Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
zaraz sprawdze tą gre :D a jeśli dużó zachodu przy niej no to ściągne dzisiaj popracy bo mam wolne terminy tylko przerejestruje auto ubezpiecze może założe tłumik spotkam się ze znajomymi i już kurde jestem wolny i moge grać
-
Spociki Łódzkie
nie no moge Wam zrobić jakiegoś transportera jak byście chcieli tylko ręczny musze podciągnąć troche żeby ładnie piszczało jak w filmie :D:D
-
Spociki Łódzkie
nie no o 7 jade sobie do biura więc o 6 jestem już rozbudzony:) a macie jakieś zlecenie mafijne
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a ja czekam na gran turismo 5 na ps 3 i od roku czy dwóch lat Ci frajerzy przekładają premiere i pomyślcie jaki mnie ..... ogarnia niemiłosierny
-
Spociki Łódzkie
kto ja listonosz nie księgowy a to listonosze są jacyś wyklęci tutaj :D oj było trzeba wziąść przez kuriera różnica w kosztach minimalna a facet pod dom przyjedzie i wręczy przesyłke odrazu i po sprawie:)
-
Ceny paliwa marzec 2026
Łódź Lukoil z wczoraj ON 4.35 i w pobliżu aleksandrowskiej chyba taniej nie ma
-
Spociki Łódzkie
lol a ja tylko do 15 na rabotu siedze :D:D
-
Proszę o pomoc przy zakupie laptopa w granicach 2 tyś.
no to najważniejsze:D życze bezawaryjnego używania:)
-
Spociki Łódzkie
mi tam dobrze tak tylko proponuje a mi się nudzi w robocie troche a powiedzcie mi czy tutaj jest jakiś jeden termin spotów czy tak jakoś w trakcie tygodnia jest ustalane kiedy będzie ??
-
Spociki Łódzkie
a kiedy ten spot?? nie mysleliscie zeby zrobic wlasna strone i forum dla Łodzi?
-
Proszę o pomoc przy zakupie laptopa w granicach 2 tyś.
no i jak tam zakupiłeś już tego laptopa ??ja osobiście posiadam Acer Aspire 6920G szczerze mówiąc ze względu na to że zbyt późno natrafiłem na ten temat to nie przeglądałem specyfikacji Laptopa którego chcesz kupić więc nie wiem czy ten którego używam osobiście jest jakoś bardziej podkręcony...w każdym razie jakbyś nie kupił jeszcze no to będziemy myśleli co by Ci tutaj polecić...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a ja prócz jakiś tam standardowych w miare nowych gierek w które pogrywam... to najchętniej gram w diablo II LoD :D:D:D to jest dopiero staroć hehe :D no niestety nie gram mało bo w domu to mnie nie ma wogóle praktycznie
-
A ty ile jeździsz po mieście?
a ja jeżdże przepisowo bo też juz mam punkty i spalanie sobie robie ładne wtedy :D:D pozatym auto mam od tygodnia wiec im wolniej tym lepiej jeszcze kupiłem radio z DVD więc każda chwila w aucie to dla mnie mega frajda więc się nigdzie nie śpiesze... Ale jak kupiłem samochód to musiałem sprawdzić więc po aleksandrowskiej w Łodzi 160 :D:D Zgadzam się z przedmówcą w 100% co do maksymalnych prędkości w "terenie zabudowanym" znaczy w różnego typu terenach zabudowanych :D:D
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
a ja trafiłem tutaj w następujący sposób... No więc jak przyjeżdżałem na spoty NLT Hondą HR-V to widziałem na pasażu że są Audi a teraz zmieniałem auto i trafiło mi się właśnie Audi a wiedzieć wiedziałem że jesteście więc jestem i ja
-
Spociki Łódzkie
A kiedy teraz najbliższy spot i gdzie ? Ja wczoraj z braku wiadomości pojechałem na della ale też nic sie nie działo niestety...powód oczywisty jak najbardziej ale znajomy mówił że wszystko toczy się tam normalnie no ale niestety nie...
-
Spociki Łódzkie
dobra ludzie nie znam nikogo i tak ale pytam kiedy teraz spot? kurde tyle ludzi i 4 auta weźcie nie róbcie wsi...na najbliższym jako nowy będe napewno...a swoja drogą co Was widziałem w niedziele na realu to aut bylo ze 20 przyjeżdżałem tam na spoty NLT jeszcze Hondą HR-V ale sie zwijaliście jak my sie zjeżdzaliśmy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Forumowiczów... Swoje Audi A4 Avant mam od 2 tygodni i jak narazie to nic nie wiem o nim więc nie liczcie że w jakiś sprawach technicznych będę w stanie Wam pomóc... Ale generalnie to chciałem wszystkim powiedzieć Siemka i życzyć udanej znajomości nam wszystkim... Pozdrawiam