Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
a no wiesz ściema że po weselu i poprawinach jestem i kazali iść spac:D
-
Spociki Łódzkie
i po pracy:D
-
Spociki Łódzkie
no to witam z późnego poranka w takim razie nie mam wogóle sił na nic po tym weekendowym weselowaniu
-
Spociki Łódzkie
kysiu moje umyc jak Ci sie nudzi
-
Spociki Łódzkie
ja mam nadzieje ze bedzie pod realem bo wpadam na chwile na poprawiny i lece do Was:P
-
Spociki Łódzkie
no i mamy znowu niedziele a Wy sobie sopicie hehe
-
Spociki Łódzkie
jutro spot standard??
-
Spociki Łódzkie
tak mało kobiet u nas a jak sie pojawiają to je obrazacie
-
Spociki Łódzkie
nam sie nie psują nie wiemy A tak serio to poważnie ja jeszcze nic nie kupowałem wiec nie mam pojęcia:P Powitać w sobote :hi:
-
Spociki Łódzkie
mechanik moj ma taka a4jak nasza ja mam oslonei znaczek z tego:P
-
Spociki Łódzkie
zgadzam sie z Wiktorem w 100%
-
Spociki Łódzkie
ale to nie chodzi o predkosc tylko o to zeby jechac rowno i przewidywac sytuacje na drodze a nie gaz i potem hamulec opor tylko delikatnie do swiatel sie dotoczyc i trzymac predkość spytaj Wiktora ze spokojny kierowca ze mnie
-
Spociki Łódzkie
no to nie wiem ja mam moze taka delikatna noge:D
-
Spociki Łódzkie
weekend:D:D:D:D ja bym bral diesla chyba:P tylko nie wiem ktora wersje bo jak patrze na spalanie Seby 5,42 to szok :D ja mam kolo 6,5, po miescie takze no chyba tez tragedii nie ma ale cóz albo sie chce nmiec pod pedalem i wtedy no auto swoje spalic musi albo oszczednie
-
Spociki Łódzkie
Wszyscy jestesmy
-
Spociki Łódzkie
Jak zawsze rozbrajajaca odpowiedz:D
-
Spociki Łódzkie
Znaczy jak Ty to rozumiesz Pantoniku:D
-
Spociki Łódzkie
I tak bedzie najlepszy:D
-
Spociki Łódzkie
Pokaz:D a ile bedzie calosc miala?
-
Spociki Łódzkie
Sebek masz jakis kawalek filmiku naszego juz:P
-
Spociki Łódzkie
Siemka wszystkim w ten piatkowy calkiem pogodny poranek Kanu, pociecha, facet I liga Oby było tak by dziś na prace nasrał szpak
-
Spociki Łódzkie
jezu jakie nudy dzisiaj
-
Spociki Łódzkie
siemka ludzie A co Wy tacy niemili dla tej Pusi? chyba taki dzien nerwowy byl wczoraj hehe
-
Spociki Łódzkie
a to bedzie jakas wizytacja u nas ?
-
Spociki Łódzkie
pocisneli my dzisiaj 2 zaliczenia co nie Wiki i poznaliśmy wnuczke Dziekana która jeździ a4