Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C5 - Granat - 1.8T AEB - NOWE FOTO - 4str.


KANAL

Rekomendowane odpowiedzi

furka fajna, a moze jesli jestes pewny stanu kół to je zostaw a je pryśnij np. na granatowo jak samochód a rant w polerke:)

co do spadania obrotów przy zmianie biegów miałem to samo- czyszczenie przepustnicy i jej adaptacja załatwiła sprawe :)

powodzenia w modach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka fajna, a moze jesli jestes pewny stanu kół to je zostaw a je pryśnij np. na granatowo jak samochód a rant w polerke:)

co do spadania obrotów przy zmianie biegów miałem to samo- czyszczenie przepustnicy i jej adaptacja załatwiła sprawe :)

powodzenia w modach

Czytalem o przepustnicy... adaptacje robilem ale bez czyszczenia. Czekam na lepsza pogode wtedy wyczyszcze. Licze ze to bedzie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez dokałdnego czyszczenia nie ma co robic adaptacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna maszyna :good: Dokładki zapodaj w kolor :good: Jaki masz kod koloru?? LZ5L?? Mam fele RS6 na zbyciu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyna zacna też choruje na taką Świnkę :) silnik rozwojowy ale myślałem że 2.6 w a4 da rade a6 w 1.8T ogólnie jeśli ją dopieścisz tak jak swoją a4 to będzie kosa :good: powiedz mi a4 została w domu czy poszła w świat :) życzę dobrej i bezawaryjnej jazdy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyna zacna też choruje na taką Świnkę :) silnik rozwojowy ale myślałem że 2.6 w a4 da rade a6 w 1.8T ogólnie jeśli ją dopieścisz tak jak swoją a4 to będzie kosa :good: powiedz mi a4 została w domu czy poszła w świat :) życzę dobrej i bezawaryjnej jazdy :hi:

2.6 o dziwo nie daje rady... ale co Vka to Vka.

A4 zostala w rodzinie, odkupil tata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie...sam bede myslał nad taka tylko ze z klekotem i moze z Q...no ale zobaczymy:)dużo bardziej A6 mi sie podoba od A4 wiec moze w niedługiej przyszlości...bezawaryjności:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyna zacna też choruje na taką Świnkę :) silnik rozwojowy ale myślałem że 2.6 w a4 da rade a6 w 1.8T ogólnie jeśli ją dopieścisz tak jak swoją a4 to będzie kosa :good: powiedz mi a4 została w domu czy poszła w świat :) życzę dobrej i bezawaryjnej jazdy :hi:

2.6 o dziwo nie daje rady... ale co Vka to Vka.

A4 zostala w rodzinie, odkupil tata.

To chyba miałeś coś nie zdrową tą 2.6 V6 bo ja na spocie A6 KP sprawdzałem się z ośkami jak i Quattro 1.8T i wszystkim seryjnym odjeżdżałem. Ta buda jest troszkę cięższa niż A4 B5..

A co do A6 to ładna sztuka się Ci trafiła, pierwsze co bym zrobił z zewnątrz to dokładki pomalował w kolor a później się nie będę martwił bo wiem jak wyglądała Twoja 2.6 i ta na pewno nie będzie gorzej wyglądać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty fury :good: Co do reszty to zostaw te BBS'y bo są :evil: Poza tym to bardzo dobre i wytrzymałe koła.

BBSy poszly do ludzi niestety bo byly ladne i prosciutkie, opony byly dobrze dobrane a stety bo mialem na nich duza przebitke i poszly sporo drozej niz chcialem tutaj na forum.

Maszyna zacna też choruje na taką Świnkę :) silnik rozwojowy ale myślałem że 2.6 w a4 da rade a6 w 1.8T ogólnie jeśli ją dopieścisz tak jak swoją a4 to będzie kosa :good: powiedz mi a4 została w domu czy poszła w świat :) życzę dobrej i bezawaryjnej jazdy :hi:

2.6 o dziwo nie daje rady... ale co Vka to Vka.

A4 zostala w rodzinie, odkupil tata.

To chyba miałeś coś nie zdrową tą 2.6 V6 bo ja na spocie A6 KP sprawdzałem się z ośkami jak i Quattro 1.8T i wszystkim seryjnym odjeżdżałem. Ta buda jest troszkę cięższa niż A4 B5..

