Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Panda z Teksasu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Panda z Teksasu

  1. no dobra czas sie zbierac tam do Was powoli
  2. na teo juz ptaszki słysze:D
  3. ja Wam mówie że jeszcze słońce wyjdzie
  4. Kimi dobrze mówi ale jakby co to port:D
  5. poczekajmy do 17 zobaczymy jaka bedzie pogoda
  6. na teofilowie juz przeszlo [br]Dopisany: 22 Maj 2011, 15:59_________________________________________________anie nei przezlo jednak
  7. ale sie pogoda zrobila [br]Dopisany: 22 Maj 2011, 15:47_________________________________________________obejrzałem galerie <lol2> z gokartów teraz:D mariusz normalnie po takich fotach będziesz coś reklamował ja Ci to mówie
  8. kimi jak da rade to też bym skorzystał z Vaga Twojego musze zakodować kluczyk bo baterie umarła chyba jetem gotów dowiedzieć się co jest nie tak w moim aucie
  9. no dobra ta rure od dolotu to ogarne sam a czyszczenie to i tak powiem gościowi bo jutro tata bierze auto i zostawi u mechaniora ale powiem mu co ma zrobić a nie że pół auta jak zwykle do wymiany najbardziej to ja tam musze audio i wydech ogarnac hehe
  10. frugo tez obstawia na krokowca:D i kumpel z mazdy chyba tez na to stawia:D a ja to jestem po 5 mocnych i ogólnei to jest fajnie Wiktor mam nazieje że jutro nie mamy zaliczeń żadnych hehe tata ma jakie niby piwa po 9%
  11. my sie jutro z frugo stawiamy na spocie na pasażu hehe mam nowy głośniki w audiolce hehe to zaprezentuje ładnie skasował brykę i to jeszcze obok mnie...(to jakiś znajomy czy cos) cabrio wezme za tydzień (strasznie falują obroty macie pomysł co to)
  12. Kimi zdaj relacje czy zauroczyles nowego pracodawce:D
  13. Mam dla Was kolezy i koleżanki całkiem niezłą wiadomość czwartuuuuuuuuuuuuuuuuuunio :D:D
  14. jak mi kobieta pożycze to przyjade pokazać
  15. witam wszystkich w środowy poranek wczoraj dokończona transakcja odnośnie autka, wczoraj zajrzałem mu w dowód a tam 110 kw ale se kobita przecinak kupiła hehe
  16. auto kupione [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 18:56_________________________________________________znaczy nie s4 tylko cabrio hehe:P
  17. grill dobry jest, szkoła dobra nie jest wtoreczek :hi:
  18. nie jestem pewien czy chce wiedziec o czym Wy rozmawiacie
  19. no i po robocie po rozmowie w banku no i cóż jutro dalszy ciag zalatwiania spraw kredytowych
  20. no i cóż ja tu mogę z rana powiedzieć po pierwsze to pierwszy jak zwykle bartku musisz potrenować jeszcze a po drugie to dzisiaj niestety znowu nam się zjawił poniedziałek więc cały roboczy tydzień przed nami
  21. a ja tam jezdze delikatnie i tyle
  22. konkret przelozenia masz w takim razie
  23. nie lepiej jechać krakowską :> ja na teo dużo szybciej tak jade:P
  24. i jak tam kolega widze że autko obudziło się do życia bo jechał równo ze mną i kimim
  25. trzeci:P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.