Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C5 - Granat - 1.8T AEB - NOWE FOTO - 4str.


KANAL

Rekomendowane odpowiedzi

Po ponad dwoch latach bezawaryjnej jazdy A4 B5 zaczalem regularnie przegladac allegro i ogloszenia A6 C5 w sedanie. 30km ode mnie trafilo sie ogloszenie - 3 dni w kraju, ksiazka serwisowa, wszystkie kwity z Niemiec, komplet kluczykow, ori plomby na blotnikach, ori wszystkie szyby, ori lampy... wyposazenie bieda (A4 mialem lepiej wyposazona) ale postanowilem sie przejechac i obejrzec i... zachorowalem. Nie planowalem zmiany autka ale cos mnie ciaglo do niej - stan. W srodku mimo przebiegu ponad 220tys km jak nowa - kierownica, galka zmiany biegow, fotele nie wytarte, nie wysiedziane. Motor suchy, cichy. Kilka drobiazgow do zrobienia ale mimo to ja wzialem.

Co mi sie podoba a co nie - wygoda, komfort na PLUS ale motor - do setki 1.8T AEB robi 2.6 ABC ale przy predkosciach powyzej 150km/h w A6 jest glosniej. Niestety pod wzgledem ciszy Vka bije na glowe R4. Wydawalo mi sie ze autko klasy wyzej od A4 nie moze byc w srodku bardziej glosne - niestety sie mylilem. Ale na wiosne planuje zrobic program - u GOODHOPE i mysle ze pier***niecie bedzie wynagradzac ten halas przy wysokich predkosciach.

Wyposazenie:

Klimatronik

4 x elektryczne szyby

El. i podgrzewane lusterka

Podrzewane dysze spryskiwaczy

ABS

EDS - Elektroszpera

Zawieszenie ori - 1BA

Tylna kanapa rozkladana

Zmiany:

z zewnatrz

- lampy przod - polerka + mycie + HID 6000K

- lampy tył po lifcie

- alu 16 cali Ori Audi - na zime + 18 cali Ori S-Line

wewnatrz

- kompletna skóra - szare kubły

- kierownica trójramienna

- FIS

- stacja multimedialna Pioneer AVH-3200BT

Plany:

z zewnatrz

- byc moze felga RS6 18cali - zawsze ten wzor mi sie widzial na A6 - 18 cali S-Line

- lekka sciema wszystkich szyb

- dokladki w kolor

- nakladni chrom na lusterka IN PRO - bardzo chcialbym przymierzyc i wtedy ocenic jak do tych kol i tego koloru pasuje ten mod

wewnatrz

- fotele kubelki (najlepiej RECARO lub szara kompletna skora) - zrobione - kubły, szara skóra

- FIS - zrobione

- kierownica trojramienna - zrobione

Chiptuning - umówiony jestem u goodhope, za równy tydzień powinienem pochwalić się wykresem (czyli ok. 20.07.2011r.)

Auto umyte na szybko na myjni recznej takze niedomyte i pelne zaciekow:

img1723g.jpg

img1731k.jpg

img1739cv.jpg

img1750w.jpg

img1754og.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super autko :good: Felgi wg mnie pasują bardzo fajnie.

Pokaż jeszcze środek jak wygląda.

Ja jak będę zmieniał auto to chyba też na A6, bardzo mi się podobają te auta :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super autko :good: Felgi wg mnie pasują bardzo fajnie.

Pokaż jeszcze środek jak wygląda.

Ja jak będę zmieniał auto to chyba też na A6, bardzo mi się podobają te auta :slina:

Srodek w tej chwili wyglada jak chlew, niestety podworko mam jak po II wojnie, pelne blota. Nie ma na ta chwile co focic. Jak pogoda dopisze w sobote to zabieram sie za sprzatanie. W srodku bieda - kiera plastikowa, nie bylo podlokietnika (juz jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Wasza opinie.

pierwszy plan jaki bym wdrozyl to wycieczka do rzezni i bicie kóz

on ma napewno zawieszenie z A6 zalozone? :blink:

pusc go z 8 cm w dol to bedzie dobrze na tym kole wygladal :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Wasza opinie.

pierwszy plan jaki bym wdrozyl to wycieczka do rzezni i bicie kóz

on ma napewno zawieszenie z A6 zalozone? :blink:

pusc go z 8 cm w dol to bedzie dobrze na tym kole wygladal :good:

Tego sie spodziewalem :D

Lubie lans ale bez przesady... jest 1BA, bedzie 1BE. Zamierzam raz kiedys zawiesc kogos do slubu. Na gwincie czy glebie nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie widze zadnego zdjecia :/

Zawsze wrzucalem fotki z imageshack ale jest jakis problem. Wrzucilem z postimage i jest problem. Jedni widza, drudzy nie, to samo na A6 KP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest ok :good:

Patrząc na Twoją A4 nie boję się o wygląd A6 :naughty::kox:

