Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tdi

  1. Dziękuje za odpowiedzi :>
  2. http://nowatechnika.hru.pl/kopiasystemu/ <---jak zrobić taką kopie?
  3. Dziękuje wszystkim za pomoc,problem rozwiązany:)
  4. jak wylaczyc to Sata?
  5. Kupił go niedawno i nie ma żadnej płyty(żadnych sterowników).Spróbuje zrobić tak ( Wpisz w google Windows MX7 jest to wersja okrojona z wielu pierdół XP już ma wbudowane stery SATA i inne. ) Ściągam już Windows MX 7F PL + SP3 ISO i teraz pytanie to się normalnie nagrywa na cd? czy przez jakiś alkohol?
  6. Witam kolega kupił laptopa Toshiba l-40 -170 i przy instalacji windowsa xp wyskakuje komunikat,że brak sterowników do dysku.Czy ktoś wie w jaki prosty sposób to rozwiązać?
  7. Siema mam w domu podłączony internet do stacjonarnego kompa ( z kablówki),da rade podłączyć ten internet pod mojego laptopa?Słyszałem ze jakoś się da,ale nie chcem żeby kablówka o tym wiedziała bo za drugie kompa bym musiał płacić dodatkowo a chcem mieć ten internet z 2 tygodnie na laptopie a później znowu na stacjonarny.Słyszałem że można coś takiego zrobić,ale nie wiem dokładnie jak.Dodam że mam stałe łącze i do tego jakiś modem
  8. wejdź przez tryb awaryjny jako administrator i usuń hasło
  9. Do przodu to nie problem kupić, gorzej do tyłu nowe
  10. Witam potrzebuje nadkola tył do sedana 1999r,ciężko dostać coś takiego,moje pytanie brzmi czy będzie dobre np. z Vw passata b5? ew. inne jakieś rady.Dziękuje!!!
  11. Znalazłem jakąś strone przypadkowo http://www.euro-2008tickets.com/ <----czy tutaj przypadkiem nie mozna kupic biletów?
  12. heheh działa.Dzięki śliczne!
  13. zrobilem formata,nowego(starego) windowsa wgralem i po 2 dniach mi sie to zrobiło,wczesniej bylko OK
  14. Jak w temacie, wylączam normalnie laptopa,wszystko sie zamyka jest czarny ekran a dioda się świeci że jest wlączony no i wiatraki chodza,zeby go wylaczyc musze wyciagnac baterie. Może ktos mi pomoc?
  15. do usuniecia nikt nie kometowal.nara! Przygotuj więcej zdjęć to na pewno będą komentarze. Na razie zamykam, będziesz chciał wstawić zdjęcia napisz do moderatora, temat otworzy [spedyt]
  16. Problem rozwiązany,przewód od tego zaworu n75 sie poluzował i teraz nie ma problemu:)
  17. Mam problem moje audi na 1,2,3 idzie OK a juz na 4 i 5 biegu jest lipa,nie ma mocy,predkosc max to 140km/h,wylaczylem silnik i poczekalem i znow wlaczylem i dalej to samo,na forum jest napisane ze zawor jakis n75,albo zapieczenie sie kierownicy turbiny moze rozwiazac ten problem,czy mnie tez to dotyczy?Nie ma teraz wogole jazdy z tym problemem;/ Obroty dochodza do 3 tys i dalej nic nie idzie a moze to jakis inny problem.Pomóżcie!
  18. Idą jakies a jak to sie uruchamia?
  19. Tylko ja ma zapalniczke w innym miejscu niz popielniczke bo to 99 rok
  20. Jak mozna sprawdzic czy sie ma podgrzewane dysze spryskiwaczy,jak juz są podgrzewane to gdzie sie je włącza?
  21. Nie znam sie na tym climatroniku i mam małe pytanko czy da sie właczyć jakos ogrzewanie bez klimy? Tak jak w samochodach bez klimy,wlaczalo sie nadmuch i leciało ciepłe powietrze.... Pytam tak na wszelki wypadek jak by sie skonczyla klima w zimie albo cos sie popsiuło:)
  22. ooo u mnie nie ma posdswietlanej popielniczki chyba a zapalniczka jest podswietlana;/
  23. tdi odpowiedział(a) na tdi temat w Audi A4 B5
    ooo sprawdze jeszcze to,moze cos wyniknie z tego:) :a4fan: :>
  24. tdi odpowiedział(a) na tdi temat w Audi A4 B5
    Jutro bedzie wymienioneł łożysko i tulejki i wam napisze czy jest rozwiązany problem czy nie:) ;) ;) :a4fan:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2007, 10:12 _________________________________________________Dzieki wymianom tulejek jest znaczna poprawa :a4fan: ALE TO JESZCZE NIE TO NAWET PRZY 70km/h czuc jak buja auto i nosi na boki:(:(:([br]Dopisany: 26 Sierpień 2007, 16:02 _________________________________________________CZY KTOŚ WIE CO MOZE BYć JESZCZE PRZYCZYNA TEGO?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.