Treść opublikowana przez krzysieksc83
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Spot Leszno
witam czyj jest rs4 b7 widziałem na lesznie nieźle daje:wink:- Spoty Katowice i okolice
przelicz kilometry ipaliwobo morze okażesię żeskórka za wyprawkę?- Spoty Katowice i okolice
---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ---------- 16,20 nie ma sensu omijać- Spoty Katowice i okolice
mam tylko że to już n-ty raz jest- Spoty Katowice i okolice
strasznie śmieszne normalnie boki zrywać- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/czytaj-to-zanim-cos-kupisz-forum-lista-nierzetelnych-sprzedawcow-216962/index22.html#post3735153 curva, przehandlowałem na róznych forach setki jak nie tysiące różnego stuffu i nikt nigdy nie zrobił mi czarnego PR. jak było cos na rzeczy to zawsze dało się dogadać w ludzki sposób bez spiny, ale tutaj jest klasyczny beton. nie wiem co jeszcze napisać ale ta sytuacja to jak dla mnie kur(w)iozum Różni są ludzie, czasem mimo tego że chcesz dobrze po prostu się nie da... Wysłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 4 za nim się pod czymś podpiszesz to zapoznaj się ze sprawą ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ---------- a tak wogóle:hi:- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
A Ty dalej błądzisz... Fakt 1 Zestaw funkcjonował jak należy w aucie,z którego całość osobiście zdemontowałem (S4 B7) Fakt 2 Zestaw funkcjonował jak należy u mnie w aucie (A4 B6). Może i nie mam instalacji memo dokończonej, ale panel u mnie świeci, u ciebie nie. Fakt 3 Zestaw nie funkcjonuje u Ciebie bo masz napi^%%$^lone w instalacji i nie wiem ile razy mam pisać żebyś to przyjął do wiadomości. Mało tego, specjalnie na Twoją prośbę odmówiłem sprzedaży zestawu innym osobom i czekałem kilka tygodni aż się po niego zjawisz. Z racji znajomości ze spotów nie robiłem z tego powodu żadnych problemów i nawet przez myśl by mi nie przeszło żeby wyruchać kogoś w sposób jaki opisujesz. O tym, że panel rzekomo nie działa dowiedziałem się od Ciebie kilka tygodni (!) po tym jak ode mnie to kupiłeś. Zestaw wziąłem warunkowo od Ciebie na sprawdzenie, z zastrzeżeniem że jeżeli u mnie zaświeci zwracam Ci go z powrotem. Podłączałem przy świadku (ucho.77) i wszystko ruszyło. Dostałeś nawet fotki, ale jak widać nadal nie możesz przyjąć do wiadomości, że instalacja w twoim aucie to śmietnik. Sam od siebie zaproponowałem zwrot 50pln za wiązkę, która jest 100% sprawna tylko pech chce, że akurat nie działa w Twoim aucie - twoje milczenie uznałem za finał transakcji i na tym poprzestaje i nie mam zamiaru więcej się tłumaczyć Jednak to nie ja błądze... Fakt 1 Zestaw funkcjonował jak należy w aucie,z którego całość osobiście zdemontowałem (S4 B7)(BZDURA) Fakt 2 Zestaw funkcjonował jak należy u mnie w aucie (A4 B6). Może i nie mam instalacji memo dokończonej, ale panel u mnie świeci, u ciebie nie.(MOŻLIWE) Fakt 3 Zestaw nie funkcjonuje u Ciebie bo masz napi^%%$^lone w instalacji i nie wiem ile razy mam pisać żebyś to przyjął do wiadomości. (BZDURA) Ja cię nigdy nie prosiłem żebyś nie sprzedawał zestawu innym forumowiczom bo ja go chce, tylko zadzwoniłem do ciebie po dłuższym czasie jak już wszyscy zapomnieli i spytałem się czy masz jeszcze i się dogadaliśmy. Czas zgadza się nie odebrałem od razu ale tak jak się umówiliśmy odebrałem i nic nie mówiłem jak okazało się że wiązka nie ma alarmu i miała dorabiany pakiet światło ponieważ zapewniałeś że działa. Informacje że zestaw nie działa dostałeś do 2 tyg.max więc to nie jest nie wiadomo ile, a wiązki nie chciałeś odebrać od kolegi (ucho.77) dopuki nie napisałem w twoim wątku jak postępujesz. Miałeś sprawdzić zestaw który mi wcisnąłeś a nie czy się panel świeci bo co to za sprawdzenie? Co do instalacji to powtórzę ci że była ori z s4 b7 bez kombinacji. Fotek żadnych nie dostałem apropo mam całą historię z tobą. Próbowałem się z tobą skontaktować na wiele sposobów ale miałeś to gdzieś bo jesteś ignorantem, to że sprzedałeś wiele rzeczy na innych forach czy tu to nie znaczy że nie możesz się pomylić albo kogoś oszukać niby że ja przecież ja tyle fantów sprzedałem i nigdy nie było problemów ale widać dobra passa minęła i teraz inaczej podchodzisz do tematu, i gadanie że miałeś dwie wiązki ale drugą wyrzuciłeś to bzdura bo nie ma chyba osoby na forum która by wyrzuciłe wiązkę pod pamięci światło 4x elektryka szyb alarm, chyba że jesteś aż tak zarobiony że to są dla ciebie pierdoły ale jak by tak było to byś obecnych paści nie wystawiał więc wszystko co piszesz to sam sobie przeczysz. Ja kupiłem zestaw a nie panel i wiązkę w prezencie, tak jak ci pisałem że nie chce tego żebyś to zabrał i oddał kasę. To jest niezgodność towaru z umową i przysługuje mi prawo zwrotu i z tego chciałem skorzystać ale ty jesteś mądrzejszy. Proszę o nie komentowanie tego wątku ponieważ to nie jest dział od tego.dziękuję. Czekam na reakcję adminów...- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Forumowicz Turzol zakupiłem zestaw do pamięci foteli przyciski memo obudowę i wiązkę pod pamięć, światło i alarm. Odebrałem osobiście i już na wstępie okazało się że brak jest wtyczki od alarmu a pakiet światło był dokładany ale miało działać. Po podłączeniu wszystkiego u siebie pamięci nie działają a szyby otwierają się przemiennie jak chce otworzyć prawą to lewy przycisk i odwrotnie:facepalm: Dzwoniłem pisałem ale dostałem odpowiedź że to moja wina poniewaz przełożyłem ori wiązkę z innego auta. Raz nawet sprawdził te rzeczy wzioł sam panel podłączył do siebie i jak się zaświecił to stwierdził że wszystko działa mimo że on nie ma podłączonych pamięci foteli u siebie ale może to magik:shock3:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ---------- ucho jak tamrobota?- Spoty Katowice i okolice
tak wyglądało wczoraj miejsce naszych niedzielnych spotkań na pogori IV oj działo się- Spoty Katowice i okolice
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- Spoty Katowice i okolice