Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C5 - Granat - 1.8T AEB - NOWE FOTO - 4str.


KANAL

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem z angola i nawet tapicer nie ogarnie tematu zeby to jakos poskladac - z przodu trza zalozyc z europy).

ja mam ten sam problem u sibiue tylko ze na odrot niz TY

ja mam "angola a boczki z europejczyka

widze tylko jedno wyjscie z tego co sie orientuje to ramiona z boczkow sa "przyspawane" plastikiem

Mysle ze jesli daloby sie je rozebrac to gosciu os spawania palstikow ogarnalby temat

Ja dopiero w czercwu bede mogl sprobowac bo boczki zostaly w PL ale mysle ze da rade [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 17:40_________________________________________________

...'pajace' za przeproszeniem z A6 KP nie widza co to smak...

a to bardzo ciekawe stwierdzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanal, w środku bajka :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem z angola i nawet tapicer nie ogarnie tematu zeby to jakos poskladac - z przodu trza zalozyc z europy).

ja mam ten sam problem u sibiue tylko ze na odrot niz TY

ja mam "angola a boczki z europejczyka

widze tylko jedno wyjscie z tego co sie orientuje to ramiona z boczkow sa "przyspawane" plastikiem

Mysle ze jesli daloby sie je rozebrac to gosciu os spawania palstikow ogarnalby temat

Ja dopiero w czercwu bede mogl sprobowac bo boczki zostaly w PL ale mysle ze da rade [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 17:40_________________________________________________

...'pajace' za przeproszeniem z A6 KP nie widza co to smak...

a to bardzo ciekawe stwierdzenie

Nie chcialem nikogo urazic ale jest tam grupa ludzi (wieksza niz tutaj) ktorzy nie maja wg mnie smaku... grille bez znaczkow albo cale w chromie a konkretnej pomocy wcale. I tego to stwierdzenie dotyczylo. Pytam o jedno a dostaje odpowiedz ze sie nie da... zaloz chorm itp itd. O gustach sie nie dyskutuje ale nie bede robil z C5 jakiegos babola.

Jak masz boczki w moim kolorze moze jakis deal?

A gosc od plastikow to ogarnie ale dodatkowo musisz oddac boczek do tapicera ktory bedzie musial go na nowo obszyc. Temat mam opanowany perfect bo sami rozkleilismy te boczki w domu. W materiale sa dziury na wiazke kabli do szyb. Problem w tym ze w jednym i drugim boczku ta dziura jest w innym miejscu. Zamieniajac ramiona boczkow dziury sa w takim miejscu ze beda na wierzchu w materiale (skórze)... nie wiem czy dobrze wytlumaczylem ale w tym jest wlasnie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła wiosna i pewne skromne zmiany:

- polerka - Farecla G3 + 3M pasta polerska + woska Carnabura FORMULA

- kompletna skóra (brakowało boczków) + czyszczenie + konserwacja

- podłączenie foteli przednich z anglika (emulator maty obecności pasażera)

- czyszczenie komory silnika

- felgi SLine - ori 18cali

- ramki klubowe A6 Klub Polska

- tylne lampy po lifcie

Foto:

img2315d.jpg

img2304js.jpg

img2342b.jpg

img2348l.jpg

img2355o.jpg

img2368.jpg

img2380g.jpg

img2308r.jpg

img2336q.jpg

img2360hx.jpg

img2370ar.jpg

img2326p.jpg

img2320un.jpg

img2323p.jpg

img2324p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że trochę się pozmieniało o momentu zakupu, naprawdę wygląda super to auto :good:

Ja swoją A4 też ojcu sprzedałem i początkowo myślałem o takiej A6 ale póki co chyba za jakąś Omega się rozejrzę aż Audi jakie bym chciał będzie w moim zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotele.. tylko te regulacje lędźwi jakieś łamliwe..kolory znajomy :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda Ci felg jeżdżąc po kamieniach? :mysli:

Zawsze w tym miejscu robie foty... a po kamieniach jechalem jak z jajkiem - chociaz felgi to nie chinole także po czymś takim nic im nie bedzie.[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 22:00_________________________________________________

Fajne fotele.. tylko te regulacje lędźwi jakieś łamliwe..kolory znajomy :tongue4::decayed:

W jakim sensie łamliwe? U mnie chodzą we wszystkich kierunkach tak jak powinny - przynajmniej narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie łamliwe? U mnie chodzą we wszystkich kierunkach tak jak powinny - przynajmniej narazie.

Ja napompowałem górny odcinek, wsiadałem do auta i trzask ..i po górnej regulacji :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu doszedl nowy gadzet, stacja multimedialna Pioneer'a. W międzyczasie było RNS-D ale XCarLink bardzo slabo sobie z nim radzil (dlugi czas wyszukiwania utworow).

img2565u.jpg

img2568d.jpg

Dodatkowo auto kilka razy zawiozlo mlodych do slubu:

img2552hr.jpg

img2559q.jpg

img2703d.jpg

img2719g.jpg

Dzisiaj do srodka wpadl FIS i alu ramki na zegary. Zdjecia przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko kanal, testowałeś moze juz na radiu czy czyta Ci karte SDHC 16gb i 32gb. Na youtube widac ze czyta tylko ze tam jest filmik z kartą class 2, a takich na alegro praktycznie nie ma i jestem ciekaw jak z innymi klasami tych kart :mysli:

U mnie obecnie siedzi 4gb class4, no ale chce kupić 32 własnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie testowalem kart wiekszych niz 4GB... nie mialem takiej potrzeby chociaz moze niedlugo... bo wlasnie rozpracowalem szybki sposob na teledyski z YT. Any Video Converter... pozwala sciagnac juz w programie teledysk z YT i przerobic go na xvida lub divix'a - calosc trwa ok 10min na teledysk. Ja konwertuje na xvida i dziala jak ta lala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...