Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
pewnie z przyzwyczajenia benzyny zalał
-
Spociki Łódzkie
my to kiedyś wrócimy na normalne forum? Rafał ja to bym opon szukał na 18
-
Spociki Łódzkie
a4 było z takim silnikiem ?
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
moze sie nie znam ale od diesla do benzyny to chyba nie bardzo- Spociki Łódzkie
ja bede:D- Spociki Łódzkie
byłem na powietrzu nie jest jakos mega cieplo- Spociki Łódzkie
DJ to zarządzaj gdzie i o której- Spociki Łódzkie
a my cos ekipa jutro robimy ?- Spociki Łódzkie
ale sie miło przynajmniej jedzie w ciepełeku z otwarta szybką- Spociki Łódzkie
ja nie jezdze na kartach ale na zlota zawitam mam nadzieje ze dzieki pogodzie frekwencja dopisze:D- Spociki Łódzkie
ale chlopaki chca posmigac na kartach wiec walnijmy porta sobie i juz- Spociki Łódzkie
to co 18 port- Spociki Łódzkie
to ustalmy moze co i jak- Spociki Łódzkie
to gdzie i na ktora zlot dzisiaj?- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
dzisiaj pasaż?- Spociki Łódzkie
odbierze odbierze jak masz namiar to do smola tez dryndnij- Spociki Łódzkie
kłysiu no weź i co pojedziemy i co w 2 osoby bedziemy stac nie wykruszaj się ---------- Post added at 11:38 ---------- Previous post was at 11:38 ---------- sebek wpadasz? ---------- Post added at 11:46 ---------- Previous post was at 11:38 ---------- Bartek zadzwoń do kłysia bo ona przesiał numer do Ciebie ---------- Post added at 11:51 ---------- Previous post was at 11:46 ---------- to Wy sie dogadujcie tak żeby gizmo wiedział ile osob będzie :Pto bedziemy wiedziec ile zakupow zrobic:D- Spociki Łódzkie
ja kurde nie mam ale dj ma napewno- Spociki Łódzkie
weżmie adrenalina albo weżmie dj- Spociki Łódzkie
Smolu wpada z bartkiem brodą i ty też tylko zadzwoncie do niego ---------- Post added at 11:09 ---------- Previous post was at 11:07 ---------- gizmo zabierzemy kumpla spod biedronki to on sie okresli odrazu czy pije- Spociki Łódzkie
Kłysiu zadzwon do Bartka 1605 on Was ma zabrać DJ będziesz ? ---------- Post added at 11:02 ---------- Previous post was at 11:02 ---------- Marcin Seba wpadacie ?- Spociki Łódzkie
to wode wezmie gizmo hehe no to podjade tam jaka 12:30 gizmo to wejdziemy do sklepu i na 13 bedziemy na malince i gitarra będzie ---------- Post added at 09:03 ---------- Previous post was at 09:03 ---------- nie podgladajcie tylko piszcie :D taka pogoda a Wy nic- Spociki Łódzkie
to napiszcie mniejwiecej co kupic Kiełbe jakąś cole czy cuś takiego Chleb czy bułki ? węgiel brać czy będzie? - Spociki Łódzkie