Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
zmienmy temat bo się robi niesmacznie
-
Spociki Łódzkie
nie możemy Panią tak odrazu zdradzić wszystkich naqszych sekretów muszą się zjawić na spocie to się przekonają który to ciastko który karmel a który czekoooooooooooooooolada:D:D:
-
Spociki Łódzkie
Przecież to własnie są nasze zdjęcia
-
Spociki Łódzkie
a dziewczyn na banerze nadal nie ma
-
Spociki Łódzkie
TEŻ CHCE BYĆ NA 2000 STRONIE
-
Spociki Łódzkie
chyba za młody jestem żeby pojąć zabawy amerykańców robią ładnie auto malują kładą felgę a potem psują a do tego tłumy się tym rajcują
-
Spociki Łódzkie
<lol2> nie moge z tego zdjęcia
-
Spociki Łódzkie
a ja zrobiłem kolejny krok do przodu i irc mi działa
-
Spociki Łódzkie
również już powróciłem :
-
Spociki Łódzkie
a dzisiaj normalnie 18 ??
-
Spociki Łódzkie
a no to zycze powodzenia w niedzielnej edukacjibo ja to byle do 17 co by sie nie działo
-
Spociki Łódzkie
witam wszystkich a ja też już na letnich jeżdże:P i zaraz na nich pojade do szkoły
-
Spociki Łódzkie
siemka wszytstkim nareszcie po szkole, katalizator wybebeszony cały logo naklejone więc już prawie jestem na spot wyszykowany:P myśle czy by moze nie umyć pociechy
-
Spociki Łódzkie
witam wszystkich w ten sobotni niezbyt piękny poranek w dzień ma być mimo wszystko ciepło a jutro spocik [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 07:14_________________________________________________przykleiłem ten znaczek nad reflektor mam nadzieję że się jeszcze trzyma
-
Spociki Łódzkie
jakby tak pomyslec to kompletnie nie
-
Spociki Łódzkie
a co ja moge w innym dziale napisać lol :D:D
-
Spociki Łódzkie
takie mosiezne [br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 16:56_________________________________________________o co chodzi z tymi wiadomościami co sie w profilu wyświetlają ?? ze mam tylko 5 i jestem nowicjuszem ?? to co mam komuś spamować privy zeby miec wiecej :>
-
Spociki Łódzkie
a no to wielkie dzięki za podpowiedź
-
Spociki Łódzkie
semka wszystkim przyszło logo myśle czy z przodu nad światłem nie walnąć go...tylko czy na myjni sie nie odklei ?? no wiosennie nareszcie:D Kto chciał te dywaniki na przód ? moge wziąść jak nadal są potrzebne i znajde w pokoju
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no ja sie wogole na tym nie znam:P- Spociki Łódzkie
widze jakiś poważny temat techniczny dzisiaj na tapecie- Spociki Łódzkie
cięzki temat dj zapodałeś aż nikt nie chce się wypowiedzieć ale spoko ja kompletnie nie rozumiem tego co napisałeś cienki w tych klockach jestem- Spociki Łódzkie
zawsze mozna sobie ponarzekac przecież- Spociki Łódzkie
będzie dobrz z tym to sobie poradze jakoś bardziej mysle o tej strumienicy czy to da to czego oczekuje, no ale jak nie spróbuje to sie nie dowiem - Spociki Łódzkie