bardzo co do kilometrazu do powrotnie cos kolo 2550 a do PL to nie pamietam bo sporo zjazdow bo dordze bylo
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
wyscigowki z niego nie zroisz ale zawsze kilka kucy wiecej bedzie
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Auto Glym HD Wax tani nie jest ale warty swojej ceny
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
widzialem autko na zywo, widzisz jak posluchales wujka Rafala to autko od razu zaczelo ladniej wygladac na dobrych kosmetykach nie ma co oszczedzac jakby co to pisz poradze cos w miare mozliwosci
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
trasa galway-rosslare-pembroke-dover-calais-koln-ingolstadt-worthersee-wieden-lublin spalanie 7,5 przy ostrzejszej jezdzie srenio okolo 140 dosc czesto granice 200 trasa powrotna Lublin-calais-dover-pembroke-rosslare-galway przy predkosciach 130-140 oraz pokaonaniu 165 km w godzine jak sie na prom spieszylo, spalanie 6,8 jechalem z zona i niemal na maxa zaladowanym autem mysle ze tragedii nie ma
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
_Makki_ to zdjecie ktore pokazales to akurat pokazuje ilosc pasty g3 farecli nalozonej do polerki maszynowej wosku tyle nie klade spokojnie Jesli mialbym tyle nazlozyc to mala puszka hd starczylaby mi na max 3 aplikacje Co do aplikatora to co polecasz? co do BMW to wez pod uwage ze moje auto jest zapewnie 10 lat starsze a lakier wyszedl idealnie samo woskowanie auta zajmuje mi okolo godzinki ze wszystkim tutaj tyle to zajelo bo najpierw usuwalem hologramy po maszynowej polerce
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
Pawlo 2004 pislaem juz wosku tyle co zawsze czyli normalna warstwe, nie jest jakos specjalnie gruba poprostu lakier odpowiednio przygotowany przed woskowaniem uzywam Auto Glym High Definition WAX jesli chodzi o wosk, a wczesniej cale autko bylo polerowane scratchX
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
w miejsce gdzie byly swiatla dorgowe beda swiatla dzienne wiec spokojnie Wosku tyle co zawsze, efekt taki bo recznie polerwalem autko prawie 3 godziny wczesniej, teraz nie ma zadnej ryski na aucie:D Dzieki za mile slowa
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
Wczoraj zamontowalem bixenon w aucie soczewka ORI od C5 z wersji z bixenonem i hidy d2s 5000k oraz, zalozylem nowe zarniki w miejsce przeciwmgielnych tez 5000k Przy okazji pomalowalem cale lampy w srodku na czarny mat, teraz jest juz FULL smoked front Dzisiaj od 9 rano postanowielm sprawdzic paste do usuwania hologramow po polerce ktora wczoraj zakupilem Polerowanie reczne auta razem z myciem i wywoskowaniem zajelo mi prawie 5 godzin, dlatego obiecalem sobie ze do zlotu w limerick juz go nie czyszcze( moze co najwyzej umyje jak bedzie bardzo brudny) zapodaje kilka fotek, gdzie widac wszystko dokladnie Miejsce po swiatlach "dlugich" jest na razie puste Wszystko zostalo zmostkowane tak ze w ich iejsce beda swiatla dzienne ktore wlaczac sie beda zamiast postojowki, teraz czekam tylko na zarowki h7 LED
-
[B6 AWX] Jakie wartości trzyma oryginalne sprzęgło, dwumas awx ?
myslales o sztywnym kole zamachowym? podobno lepeij znosi chipowanie ja mam to teraz u siebie i nie narzekam
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
tez jechalm farecla, zuzylismy 2 gabki na spolerowanie wszystkiego a efekt oceniam na 90% Co do rysek to nie wiem czy wroca, napewno mam ich mniej szczegolonie tych wiekszych Nigdy nie bedzie idealnia ale jest sporo lepiej Efekty bede widzial jak skoncze czyscic auto[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 10:36_________________________________________________
-
[B6 AWX] Niebieski avant
No w koncu szwagier masz porzadne autko Silnik AWX a nie AWF( bo takich nie bylo) Pare modow sie zrobi i bedzie eleganco
-
A5 8T 1.8 TFSI
no ladna nie ma co jakies plany?
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
Watpie zeby powtorzyla sie taka okazja ale jakby co to dam znac Są następujące rodzaje klimatroników: - Przed liftingiem czarny - Przed liftingiem szary - Po liftingu szary gumowany - Po liftingu czarny gumowany WIem tyle ze przedlift w polifcie dzialac nie bedzie, podejrzewam ze w druga strone tez [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 18:38_________________________________________________3 fotki zrobione podczas wczorajszej polerki
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
No to pewnie sie spotkamy jakos jak bede w PL Yunel z klimatronikiem kosztowal mnie 20 euro Niestety klimatronik od przedlifta a ja mam polifta ale mysle ze cos wyrezam i bedzie dzialac Dzisiaj zamontowalem radyjko, ale jest taki burdel w aucie ze dopoki nie ogarne wszystkiego i nie dostane kosza na radio i ramki wokol niego to fotek nie bedzie bo wstyd
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
ile ptrwa obicie dwoch przednich boczkow? a tak pozatym doszly wlasnie nowe graty zaraz ide montowac Teraz tylko czekac na radyjko mi pozostalo
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
chodzi o to ze w przednich boczkach nie mam alkantary bo to z europejczyka i nie idzie tego przelozyc do angola wiec mam dwa zbedne boczki Dopiero zauwazylem ze jestes z Lubartowa jak bede w PL to odezwe sie do Ciebie bo z lublina daleko nie mam ile mniej wiecej potrwa obicie tego alkantara? chodzi mi oto zeby mialo taki sam wyglad Duza ronica jest miedzy orginalna a ta turecka podrobka?
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
spokojnie, zdaza sie a tak BTW jaki bylby koszt obicia mi przednich boczkow w alkantarze, widze ze sie tym zajmujesz wiec zapewne wiesz
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
raggaman tak to jest granat, napisalm zreszta w pierwszym poscie jaki autko ma kolor