Trochę brakuje gleby by oceniać wygląd felg ale i tak myślę, że koła od RS6 wyglądałyby lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz widzę :good: autko mi się podoba! felgi też są ładne i moim zdaniem pasują - teraz wygląda tak, a nie inaczej ze względu na 1BA, przy 1BE powinno być inaczej. ale RS6 to RS6 moim zdaniem... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ostatni ori wzor jaki ja bym widzial na A6... za duzo tego. Nigdy te kola mi sie nie podobaly. BBSy sa prosciutkie. Mimo opony na tyle 245 auto prowadzi sie lepiej niz na 17stkach ktore mialem na A4. Kola od RS6 bardzo mi sie podobaja. Mam do kupienia ori za 1100zl... bez dekielkow ale nie mam zadnej gwarancji ze beda prosciutkie jak te BBSy. Zobaczymy. Trafi sie klient na BBSy to bedziemy szukac innego kola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KANAL - niezła zmiana i w końcu turbo :)

Fela wg mnie jest "za delikatna" faktycznie od RS byłaby dużooo lepsza. 1BE może nie położyć A6 tak fajnie jak A4, jeden w firmie ma niby takie w swojej A6 i stoi wyżej od mojej, przy czym jest starszy i dużo większy przebieg, także zastanów się nad czymś niższym niż 1BE -nie dużo ale jeszcze z 10mm?

Później jak najszybciej dokładki w kolor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KANAL - niezła zmiana i w końcu turbo :)

Fela wg mnie jest "za delikatna" faktycznie od RS byłaby dużooo lepsza. 1BE może nie położyć A6 tak fajnie jak A4, jeden w firmie ma niby takie w swojej A6 i stoi wyżej od mojej, przy czym jest starszy i dużo większy przebieg, także zastanów się nad czymś niższym niż 1BE -nie dużo ale jeszcze z 10mm?

Później jak najszybciej dokładki w kolor :)

O kurde nie zauważyłem literki T, eee to możesz namieszać i w silniku :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KANAL - niezła zmiana i w końcu turbo :)

Fela wg mnie jest "za delikatna" faktycznie od RS byłaby dużooo lepsza. 1BE może nie położyć A6 tak fajnie jak A4, jeden w firmie ma niby takie w swojej A6 i stoi wyżej od mojej, przy czym jest starszy i dużo większy przebieg, także zastanów się nad czymś niższym niż 1BE -nie dużo ale jeszcze z 10mm?

Później jak najszybciej dokładki w kolor :)

O kurde nie zauważyłem literki T, eee to możesz namieszać i w silniku :slina:

Na poczatek musze sobie poradzic z malymi problemami z motorem ktorych swiadomy bylem jak kupowalem auto...

Jezdzi na Motul 8100 Xcess, zauwazylem ze go nie spala czyli OK. Pali od strzala , na jalowym pracuje rowno. Mocy ma OK, 1.8T AEB w A4 odjezdzalo mi dopiero na 3cim biegu i to delikatnie... ale:

- przy wysprzeglaniu (zmiana biegu, wciaskam sprzeglo) obroty spadaja do ok 800 i rosna do odpowiednich, czasem spadna nawet na 500

- na VAGU bledy czujnika temperatury i sondy lambda (sporadyczne) - sonda na VAGu pracuje i to tak jak powinna, skad blad raz na jakis czas nie mam pojecia. Temp. tez OK a jednak od czasu do czasu pojawaiaja sie dwa bledy na VAGu.

Jak juz poradze sobie z tymi problemami autko idzie na program do Pleszewa do GOODHOPE, jak bedzie malo trzeba bedzie glebiej zainteresowac sie pomodzonymi AEB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonda - sprawdź przewody - u mnie nie było problemu z obrotami ale błąd się pojawiał, przejechałem cały przewód i wyglądał ok, ale poprawiłem wtyczki wraz z czyszczeniem styków i błąd zniknął :)

P.s. daj znać kiedy się wybierasz, może też bym się skusił :D

Tylko wpierw muszę dolot, kata i może fmic założę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonda - sprawdź przewody - u mnie nie było problemu z obrotami ale błąd się pojawiał, przejechałem cały przewód i wyglądał ok, ale poprawiłem wtyczki wraz z czyszczeniem styków i błąd zniknął :)

P.s. daj znać kiedy się wybierasz, może też bym się skusił :D

Tylko wpierw muszę dolot, kata i może fmic założę :)

Poprawilem przewody ale jeszcze nie podpialem kompa, zobaczymy czy blad bedzie...

a na program chce jechac na wiosne... kusi juz teraz ale w taka pogode nie mam trakcji na 2ch pierwszych biegach wiec nie nacieszylbym sie nowymi koniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dopiero teraz przeczytałem że FWD - :confused4:

Ja przy :quattro: nie wiem co to utrata trakcji :)

Zobaczymy, może się zgadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...