Treść opublikowana przez kristof741
-
podgrzewana multifunkcyjna kierownica + tasma airbag + okablowanie + moduł
Witajcie Panowie. Przełożyłem kierownice zwykła na kierownice multifunkcyjana w mojej b7. No i klapa nic nie dziala .Mam tylko podswietlenie kierownicy i klakson.Po probie kodowania vagiem zero rezultatu, podaje komunikat brak komunikacji (01426). Moja tasma jest na 12 pin,kiedyś ja zmienialem poniewaz myslalem ze jest uszkodzona nie moglem skasowas bledu esp.Chcialem ja odczytac po numerach ,ale naklejki brak.Jest jakas mozliwosc odczytania numeru tej tasmy?Poprosze o porady jak uruchomić multifunkcje
-
Instalacja elektryczna haka
kdawid nic nie otrzymalem na emaila. Wysle tobie jeszcze raz na pw. emaila
-
Instalacja elektryczna haka
Witam.Poszukuje schematu polaczenia orginalnego haka i modulu do b7 avant.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Szkoda ze nie zadziała w b7. Dzięki za informacje.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Sorki ze sie powtarzam w wielu watkach ponieważ sie nikt nie odzywa, postaram sie poprawić i uzupelnic swoj profil. co do mojego modułu z 8E0 953 549 L to chyba powinien obsłużyć MF.Wklejam poniżej informacje z Ross-Tech Linia środkowa Obsługiwane kierownice : Standardowa kierownica (4-ramienne), Sport Kierownica (3-ramienna), Multi-Function Steering Wheel Obsługiwane funkcje : Podróż Komputerowa, Tempomat Numery części : 8E0-953-549-L, 8E0-953-549-N
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Ja mam b7 i chce kierownice MF tylko zmieni i założyć stara poduche
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam. Moja audi a4 b7 ma zwykła kierownice czteroramienna i mam zamiar wymienić na multifunkcyjna. Mam moduł o numerach 8E0 953 549 L kupiona na allegro wraz tempomatem. Został już zamontowany i działa. Moje pytanie jaka muszę kopić kierownice o jakim numerze katalogowym aby współpracowało z modułem w/w i co jeszcze muszę dokupić?. -taśmę to o jakim numerze katalogowym? okablowanie poduszki o jaki numerze katalogowym i chyba czujnik kata skrętu G85.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Tak chodzi i mam zamiar zmienic kierownice na multi
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Witam. Moja audi a4 b7 ma zwykła kierownice czteroramienna i mam zamiar wymienić na multifunkcyjna. Mam moduł o numerach 8E0 953 549 L kupiona na allegro wraz tempomatem. Został już zamontowany i działa. Moje pytanie jaka muszę kopić kierownice o jakim numerze katalogowym aby współpracowało z modułem w/w i co jeszcze muszę dokupić?. -taśmę to o jakim numerze katalogowym? okablowanie poduszki o jaki numerze katalogowym i chyba czujnik kata skrętu G85.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Nic z tego próbowałem jazdy w lewo w prawo itd. zero rezultatu dalej sie pali esp. Dziwi mnie to ze nie moge sie polaczyc z kan. 03 abs breaks aby sprawdzic jaki wywala błąd. Moze jakas porada
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam.Postanowilem dolozyc sobie tempomat,Zmienilem modul pod tempomat z oznakowaniem ostatniej literki L ktora obsluguje w/w manetke.Robilem to na rozlaczonym aku,wszstkie wtyczki powtykalem sprawdzalrm dwukrotnie. Zamontowalem wszystko jak powinno byc, zrobilem adaptacje tempomatu wszystko chodzi jest ok. Natomiast nie chce mi zgasnac esp. Pomyslalem ze trzeba zrobic kalibracje czujnika skretu to musze wejsc wagiem w 03-abs, a za zadne skarby nie chce cie polaczyc z tym kanalem.Probowalem polaczenia z powaznym vagiem (to nie byl chinski klon ) i rownez zero rezultatu. Prosze o wskazowki
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Zmieniłem moduł z manetkami które miałem oryginalne. Kupiony moduł z allegro z manetkami fis i tempomat odesłałem i czekam na nowe manetki z modułem. Mam teraz nowy problem pali mi sie caly czas kontrola trakcji. przejechałem sie parę kileometrow i nie gasnie. podlaczylem pod vag i nie pokazuje bledu, w sektor VAG 03 ABS NIE MOGĘ SIE POŁĄCZYĆ aby zdiagnozować błąd. Co mam dalej robić? Wszystkie przekladki robilem na dolaczonym akumulatorze.!
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
no tak moge sprobowac zrobic przekladke, ale tempomatu nie bedzie?
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
tak od A4 z roku 2005 ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- Modul ktory byl w aucie to 8e0 953 549 S bedzie pasowal do fisu i tempomatu?
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Macie Panowie jakis pomysl co zrobic z tym fisem?
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
zmienilem stary modul z manetkami w standaedzie i wszystko dziala. ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ---------- Mialem na mysli swiatla,kierunki
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Domin czy przy zmianie modułu tez trzeba adoptować światła,kierunki,sygnał teraz ich nie mam, a co do czujnika to chyba mam bo jak brakuje płynu to sie zapal kontrolka.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Własnie uporałem sie z montażem manetki wycieraczki do avanta i tempomatu oraz modulu. Kupilem to w komplecie na allegro. Mam problem z kodowaniem i adaptacja fisu. Wszedłem w 17-instrumenty,10- adaptacja 19 kanal i wpisałem wartość kodu 31001 (wcześniej była 30100) a tu zapaliła sie kontrolka spryskiwaczy i dzwiek .W polu kilometrów mała 2. Nie wiem co mam dalej robić, co zle zrobilem może ten vag nie odpowiedni typ vag-com 311-2. Prosze o pomoc