Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
No i mi pięknie dzień w pracy minoł przy Was hehe:D:D Już jest za 8 min koniec pracy więc powolutku zaczynam się zbierać Udanego pobytu w pracy życzę dla tych co jeszcze jej nie kończą Wpadne wieczorem to tam zobaczę ile kolejnych stron zapełniliście:D
-
Spociki Łódzkie
No jakto nie wiesz o tym??
-
Spociki Łódzkie
Kurcze no faktycznie mogłem strzelać że Bartek:D Pewnie wszyscy to znacie już ale wstawiam może komuś poprawi humor na dzisiejsze popołudnie:P
-
Spociki Łódzkie
hehe u mnie też rzadko jak coś to wychodzę wcześniej od 2 lat jak tu pracuje to później wyszedłem ze 3 razy raz to nawet po 16 wyszedłem ale to dlatego że miałem kolizje (spokojnie Hondą nie Audi) i mi zeszło troche na wypisywaniu tych oświadczeń, znaczy sprawcy zeszło bo to oczywiście nie moja wina była (miałem pierwszeństwo, ale że jechałem troche szybciej niż przepisy pozwalały to cicho ) Ladne :naughty: Dzięki ale głowy nie dam sobie uciąć że są identyczne będzie ciepło to założe
-
Spociki Łódzkie
Jezu do 17 to ja bym nie wysiedział, wole przyjść na 7 odsiedziec szybko swoje i potem jeszcze cały dzień wolny
-
Spociki Łódzkie
No dobra fajne chłopoki :D:D a dziołchy to nie wiem bo nie było No do 15 chwilka moment zleci zaraz i w Avancika dupke wsadze i do domu Złota mam chyba identyczne felgi na swoim jak Ty w avatarze
-
Spociki Łódzkie
no faktycznie zawsze moge strzelać że Bartek :D:D Tak ja zauważyłem wczoraj że z Panów to naprawde spoko ekipa jest :D:D:D Także jak najbardziej pozytywnie wspominam wczorajszy spot na parkingu :D:D Spot Dajewoo podgrzał atmosfere także ogólnie fajnie było:P
-
Spociki Łódzkie
Bycie gówniarzem w "Muzeum" też nie jest proste:D No ja to od teraz jeżdże na spociki co tydzień A mam takie pytanie czy kolega od czarnego Sedana z tymi światłami i tłumikiem to nie jeździł kiedyś B7? bo jak byłem dawno na spocie to tak coś kojarze:P
-
Spociki Łódzkie
Wszystkiego Najlepszego również życzę koleżance chociaż i tak się nie znamy ale życzenia jak najbardziej szczere (tak jak sobie popatrze na Was ludziska to ja tu gówniarz jestem :D:D )
-
Spociki Łódzkie
no już tylko 2,5 godziny pracy hehe... Widze że Ci co własne działalności mają to zamiast pracy to siedza na forum a potem narzekacie że 14 godzin dziennie trzeba pracować z czego 13 jesteście na forum hehe:D:D:D Dobra ide dalej za biurko wystawiać fakturki z nowym Vatem
-
Spociki Łódzkie
no jak się chce zarobić przy własnej firmie to raczej własnie nigdy sie nie ma wolnego no ale pracować dla siebie to zawsze dla siebie Moja kobieta ma fryzjerstwo, paznokcie, makijaże... i jak ma dobry dzień to zgarnia 500 zł i reszte tygodnia się opierdziela w domu
-
Spociki Łódzkie
masażystki mówisz:D:D:D miejmy nadzieje że z czasem będa jak narazie to niestety jestem tylko ja a zniżki to jasne że będą :D:D
-
Spociki Łódzkie
no własnie planuje otworzenie własnej działalności i prowadzenie gabinetu z masażem
-
Spociki Łódzkie
no cóż niektórzy to mają fajnie
-
Spociki Łódzkie
no matka wczoraj stwierdziła że w tym roku wygrywa w lotka hehe :D:D Naszczęście czwartek wolny bo co do piątku to bardzo mocno wątpię w to żebym też miał wolny Ja to bym mógł być kurierem jeżdżącym audi lol
-
Spociki Łódzkie
No i się zaczeło ja już w robocie siedze i powiem wam ze po 5 minutach to już mi się strasznie nie chce Bym się chętnie zwolnił hehe :D:D
-
Spociki Łódzkie
no i po spocie kulig był i wszystko jasne
-
Spociki Łódzkie
mówi że przyjedzie jak będzie ciepło:P
-
Spociki Łódzkie
Hehe no to jak nie będzie to ja też swojej nie biore:D
-
Spociki Łódzkie
No ale Kimi pisał że też będzie więc może da Ci odrazu ten dyplom Czyli tak Bartki Sebastian Tomek Dziewczyny i Ja <lol>
-
Spociki Łódzkie
łatwo poznać całą ekipę Bartek i tyle
-
Spociki Łódzkie
wiaty na wózki wymiatają :D:D nawet jak już nie ma tej która wtedy uchroniła nas przed tą ulewą :D:D
-
Spociki Łódzkie
wiem czytałem o tym co nie zmienia faktu ze wyjołem radio i ujrzałem te wszystkie kable i stwierdziłe że się nie dotykam bo przy moim szczęściu spaliłbym całe auto
-
Spociki Łódzkie
hehe no spoko jak poznam to moze i zagadam nawet :D:D a dzisiaj też jakieś genialne akcje będą? bo ostatno był kulig a pogoda dzisiaj całkiem całkiem
-
Spociki Łódzkie
no teraz to widać że forum żyje hehe ja właśnie skończyłem montować kondensator ale coś z nim jeszcze jest nie tak musze zamienić kable na radiu jeszcze żeby było podtrzymanie pamięci chyba jednak z tym podjade do znawców bo w takich rzeczach to jestem kompletnie ciemny