Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Panda z Teksasu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Panda z Teksasu

  1. a ja pije z rozpaczy za autem bo dopiero będzie w poniedziałek jak ja się ludzią pokaże w citroenie
  2. wszystkie felgii są łądnę pozatym podstawą jest to żeby Tobie się podobały ja tylko zapytam ile cali
  3. no edukacja ważna jest:D to wiadoma sprawa:D
  4. nie zazdroszczę ale spokojnie ja od następnego tygodnia również rozpoczynam ostatni semestr na studiach
  5. Widze pierwszy jestem od rana hehe:D No to witam wszystkich w weekendowy poranek:D I z góry chciałbym życzyć wszystkim szczęśliwego pykania:D bo nie wiem czy będe miał okazję życzyć tego w dzień O 16 będe wjedział co się rozwaliło:D ten samochód to ma fart że jest taki fajny bo inaczej już by było ogłoszenie na allegro
  6. Wy to widze jak rodzina normalnie
  7. zaraz bede w garazu :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 19:58Jakbym miał garaż
  8. jak to wężyki to super bo bym w niedziele mial auto na spota a takto br... musze wziąść citroena od ojca Dzięki za pomoc:D[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 19:19_________________________________________________mechanik podejrzewa jednak jakas pompe wiec napewno na niedziele nie będzie auta:P jednak ciągle wierze ze to jakieś wężyki
  9. Dzięki wielkie za sugestie zaraz zadzwonie i powiem gościowi:D dwa tygodnie temu tez mi się tak stało ale sie naprawiło samo jakoś
  10. mam pewien problem Panowie i Panie a dokładnie moje a4 sie rozj.....popsuło pedał hamulca jest twardy jak kamień i jednocześnie przestało ciągnąć turbo mechanik mówi że to może być takie zabezpieczenie ze jak nie ma hamulcy to sie nie załącza turbina... pytanie tylko czy ktoś z Was wie co to jest bo mechanik nie ma podejrzeń mówi że jutro obejrzy co i jak Ja kazałem mu wymienić płyn hamulcowy i od wspomagania hamulcy... Macie może jakiegoś klubowego specjaliste co zna się na tych autach ??
  11. to co trzymamy klubowo kciuki za kolejorza:D
  12. witam również
  13. dentysta to chyba najgorszy zawód świata
  14. dobre fotki
  15. to trzymamy kciuki za pomyślne dotarcie kto wie moze nawet pogoda w miare dopisze:D
  16. hm... ale gorzej się jeździ w zimę
  17. Nie no ja zdecydowanie wole lato zakładam buty i wychodze na dwór a tutaj kurtki szale rękawiczki, trzesienie d*pami z zimna na spotach szyby w góre nawiew na maxa to zdecydowanie nie dla mnie są klimaty:D a lato ciepło szybki w dół muzyczka gra na spocie widno ciepło i wogóle jakoś tak lepiej mi się wtedy żyje
  18. ta afryka ja tak nienawidze zimy ze masakra
  19. to na teofilowie cieplo bo tyko -125 rano bylo:P
  20. -5 stopni i te sprawy chyba:D
  21. a czemu taki fajny??
  22. siemka wszystkim wypalonym
  23. ale słyszałem że jak jeździ się zbyt delikatnie to też niedobrze jest
  24. hehe zagadka :D dobrzepowiedziane
  25. audi to chyba audi powinno się dać podpiąć mogę zapytać kumpla który też ma jakiegoś Vaga może u niego by można było to sprawdzić...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.