Treść opublikowana przez tdi
-
Jaki przegub?
Witam zgrzyta mi z prawej strony przegub zewnetrzny.Teraz mam pytanie jaki kupić,patrząc na allegro do audi a4 są 3 rodzaje a mianowicie: duży,średni,mały.Mój silnik to 1.9 tdi 90 KM,rok produkcji 99.Mogę liczyć na waszą pomoc?
-
skrzypienie przy skręcaniu
mam to samo obstawiam przegub
-
130km/h i brak mocy auto przestaje przyśpieszać
ja miałem to samo u mnie zawor n75
-
Co to za autko na tym teledysku:) ???
extra
-
Co to za autko na tym teledysku:) ???
Siemka co to może być za auto na tym teledysku?
-
Wiskoza czy będzie pasowała
Witam,czy wiskoza z a4 1.8 będzie pasowała do a4 1.9tdi?
-
Jaki rozmiar tarcz hamulcowych na przód
brak:( chyba zostaje wyjąć stare i dopiero kupić nowe
-
Jaki rozmiar tarcz hamulcowych na przód
Troszkę kiepsko widać wlepkę na zdjęciu,jak byś mógł to powiedz którą pozycje tam odczytać i czy jest jakiś inny sposób bo ona jest trochę wytarta
-
Jaki rozmiar tarcz hamulcowych na przód
kurde możesz mi powiedzieć jakie zdjęcie wlepki i gdzie ona jest bo nie wiem..., a kurde muszę wymienić i nie wiem co kupić
-
Jaki rozmiar tarcz hamulcowych na przód
Witam Jaki rozmiar tarcz hamulcowych kupić na przód Audi a4 99r po lifcie 1.9 tdi <90KM> VIN WAUZZZ8DZXA224191 Średnica tarczy hamulcowej 288 mm * Wysokość tarczy hamulcowej 46,5 mm * Ilość otworów: 5 cZY średnica otworu centrujacego (mm): 68 Wysokość (mm): 46,23 Wymiar gwintu: 15,5 Średnica (mm): 280
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam A4 1.9 tdi 90KM 99r tarcze + klocki przód z czujnikami , przewody hamulcowe przód Mazda Premacy 2002 1.8 - rozrząd bez pompy wody +ew z pompą wody
-
[B5 AHU] Czasami Brak mocy,coś nie tak z pedałem gazu?
Jaka lampka?
-
[B5 AHU] Czasami Brak mocy,coś nie tak z pedałem gazu?
Witam! Mam taki problem; teraz już codziennie mam taki przypadek że jak dodaje gazu to jest tak że pedał reaguje po 2 sek i dopiero przyśpiesza,teraz to już codziennie mi się dzieje,dodaje gazu,tak jak by była przez chwile blokada i później już wszystko OK śmiga,nie wiem co się dzieje kolega podłączył mi pod vaga i wyskoczyły 2 błędy ( 00741 , 18025 ) Tylko nie wiem czy one coś mają z tym wspólnego,czytałem o tych błędach na forum i "chyba" nic to nie ma do tego co mi się dzieje ? proszę o pomoc z góry dzięki
-
[B5 AFN] Odcina moc przy 120km/h
też tak miałem,pierwszym razem zawór n75 do wymiany,drugim razem,Rura Intercoolera miała dziurkę,po wymianie rury inny samochód
-
[ALL B6] Przewody/węże klimatyzacji
podłącze się pod temat, gdzie można kupić ten dławik, bo szukam na allegro i nie ma , możecie podesłać jakieś linki albo adresy sklepow on line?
-
[B5 AFN] Opóźniony zapłon ?
u mnie najprawdopodobniej są problemy z akumulatorem,zauważyłem że jak stoi długo na mrozie to takie coś się dzieje,jeśli akumulator jest podładowany to nie ma z tym problemu, możliwe że to wina słabego akumulatora?(bo według mnie to wina słabej baterii)?
-
[B5 AFN] Opóźniony zapłon ?
Podłączam się do tematu to samo mam:(
-
[AHU B5] Pomyliłem płyny; do płynu hamulcowego płyn do chłodnicy.help!
ściągali ten stary płyn za pomocą jakiegoś urządzenia które ssało stary płyn z każdego koła
-
[AHU B5] Pomyliłem płyny; do płynu hamulcowego płyn do chłodnicy.help!
no i dzisiaj byłem przeczyścili wszystko,zalali nowy i wszystko OK:)
-
[AHU B5] Pomyliłem płyny; do płynu hamulcowego płyn do chłodnicy.help!
tylko przy -12 na dworze(nie mam garażu to trochę cieżka sprawa) (((((( qrde i tak mam doła ... :( :( :(
-
[AHU B5] Pomyliłem płyny; do płynu hamulcowego płyn do chłodnicy.help!
od razu wziąłem strzykawkę i odessałem tyle ile wlałem,nie wiem co dalej jak się dostać do tego mechanika:(:(....
-
[AHU B5] Pomyliłem płyny; do płynu hamulcowego płyn do chłodnicy.help!
Tak jak w temacie,około 200ml wlałem płynu do chłodnicy do zbiorniczka z płynem hamulcowym,umówiłem się na czyszczenie całego układu itd... teraz mam pytanie czy mogę podjechać do serwisu jakieś 4 km?Czy to będzie jakiś problem większy?Bardzo proszę o rady:(:(
-
Ceny za łącze internetowe
Pakiet Playnet 20 Mb 63,00zł brutto/mies
-
Jakie głosniki do komputera
Mam te głośniki są super:)
-
Telewizory LCD
Jak już jest taki temat to może i ja o coś zapytam,żeby nie zakładać nowego. Znajoma kupiła Telewizor lcd Thomson 32 cale nie wiem jaki model,cena nie przekroczyła 2 tyś i mam 2 pytania 1.Znajomy mówi jej, że to cienka firma i telewizor będzie się psuł,że złom itd... 2.Drugi jej znajomy mówi że te telewizory (lcd) duuuużo prądu pobierają i ona nie wie co ma zrobić Jaka jest prawda bo ja się na tym nie znam?