Treść opublikowana przez krzysieksc83
-
Jakie żarówki do oświetlenia wnętrza w Avancie ?
Jak chcesz obejść błąd to przez ten filtr tylko musisz dobrać odpowiedni najprościej. Podpinasz się pod kabelki przed wtyczką tak jak masz na zdjęciu czarny pod masę a biały pod plus chyba że inaczej będziesz miał w instrukcji i to cała filozofia.
-
Spoty Katowice i okolice
i znowu się spóźniłem:( myślałem że oklejenie auta to pestka, pewnie tak tylko że twarda, mam nadzieje że za tydz dam rade:D
-
Spoty Katowice i okolice
dawno mnie tu nie było... gdzie macie miejscówkę na grila? lotnisko czy może już inna?
-
Polecane opony letnie
Witam zamierzam kupić vredestein Ultrac Cento 215/45/17 tylko nie wiemjak będą się zachowywały a mam możliwość dostania w dobrej cenie. Wcześniej miałem michelin pilot sporty i były super polecam tylko teraz kiepsko z kasą. Co sądzicie o tej firmie? Dzięki
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Mam kiere multi funkcyjną manetke od pełnego fisa na wyświetlaczu wyświetla mi się tylko radio temperatura i zasięg. Po wciśnięciu na postoju serwisu to wyskakują mi wszystkie kontrolki od hamulcy świateł ... Pytanie czy musze też wszystko przerabiać i dokupować czujniki czy tylko komp wystarczy? Dzięki za pomoc
-
[ALL] Pytanko o zwiększenie mocy
Jeśli chodzi o zwiększenie mocy to na stronce http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=82&t=414789 są zapisy na grupowy chip tuning u aligatora w katowicach im wicej osób tym lepiej bo kasa też lepsza na razie jest 19 osób i 1000 zł za program więc jak jeszcze ktoś się zapisze to cena może zmaleć, zapraszam zwłaszcza tych którzy nie mają za dużo kasiorki jak ja:)
-
[ALL] Grupowy chiptuning
Witam, Nie orientujecie się czy u aligatora będzie w najbliższym czasie jakieś grupowe wirusowanie<??>
-
Spoty Katowice i okolice
Cze wszystkim. Jak się wyrobie to wpadnę dziś was odwiedzić tylko nie wiem czy zdążę na parking? W razie czego to gdzie was szukać?
-
Spoty Katowice i okolice
Jak tylko mi czas pozwoli to za tydz. też będe:) Nie mogę przegapić darmowej rozrywki w tak doborowym towarzystwie
-
Spoty Katowice i okolice
Byłem pierwszy raz na spociku w Sk i było całkiem przyjemnie nie wiem jak się skończyło bo uciekłem wcześniej ale domyślam się...
-
Dobrzy chiptunerzy
Jest ktoś chętny na zbiorowy chip tuning u aligatora na 2 połowę czerwca? Jak się zbierze min 10 osób to wyjdzie po 1.000, wydaje mi się że warto :>Czekam na chętnych...
-
Dobrzy chiptunerzy
Byłem dziś u aligatora dowiedzieć się o wirusa do swojej niuni i zapytałem się o zbiorowy chip-tuning w najbliższym czasie. Powiedział że jeśli znajdzie się grupa minimum 10 chętnych na 100% to można by coś pomyśleć w drugiej połowie czerwca. Więc można by zrobić listę jakąś co wy na to<??>
-
Dobrzy chiptunerzy
Też bym był chętny na wirusa do mojej:) Może ktoś zorganizuje w najbliższym czasie jakąś grupówkę na śląsku?
-
Dobrzy chiptunerzy
Witam. Z tego co przeczytałem to najlepsi na śląsku do podkręcenia autek to Aligator DYNOSOFT? Zastanawiam się nad modyfikacją bo 100ps to trochę za mało jak na kombi:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich fanów 4 kółek:)