Treść opublikowana przez krzysieksc83
-
Spoty Katowice i okolice
właśnie się zaraz zbieram:decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
dzięki chłopaki ale wole się kąpać u siebie w wannie
-
Spoty Katowice i okolice
co wy tak na ten basen wode wam zakręcili:grin:
-
Spoty Katowice i okolice
Witam w tym nowym 2013, pamiętajcie jaki pierwszy zlot takie pozostałe więc trzeźwieć i na popołudnie scc:decayed:
-
Jak nie RNS-E to co innego?
w cenie tego xtronsa jak dobrze poszukasz to znajdziesz rns-e ledowego:wink: zależy do czego ci to jest potrzebne ja wrzuciłem do siebie rnsa w innym aucie mam stacje mulimedialną i tak naprawde tu słucham muzyki radia i mp3 a navi mam przenośną i jest super więc jak tylko do tego to proponuje zwykłego rnsa bo fajnie wygląda i jest kompatybilny z pojazdem:decayed:
-
Gdzie znajduje się wzmacniacz w sedanie ?
a co chcesz zrobić że zdejmujesz boczek padł czy wymieniasz na bose?
-
car audio
podjedź na spota w okolicy ktoś pewnie ma vaga i za piwko ci to ogarnie
-
Pytanie o klamki...
są gusta i guściki ale nieraz jest tak że coś wygląda fajnie na jednym auci a na drugim już nie
-
Oświetlenie w lusterkach zewnętrznych i w słupkach tylnych sedan
w bmw są rączki i diody montują w miejscu gdzie jest wkładka i fajnie oświetlają podłoże bo jest wysunięta a w a4 to nie mam pojęcia jak to ogarnąć i najlepiej żeby swieciły jak w s8:wallbash:
-
Parowanie wnetrza
no to ustawi na grzanie i wysuszy i będzie gites:decayed:
-
Klejące sie guziki od napoju
wrzątkiem bym się bał plastiki potraktować
-
Pomoc w wyborze sprężyn z 1BE lub innych obniżających
w podobnej cenie kupisz fk i pod auto dopasujesz i zawsze to nowe i po auto:wink:
-
Mocne sprzęgło 2.0 TDI 220hp 440 nm
moc masz na pograniczu z serie może być za słabe wiem że wkładają z brd ale do BPW i hula ale jak z twoim to nie powiem napisz do djim on coś może podpowie
-
Problem z pierwszym biegiem
dokłądnie 1 wejdzie idealnie jak ruszasz a jak się toczysz to blokuje nieraz wejdzie ale częściej blokuje i tak ma być
-
Dziwny dzwiek przy zmianie biegow
no to super że problem z głowy teraz trzeba będzie u siebie sprawdzić
-
Podświetlane lusterka w Audi A4 B6
schematy drzwi były chyba w dziale pakiet podświetlenia ale nie pamiętam teraz dokładnie zerknij może akurat
-
Padnięty kolorowy wyświetlacz w licznik z S4
jak co to mam licznik z s4 b7:wink:
-
Spoty Katowice i okolice
szczęśliwego nowego i do jutra:decayed: ---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ---------- weźmie ktoś waga na jutro?
-
Przejście nawigacji z BNS 5.0 na RNS-E i podłączenie linii K w Audi A4 B7
włąśnie przełożyłem rns-a i jest problem miałem ori bns 5 z blututem parowałem tel i chulało a teraz na rns-e nie moge sparować i mam wtyk a,c,d brak wtyczki b. musze dokupić wtyczke B i coś rzeźbić?
-
Parowanie wnetrza
pojeździ troche z klimą załączoną i parowanie ustanie u mnie tak było
-
stacyjka ? b7 kradziez
jak najbardziej taniej wyjdzie zakup używki z kluczykiem zakładasz stacyjkę przekładasz grot do swojego kluczyka i działa wszystko w drugim kluczyku dorabiasz grot i 500 max:decayed:
-
Demontaż fotela kierowcy w A4 B6
ja demontowałem 2 fotele i nic nie wyskakuje tylko najpier odłączyłem aku, potem założyłem fotele i podłączyłem aku i nic nie wyskoczyło
-
Dziwnie zamyka się schowek.
może i jest ale gorzej jak nie będzie trudno powiedzieć jeszcze możesz zdemontować schowek i sprawdzić czy się normalnie zamyka jeśli będzie lepiej chodził to znaczy że źle jest założony:wink:
-
Pomoc w wyborze sprężyn z 1BE lub innych obniżających
pare osób z forum ma springi z FK i też są zadowolenie i koszty małe:wink:
-
Klocki i tarcze na tył...Oooo b7
to zależy ile masz kasy jak planujesz większe mody albo nie odpowiadają ci obecne hamulce to możesz zakupić zestaw używany od np 3.0tdi większa tarcza i lepsze hamowanie ale i felga wtedy musi być większa bo 15 bodajże nie wejdzie, a jak chcesz zostać przy seri ja zakładałem klocki i tarcze z boscha i gitara. Zależy ile masz kasy i co oczekujesz. Przy zamianie to cały komplet wymieniasz tarcze klocki jarzma zaciski i płyn hamulcowy...