Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
bedziemy
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Tomku będziesz dzisiaj?
-
Spociki Łódzkie
będe jutro po 15 wpadasz? tata mój będzie to by nas odwiózł
-
Spociki Łódzkie
Kaliber 200 volt - FIGO - FAGOT 2 (ODC.3) - YouTube Marcin specjalnie dla Ciebie
-
Spociki Łódzkie
Sebek wrzutniesz filmik z przystanku ? do galerii?
-
Spociki Łódzkie
no i już kilku chętnych jest hehe
-
Spociki Łódzkie
nie no ja bym podbił
-
Spociki Łódzkie
właśnie z dworu wróciłem troche jest zimno
-
Spociki Łódzkie
a gdzie wogóle się zbieramy?
-
Spociki Łódzkie
bruno ja Ci mogę sprzedać
-
Spociki Łódzkie
pracuje i gram szkoda że nie gram pracując
-
Spociki Łódzkie
ma ktos jakies giery na Ps3?
-
Spociki Łódzkie
tak o 18:) siemka ludzie Dj jak radyjo?
-
Spociki Łódzkie
to i ja bede
-
Spociki Łódzkie
tez bede:)
-
Spociki Łódzkie
Potrzebuje kurcze jakiegoś informatyka ogarniętego dco jednego programu bo go nie ogarniam
-
Spociki Łódzkie
ma ktoś numer do MArcina D ?
-
Spociki Łódzkie
to co spocimy czy nie?
-
Spociki Łódzkie
była 1 szt 18cali wiec nawet nie dzwoniłem będe jutro chyba też się kręcił po miescie to znowu zobacze co i jak czy coś przybyło
-
Spociki Łódzkie
wpada ktoś dzisiaj na zlot?
-
Spociki Łódzkie
wie ktos jaka cena chipa w comp sporcie lub zastecu? jest inny warsztat w Lodzi godny polecenia?
-
Spociki Łódzkie
spoci ktos? ---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ---------- dj podjedz na zlot i zobacz priva odemnie to mi powiesz co zamawiac a co nie
-
Spociki Łódzkie
Też wpadne
-
Spociki Łódzkie
dj weź no odbierz telefona:D