Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
o chriss widze dostał pozwolenie na dojście do kompa witamy witamy:D
-
Spociki Łódzkie
nie z Teofilowa koło żabieńca generalnie to obrzeża łodzi koło Aleksandrowa i Zgierza:D ale to taka dzielnica Nie wiedziałem że taka wioska jest:D
-
Spociki Łódzkie
zagłosowałem i kobiecie też kazałem zagłosować
-
Spociki Łódzkie
a ja nie dostałem szlabanu tylko po śląsku nie umiem mówić no kurde z Łodzi jestem może jakiś kurs od ślązaczki
-
Spociki Łódzkie
no ja przyznaję że nie umiem więc nawet nie próbuje
-
Spociki Łódzkie
o kurde :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: poprostu sie skomentować tego nie da
-
Spociki Łódzkie
siemka wszystkim [br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 15:25_________________________________________________Wito taki skupiony jeździ autem że jak człowiek nie siedzi w audi to już go nie dostrzeże
-
Spociki Łódzkie
no ja tylko do apteki musze podjechać i generalnie to też tam powoli będe zmierzał w te strony może skleje schowek na pasażu
-
Spociki Łódzkie
to jak ja będe to też pykniesz mi coś ładnego bo masz ręke w tych sprawach wkońcu przyjade czystym
-
Spociki Łódzkie
nie no teraz to chyba tak czy tak 18 została
-
Spociki Łódzkie
też będe
-
Spociki Łódzkie
to kmincie szybciej bo ja na 11 do szkoły
-
Spociki Łódzkie
no dzisiaj jeszcze cieplej niż wczoraj więc spot będzie długi i udany
-
Spociki Łódzkie
siemka wszystim z rana widze pierwszy wstałem
-
Spociki Łódzkie
kurde ale mam debilny nick na tym forum
-
Spociki Łódzkie
siemka wszystkim
-
Spociki Łódzkie
cześć Wam wszystkim Witam również kobiety które jak widzę dzisiaj rozszalały się na forum Niecałe 3 godziny do końca czwartkowej pracy...aż Jutro znów ma być ładnie a w niedzielę do 13 stopni na plusie także spot murowany:D
-
Spociki Łódzkie
no dobra i teraz już wiem o co chodzi w tym wszystkim dzięki wielkie Kimi za uświadomienie mnie w tym temacie
-
Spociki Łódzkie
łe myślałem że ze 40 przynajmniej moje nakładki sparco dają 30 koni <lol2> a znaczek a4-forum miliard:D:D:D
-
Spociki Łódzkie
Kimi, powiedzmy że rozumiem co do mnie napisałeś czyli że generalnie fajnie mieć coś takiego ja to myśląłem że takie rozpórki to się wkłada tylko do jakiś podrasowanych ostro wozów ale nigdy nie wiedziałem po co
-
Spociki Łódzkie
a ja moge spytać po co Wam te rozpórki?
-
Spociki Łódzkie
może niech jakieś orurowanie walną tak dla bezpieczeństwa bo coś nie masz szczęscia do tego auta tak słyszałem
-
Spociki Łódzkie
Trzeba wierzyć że ogarną No jak narazie to jeszcze się trzyma ale na myjni nie byłem jeszcze:)
-
Spociki Łódzkie
to co może do niedzieli już będzie zrobione auto ?
-
Spociki Łódzkie
Jak Ty spokojnie o tym mówisz:D