Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
ekipa i jak organizujemy coś jutro ?
-
Spociki Łódzkie
no to jaka cena w hurcie dla klubowiczów:>
-
Spociki Łódzkie
jak bedzie dobra cena to tez chce fotele i kannape
-
Spociki Łódzkie
a jutro normalnie spocimy? Bo coś słyszałem że nikt nie chce przyjechać
-
Spociki Łódzkie
no pięknie a jaka furke rozwaliłes:D
-
Spociki Łódzkie
hehe dokładnie a tak serio to akurat szefowa wyjrzała przez okno
-
Spociki Łódzkie
Cześć <lol2> ale mi nick wy***ali Mariusz to Twoja zasługa :D:D Szamek czemu robisz fotki mojego auta pod uniwerkiem <lol2> myślałem że Cię nie namierze:D
-
[ALL B7] 18 x 8j e5 35 245/40/18 Pomocy !
ale obcierają przy skręcaniu kół? czy jak wpadniesz w dziurę gdzieś?
-
Spociki Łódzkie
dokładnie tak jest ktoś musi jest Panda z Teksasu :D:D ewentualnie Strażnik Panda:D
-
[ALL B5] Zmieniarka problem error
może zmęczenie materiału poprostu... ja mam zmieniarke blaupunkt i wogóle nic w niej nie działa hehe
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
wydłubywałem ostatnio środek katalizatora i raczej nie zauważyłem by kopcił jakoś więcej na mrozie.... także spokojnie
-
Spociki Łódzkie
:hi: :hi:Piątek wkońcu Panowie i Panie czas na uśmiechy 8 godzin i po zabawie w tym tygodniu
-
[B5 AFN] Po regeneracji turbiny, trzęsie silnikiem na biegu jałowym
miałem kiedyś taki problem w golfie III i wystarczyło przestawić o jeden ząbek wyżej bo okazało się ża auto spada na bardzo niskie obroty na biegu jałowym i jest na pograniczu wyłączenia co było powodem takiego zachowania...w aucie latało nawet lusterko wsteczne:P może to to samo ale mechanikiem nie jestem
-
Spociki Łódzkie
:hi: :hi: Witam wszystkich :hi: :hi:
-
Spociki Łódzkie
na radio z dvd kazda na to leci:P
-
Spociki Łódzkie
jest duzo lepiej niż z tą ostatnią hehe ale wiecie zawsze można coś poprawić jeszcze np głośnik ale jak naazie starczy to co jest:D albo radio bo to aktualne to bardziej taki gadżet na blachary niż radio do nagłośnienia <lol2>
-
Spociki Łódzkie
dzięki za uznanie ciekawe czy zagra:) jakby ktoś chciał z ekipy to piszcie załatwie po kosztach
-
Spociki Łódzkie
i zrobiona kolejna skrzynka hehe jak coś to robie na zamówienie hehe chyba sie tym zawodowo zajmę [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 17:00_________________________________________________ha i kogo tutaj kurcze nie ma na forum hehe bo ja jestem:D
-
Spociki Łódzkie
no i jestem również i po południu hehe juz po pracy:D
-
Spociki Łódzkie
siema :hi: :hi: znowu z rańca pierwszy jestem
-
Spociki Łódzkie
no i cóż ekipa mamy wtorek równie paskudny jak poniedziałek i zapewne środa bedzie jeszcze gorsza No bardzo optymistycznie rozpoczołem dzien hehe :hi: :hi: wszystkim
-
Spociki Łódzkie
cięzkie tematy widze:D
-
Spociki Łódzkie
widze ze sie ekipa wykrusza:P
-
Spociki Łódzkie
Kimi a to jest jakiś cały puchar weź no coś nam przybliż więcej w tej kwestii a nie
-
Spociki Łódzkie
mam nadzieje ze spocimy mimo nieobecności na forum o 18 bedzie ekipa