-
[B6 AVF] AUDI A4 1.9TDI SPORT AVANT S-LINE
Dobra suczka :>
-
[ALL] Końcówki wydechu
A co myślicie o takich? 90mm jak dla mnie trochę za duże. (naklejki da się odkleić ) http://allegro.pl/koncowka-tlumika-nierdzewna-michael-speeder-i1452436928.html
-
[ALL B6] Mój pomysł na lato B6 Cabrio 1.8 T
No furka daje radę
-
[B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011
jaki przyrost mocy szacują?
-
[B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011
Nie boisz się o skrzynie po wirusie?
-
[ALL B6] Gruha A4 1.9 TDI AVANT
Dokładkę masz z 1.8 t ? Czy sam otwory robiłeś?
-
[B6 AKE] A4 2,5 QUATTRO S4
Klamki i lusterka w chromie trochę słabo, no i te 4 rury Napęd i silnik daj jakieś fotki ze środka no i opisz coś.
-
[B6 AKE] Wtrysk sterujący 2,5 tdi 180KM - POMOCY!!!! :/
Auto ma przebieg 145 tys więc nie tak dużo, a jeżdzić chcę ochywiście bezawaryjnie jak najdłużej:) Ale myśle że do 2 lat. A co myślicie o regeneracji? W Krakowie w boschu powiedzieli 250 zł więc cenowo chyba nie tak żle.
-
[B6 AKE] Wtrysk sterujący 2,5 tdi 180KM - POMOCY!!!! :/
Witam! Potrzebuję porady, padł mi wtrysk sterujący w salonie 1800zł . Czy jest sens wymieniać sam sterujący czy odrazu komplet? No i gdzie tego szukać żeby boło jak najtaniej? Na allegro znalazłem komplet 6 szt za 1300zł najtaniej, czy jest szansa dostać to gdzieś taniej? Z tego co wiem to kod cześci to 059130202F (lub G podobno ze skody Superb tez pasuje)? Silnik to 2,5 tdi 180km quattro 2002r. Pozdr i proszę o wpisy.
-
[B6 AKE] Potrzebuję numer wtryskiwacza sterującego do 2,5 tdi 180KM Quattro 2002
Witam! Potrzebuję numer wtryskiwacza sterującego do 2,5 tdi 180KM Quattro 2002
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Jestem Mati, od niedawna właściciel Audi A4 2,5 tdi quattro b6. Mam nadziaje ze w razie jakichś problemów (odpukać) otrzymam od was fachową poradę. Pozdr!
e-sports
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta