Treść opublikowana przez Tony Stark
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
maciejski nie mierzylem ile to ma teraz do setki :/ Co do ledow to ja 80% rzeczy do auta kupilem na ebay.de Ceny nieraz nizsze niz w PL tak bylo z ledami wlasnie w PL kosztowaly 1200zl plus wysylka a na ebay zaplacilem 250 euro z wysylka[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 09:03_________________________________________________dwie fotki z dubshed [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 09:22_________________________________________________ Trzeba zaczac zbierac gratyna air Nie wiem czy wyrobie sie do worthersee :/ Jak nie to reszte skompletuje w PL a zloze juz jak wroce do Irlandii[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 20:58_________________________________________________porcja fotek z dubshed https://picasaweb.google.com/115994671127400833251/Dubshed27thMarch2011#[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 07:23_________________________________________________Z nowosci: fotochrom pojawil sie na wszystkich szybach i wpadlo jakies tam car-audi 4kanalowy wzmak 2400W do tego glosnik 1400W, jakos to pierdzi W tym tygodniu dojdzie nowa stacja multimedialna na 2din, dlatego tez miedzy innymi przyszla sciema szybek co by ciekawskich nie kusilo zagladac do srodka
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
ET bodajrze 41 Czekam na sensowna propozycje cenowa Nigdy nie mialem felg dluzej niz sezon wiec te jak sie trafi dobra cena tez pojda na sprzedaz [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 09:06_________________________________________________wczoraj pofocilem troche w nocy dopeiro bawie sie fotografia wiec te zdjecia to typowa amatorszczyzna
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
Felgi Bentley 19' 9J 5x112 oponki 225/35 Utweirdzilem sie tylko w przekonaniu ze muze jeszcze ostro zglebic autko Jutro bede probowal wyciaganc pierscienie dysansowe o polozyc tyl jeszcze nizej
-
A3 Sportback / S3 Body kit
jak nie przepadam za a3 to ta mi sie podoba
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
dzisiaj z okazji slonecznego dnia w irlandi co nie jest czym zbyt popularnym o tej porze roku, umylem autko i nawoskowalem nowym woskiem Auto Glym HD Wax, daje rade kilka fotek Co do felg to koncepcje caly czas sie zmieniaja teraz wiem ze jak sprzedam moje ( co mam nadzieje nastapi niedlugo) beda 19" prawdopodobnie jakis Bentley Chce tez wziasc kolo 9J z wyzszym ET zeby schowalo sie w nadkolu bo tyl trzeba jeszcze posadzic [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 16:36_________________________________________________filmiki pokazujacy jak sie zbiera autko sorry za jakosc ale krecone fonem podczas jazdy wiec ciezko cos sensownego bylo skrecic
-
[INNE] A6 C5 - Granat - 1.8T AEB - NOWE FOTO - 4str.
no to jednym slowem lipa i musze jezdzic ttak jak teraz mam? boczkow chyba nie damy rady przelozyc bo ja mam alkantare :/
-
[A6C5]Moje OOOO A6C5 AJM 115 KM 2000r
a Ty masz jakis problem z tym ze ktos udziala sie rowniez tutaj? Bo ja nie widze zadnego Zluzuj troche bo zlosc pieknosci szkodzi
-
[INNE] A6 C5 - Granat - 1.8T AEB - NOWE FOTO - 4str.
ja mam ten sam problem u sibiue tylko ze na odrot niz TY ja mam "angola a boczki z europejczyka widze tylko jedno wyjscie z tego co sie orientuje to ramiona z boczkow sa "przyspawane" plastikiem Mysle ze jesli daloby sie je rozebrac to gosciu os spawania palstikow ogarnalby temat Ja dopiero w czercwu bede mogl sprobowac bo boczki zostaly w PL ale mysle ze da rade [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 17:40_________________________________________________ a to bardzo ciekawe stwierdzenie
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
no wlasnie to nie sa carliny tylko mam mt1 nie wiem jak z wytrzymaloscia felg firmy MAM[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 22:06_________________________________________________wpadl mi do glowy jeszcze taki pomysl 19: 9J wzor bentely jak wam sie to widzi
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
male porownanie ktore felgi lepsze wedlug was
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
Dzisiaj wyjelem gumy usztywniajace z tylu bo wysoko stal teraz jest duzo lepiej
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
PABLO no walsnie jest sztywniejsza bardziej u mnie w aucie niz u niego
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
b6 jest na 19" i niestety ma wieksza glebe od mojej ale mam nadzieje ze to sie zmieni niedlugo
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 00:21_________________________________________________maly UPkilka fotek z dzisiaj robionych z kolezki a4 widac juz pomalowane zderzaki i progi
-
[ALL] Ciśnienie przy hamowaniu auta czyli jak rozpoznać tunera amatora
sam sie juz zastanawiam skompletuje graty i w czerwcu pojade do rogalotiego
-
[ALL] Ciśnienie przy hamowaniu auta czyli jak rozpoznać tunera amatora
to co robi chippedIre jest jeszcze gorsze moim zdaniem niz sportchip Tamten moze i kombinuje z ciosnieniem ale mapy w miare ladnie wygladaja a te z chippedIrle to juz totalna pomylka podjedz do Grzeska w sportchip umow sie na wirusa, jak bedzie kombinacja z cisnieniem powiedz mu co jest grane i jak sie nie spodoba to ma wgrac serie a za usluge nic nie zaplacisz
-
[ALL] Ciśnienie przy hamowaniu auta czyli jak rozpoznać tunera amatora
moim zdaniem bardzo dobry pomysl
-
[ALL] [A6 C5 AVF ] + Turbo BRD + program by Sportchip
jakis dziwny ten wykres moim zdaniem
-
[ALL] [A6 C5 AVF ] + Turbo BRD + program by Sportchip
mlody_drog czyj to wykres?
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
dzisiaj przyszla kolejna paczka [br] [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 14:08_________________________________________________ [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 15:23_________________________________________________Wynik dzisiejszego pomiaru Autko dostalo nowe sprzeglo i sztywne kolo zamoachowe Do tego pomalowane zostaly dokladki fotki jak bedzie ladna pogoda
-
[ALL] [A6 C5 AVF ] + Turbo BRD + program by Sportchip
mam nadzieje ze wszystko uda mi sie zlozyc do czerwca przed wyjazdem do PL zeby zajechac do Rogala celem zestrojenia wszystkiego mam w PL c6 2.7 kuzyna mojej zony po chipie na 205, musze mu nosa utrzec
-
[ALL] [A6 C5 AVF ] + Turbo BRD + program by Sportchip
pierwszy pomiar byl dwa tygodnie temu stad moze taka roznica, zglup[ialem juz sam
-
[ALL] [A6 C5 AVF ] + Turbo BRD + program by Sportchip
Oto wynik dzisiejszego pomariu Mapa robiona u polskiego tunera w Irlandi, ktory dwa tygodnie temu hamowal autko klubowiczowi Rpalka wynik u niego byl 159 mimo tego iz u Rogala w lecie bylo 179 Co myslicie o tym wykresie ja jestem pozywtywnie zaskoczony
-
[ALL] Maly niedosyt i niezrozumienie
znowu chcesz jechac do Pana G? Kiedy Ci pasuje to mozemy sie wybrac znowu na dwa autka
-
[ALL] Maly niedosyt i niezrozumienie
Wyszlo ze jestem krolikiem doswiadczalnym u pana G. hehe no nic podjade na korekte zobaczymy co nawojuje dzisiaj montuje sie sprzeglo i jednomas wiec nie bedzie mogl sie wykrecic ze sie sprzeglo slizga