Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Panda z Teksasu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Panda z Teksasu

  1. a no wiesz ściema że po weselu i poprawinach jestem i kazali iść spac:D
  2. i po pracy:D
  3. no to witam z późnego poranka w takim razie nie mam wogóle sił na nic po tym weekendowym weselowaniu
  4. kysiu moje umyc jak Ci sie nudzi
  5. ja mam nadzieje ze bedzie pod realem bo wpadam na chwile na poprawiny i lece do Was:P
  6. no i mamy znowu niedziele a Wy sobie sopicie hehe
  7. jutro spot standard??
  8. tak mało kobiet u nas a jak sie pojawiają to je obrazacie
  9. nam sie nie psują nie wiemy A tak serio to poważnie ja jeszcze nic nie kupowałem wiec nie mam pojęcia:P Powitać w sobote :hi:
  10. mechanik moj ma taka a4jak nasza ja mam oslonei znaczek z tego:P
  11. zgadzam sie z Wiktorem w 100%
  12. ale to nie chodzi o predkosc tylko o to zeby jechac rowno i przewidywac sytuacje na drodze a nie gaz i potem hamulec opor tylko delikatnie do swiatel sie dotoczyc i trzymac predkość spytaj Wiktora ze spokojny kierowca ze mnie
  13. no to nie wiem ja mam moze taka delikatna noge:D
  14. weekend:D:D:D:D ja bym bral diesla chyba:P tylko nie wiem ktora wersje bo jak patrze na spalanie Seby 5,42 to szok :D ja mam kolo 6,5, po miescie takze no chyba tez tragedii nie ma ale cóz albo sie chce nmiec pod pedalem i wtedy no auto swoje spalic musi albo oszczednie
  15. Wszyscy jestesmy
  16. Jak zawsze rozbrajajaca odpowiedz:D
  17. Znaczy jak Ty to rozumiesz Pantoniku:D
  18. I tak bedzie najlepszy:D
  19. Pokaz:D a ile bedzie calosc miala?
  20. Sebek masz jakis kawalek filmiku naszego juz:P
  21. Siemka wszystkim w ten piatkowy calkiem pogodny poranek Kanu, pociecha, facet I liga Oby było tak by dziś na prace nasrał szpak
  22. jezu jakie nudy dzisiaj
  23. siemka ludzie A co Wy tacy niemili dla tej Pusi? chyba taki dzien nerwowy byl wczoraj hehe
  24. a to bedzie jakas wizytacja u nas ?
  25. pocisneli my dzisiaj 2 zaliczenia co nie Wiki i poznaliśmy wnuczke Dziekana która jeździ a4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.