Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Panda z Teksasu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Panda z Teksasu

  1. pewnie z przyzwyczajenia benzyny zalał
  2. my to kiedyś wrócimy na normalne forum? Rafał ja to bym opon szukał na 18
  3. a4 było z takim silnikiem ?
  4. moze sie nie znam ale od diesla do benzyny to chyba nie bardzo
  5. ja bede:D
  6. byłem na powietrzu nie jest jakos mega cieplo
  7. DJ to zarządzaj gdzie i o której
  8. a my cos ekipa jutro robimy ?
  9. ale sie miło przynajmniej jedzie w ciepełeku z otwarta szybką
  10. ja nie jezdze na kartach ale na zlota zawitam mam nadzieje ze dzieki pogodzie frekwencja dopisze:D
  11. ale chlopaki chca posmigac na kartach wiec walnijmy porta sobie i juz
  12. to co 18 port
  13. to ustalmy moze co i jak
  14. to gdzie i na ktora zlot dzisiaj?
  15. eh...
  16. dzisiaj pasaż?
  17. odbierze odbierze jak masz namiar to do smola tez dryndnij
  18. kłysiu no weź i co pojedziemy i co w 2 osoby bedziemy stac nie wykruszaj się ---------- Post added at 11:38 ---------- Previous post was at 11:38 ---------- sebek wpadasz? ---------- Post added at 11:46 ---------- Previous post was at 11:38 ---------- Bartek zadzwoń do kłysia bo ona przesiał numer do Ciebie ---------- Post added at 11:51 ---------- Previous post was at 11:46 ---------- to Wy sie dogadujcie tak żeby gizmo wiedział ile osob będzie :Pto bedziemy wiedziec ile zakupow zrobic:D
  19. ja kurde nie mam ale dj ma napewno
  20. weżmie adrenalina albo weżmie dj
  21. Smolu wpada z bartkiem brodą i ty też tylko zadzwoncie do niego ---------- Post added at 11:09 ---------- Previous post was at 11:07 ---------- gizmo zabierzemy kumpla spod biedronki to on sie okresli odrazu czy pije
  22. Kłysiu zadzwon do Bartka 1605 on Was ma zabrać DJ będziesz ? ---------- Post added at 11:02 ---------- Previous post was at 11:02 ---------- Marcin Seba wpadacie ?
  23. to wode wezmie gizmo hehe no to podjade tam jaka 12:30 gizmo to wejdziemy do sklepu i na 13 bedziemy na malince i gitarra będzie ---------- Post added at 09:03 ---------- Previous post was at 09:03 ---------- nie podgladajcie tylko piszcie :D taka pogoda a Wy nic
  24. to napiszcie mniejwiecej co kupic Kiełbe jakąś cole czy cuś takiego Chleb czy bułki ? węgiel brać czy będzie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.