A co do A6 to ładna sztuka się Ci trafiła, pierwsze co bym zrobił z zewnątrz to dokładki pomalował w kolor a później się nie będę martwił bo wiem jak wyglądała Twoja 2.6 i ta na pewno nie będzie gorzej wyglądać :>

Zdrowa czy nie zdrowa nie wiem. Nawet nie stawalem z moim A4 bo nie mialem technicznej mozliwosci... ojca nie poprosze zeby ze mna spara zrobil. Napisalem tak bo 2.6 mierzylem sie z kolega ktory ma 1.8T AEB w A4 i odjezdzal mi delikatnie (2 dlugosci do konca 3ciego biegu) a zrobilem z nim spara A6 i bylo bardzo rowno chociaz tez na trojce mi delikatnie odjechal. Wiec mozna powiedziec ze ida podobnie, pala benzyny podobnie a Vka jest cichsza i przyjemniejsza. No i ten wyglad czystej komory silnika w Vce robi wieksza robote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 są fajne..ale w avancie i po lifcie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 są fajne..ale w avancie i po lifcie :kox:

Ja uwielbiam sedany... ale czarny avant z chromowanymi relingami i ciemnymi szybami by mi sie widzial... na polifta mnie nie stac. Nigdy nie kupuje okazji cenowych a na te w normalnych cenach nawet nie zwracalem uwagi - brak gotowki. Chce zmienic grill na ten z allroada ale nie mam pewnosci czy podejdzie - 'pajace' za przeproszeniem z A6 KP nie widza co to smak i proponuja jakies chromy czy inne cuda i nie lubia kombinowac. Lampy tyl po lifcie juz ida poczta - jesli sprzedawca jest slowny.

Skoro zarobiłeś na kołach to kupuj BBS CH albo RS6 :cool1:

RS6 juz leza w garazu - niestety pojechalem kawalek drogi po niby ori kola - okazalo sie na miejscu ze to nie RONAL'e. Na szczescie koles zrozumial swoj blad i zszedl sporo z ceny... zobaczymy jak sie bedzie na tym jezdzic. Na aukcji napisal ze ORI i daje 100% gwarancji - dobrze nikt nie jechal kilkaset km albo nie zamowil kuriera bo by go zdziwko zlapalo i nic by nie utargowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak teraz z perspektywy czasu oceniasz dynamikę/kulturę pracy/elastyczność silników 1.8T vs 2.6? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak teraz z perspektywy czasu oceniasz dynamikę/kulturę pracy/elastyczność silników 1.8T vs 2.6? :mysli:

Dynamika i elastycznosc bardzo podobna - kultura pracy, cisza, komfort (jezeli chodzi o silnik, jazde z bardzo niskich obrotow) na duzy plus dla Vki. Niestety 4ry cylindry to nie 6.

Ale wpadlo do srodka 2din + skora w kubelkach i jest milo. Na wiosne 18stka RS6 i bedzie wygladac. To niestety bedzie nadrabiac dzwiek tego silnika. Mi sie nie podoba i nie jestem do konca zadowolony. Tylko moc i elastycznosc jest OK jesli chodzi o motor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jak to teraz wygląda.

Fotki beda na pewno tylko to kwestia czasu. Jak pogoda dopisze to moze w srode chociaz zalatany jestem troche. Auto jeszcze na zimowce a w srodku brakuje boczkow z przodu w skorze (kupilem z angola i nawet tapicer nie ogarnie tematu zeby to jakos poskladac - z przodu trza zalozyc z europy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 są fajne..ale w avancie i po lifcie :kox:

:good:

no ale ten sedanik też niczego sobie, szczególnie dlatego że 1,8t :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dopisala wiec sa juz fotki wnetrza. Jeszcze jakis czasu temu w srodku byla czteroramienna piankowa kierownica, fotele 'placki' materialowe i radio Concert. Teraz w srodku juz jest 'inne auto'. Jeszcze brakuje przednich boczkow w skorze do kompletu i trzeba poradzic sobie z poduszkami w fotelach (mata obecnosci pasazera - fotele z anglika).

img1940no.jpg

img1941cb.jpg

img1942h.jpg

img1942h.jpg

img1944x.jpg

img1946ue.jpg

Kupilem jeszcze czarna skore, podgrzewana z europejczyka i zastanawiam sie czy tapicer nie przelozylby samej skory na tamte fotele. Wtedy zamienilbym tylko material na przednich fotelach i mialbym grzane kubelki i brak problemu z airbagiem.

Na montaz czeka licznik z FISem z 2000r. - mam nadzieje ze immo jest takie samo jak przed liftem. Zegary z cyfrowym zegarkiem i swieca na bialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...