Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
a to pingwin też z teo ? a już chyba kojarze kolege to faktycznie z teo bo kojarze nawet chyba gdzies do ktorejs ze szkol razem chodzilismy
-
Spociki Łódzkie
Czy Wy sie zawsze na noc takimi dlugimi postami zasypujecie wieczorne powinny być krótkie żeby taki człowiek jak ja który czasami tylko wieczorem jest na forum mogl to ogarnac:P Znowu jak ja siedze w robocie na forum to tu taka pustka że mógłbym R8 oddawać za darmo a nikogo by nie było
-
Spociki Łódzkie
Pingwin oświadcz się na spocie przy wszystkich żeby potem się nie mogła wykręcić
-
Spociki Łódzkie
dokładnie pracy nie ma ludzie piszą że szukają pracy a jak ja się do nich odzywam to nie chca ja w sobote będe jak cos
-
Spociki Łódzkie
Dzięki wielkie dzisiaj nas koleś wystawił a już mieliśmy dla niego zlecenie od jutra i bylismy bez fachowca i tak wiesz odezwą się hehe ale generalnie to codziennie jest jakiś telefon w sprawie remontu:P
-
Spociki Łódzkie
A SEBASTIANIE CZY BYŁBY CHĘTNY DO PRACY OD ZARAZ POTRZEBUJE KOGOŚ Z DOŚWIADCZENIEM DO KOMPLEKSOWEGO WYKOŃCZENIA WNĘTRZ CZYLI GŁADZIE K/G ZABUDOWY DROBNA HYDRAULIKA MONTAŻ PANELI TYNKI ITP.
-
Spociki Łódzkie
macie może kogos znajomego kto by chciał pracować w remontach ??? i zna sie na tym dobrze..??
-
Spociki Łódzkie
PRZYZNAM ŻE BARDZO KOBIECO :D:D:D
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
chłopaki jak zwykle popadli w tematy o którym tylko oni mają pojęcię dobrze ze Pantonik nam to troche na przykładzie turbo wytłumaczył to troche chociaż wiedziałem o czym czytam hehe Ja moge tylko powiedzieć że mam Viste i była zainstalowana w laptopie od początku no i jakoś tam się do niej przyzwyczaiłem ale podobno XP zabierał mniej miejsca i nie mulił komputera:P
-
Spociki Łódzkie
Tez mi siee ydaje ze beta najtansza:D
-
Spociki Łódzkie
Jest jedno auto ktore by wygralo to 1,9tdi
-
Spociki Łódzkie
Jakie jazdy?chyba prawko juz masz?
-
Spociki Łódzkie
No i osiagnolem cel zdycham i zaraz spadam do domu:D
-
Spociki Łódzkie
Siemka wszystkim Bruno weź na czytaj PW:P Ja mam Viste i Windows 7 na drugim kompie ale nie wiem o co chodzi chyba o tą płytke co ma Bruno tak? a co tam jest wogóle
-
Spociki Łódzkie
coś ta irca nie moge wejśc[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 16:17_________________________________________________już moge:P
-
Spociki Łódzkie
ja będe chociaz chyba umre ale trzeba sie doprawić zeby miec wolne w pracy
-
Spociki Łódzkie
mam nadzieje ze ktos jednak bedzie
-
Spociki Łódzkie
ja tez się coś kiepsko czuje ale będe:P
-
Spociki Łódzkie
witam z niedzieli
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
aha no luzik bo cos bylo na temat portu czy cos takiego
-
Spociki Łódzkie
i gdzie jutro sie zbieramy ?
-
Spociki Łódzkie
witam wzystkich w weekend hehe
-
Spociki Łódzkie
Strzala czeka juz do odbioru:D