Treść opublikowana przez tdi
-
[B5,1999r Jakie zarówki założyć żeby byl efekt xenonów ???
Fajnie wygladaja te Philips blue vision chyba na te sie zdecyduje.Dzieki wszystkim!!!
-
[B5,1999r Jakie zarówki założyć żeby byl efekt xenonów ???
No i wlasnie o to mi chodzilo TTom3k , a nie zbijanie przez innych inteligentów.Zadałem pytanie i chciałem uzyskac normalnej odpowiedzi tak jak to robili niektórzy a nie odp typu;"wieśniackich a4","efekt Wieś Maca-biało czerwony krawat, będzie super...",a co do rtockiego to żale mi tego komentować a jak czasami sie komus literka zgubi przez to ze sie nie ma czasu i pisze sie szybko to chyba nie koniec swiata.Nie dołączylem do forum żeby co niektorzy sie zbijali itd.... a po to zeby ludziom pomagac i ludzie zeby mi pomagali.Dzisiaj spotkalo mnie nie mile zaskoczenie;/;/;/;/;/3-majcie tak dalej :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:<---moja tu co o nie ktorych.Dzieki wszystkim za odpowiedzi które pomogly rozwiazać problem:)
-
[B5,1999r Jakie zarówki założyć żeby byl efekt xenonów ???
Wyrezasz xenony - nie wiem o co chodzi
-
[B5,1999r Jakie zarówki założyć żeby byl efekt xenonów ???
Jeszcze jedno pytanie czy warto to kupic? http://allegro.pl/item227408723_xenon_palniki_ksenon_h1_h7_h7r_h3_d2s_xenony_od_ss.html
-
[B5,1999r Jakie zarówki założyć żeby byl efekt xenonów ???
Jeżeli ci coś sie nie podoba to nie kometuj :thumbdown:,forum jest chyba po to zeby pomagac...
-
[B5,1999r Jakie zarówki założyć żeby byl efekt xenonów ???
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=231469231 chyba zamówie te Z literką S ? H7S dla reflektorów projekcyjnych H7R dla reflektorów refleksyjnych Chyba że macie coś lepszego mniej wiecej w tej cenie to dajcielinka
-
[B5,1999r Jakie zarówki założyć żeby byl efekt xenonów ???
juz czaje http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3266284 u mnie są takie lampy jak w tej wiec sam nie wiem juz jakie to lampy
-
[B5,1999r Jakie zarówki założyć żeby byl efekt xenonów ???
wrzuć jak możesz jakieś foty jak to swieci:)
-
[B5,1999r Jakie zarówki założyć żeby byl efekt xenonów ???
Ja tylko dałem taki przykład, mam te soczewkowe reflektory 99r audi, napiszcie jeszcze jakie żarówki zamawiac bo nie znam sie na tym,żeby pasowały do mojej :a4fan:
-
[B5,1999r Jakie zarówki założyć żeby byl efekt xenonów ???
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=231375476 z nalazłem takie co kolega napisał maja 55W a nie 100 i czy one są nielegalne??? Jeszcze jedno czy ktos ma w swojej :a4fan: takie zarówki i jak to wyglada?
-
[B5,1999r Jakie zarówki założyć żeby byl efekt xenonów ???
Mam pytanko małe a mianowicie jakie kupić żarówki, żeby był efekt podobny do xenonów,na allegro jest tego pelno i nie wiem na jakie się zdecydować :a4fan:???
-
[B5 AHU] Nosi i buja autem
Końcówki drązków kierwoniczych wymienione,wahacze również,opony mam orginalne takie jak powinny byc(nie szerokie),nie ma zadnych luzów w zawieszeniu,zbieznosc ustawiona,cisnienie w oponach OK:) Jeszcze wymienie łożysko z przodu bo mi kazali i z tyłu TULEJE TYLNEJ BELKI 2szt bo nadaja sie do wymiany i zobaczymy moze to w koncu pomoze :a4fan:
-
[B5 AHU] Nosi i buja autem
Byłem dzisiaj na stacji diagnostycznej i sie okazało że amortyzatory są w porządku.Nie wiem co teraz :confused4: :confused4:
-
[B5 AHU] Nosi i buja autem
Dzieki śliczne!!!
-
[B5 AHU] Nosi i buja autem
Tak jak w temacie tz. jak jade na prostej drodze,rowniutkiej to jest prawie wszystko OK(tez ja jakos dzwinie buja na boki),ale jak jest droga troszeczke gorsza, to audi nosi i mocno buja,ciezko jechac przy predkosci ok 100km/h.Czasami staje sie to niebezpieczne:(Jaka jest tego przyczyna???Mieliscie kiedys podobny przypadek? :shocked: ;( ;( ;( ;( ;(
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Moje auto to A4 1.9tdi 1999r. :a4fan: :):)