Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Panda z Teksasu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Panda z Teksasu

  1. Mega fota:D
  2. Tanio ale pytanie czy uzywka to dobry nabytek?
  3. Siemka wszystkim ludzie:D
  4. Ta 3,5:D
  5. Moj pali srednio 6,5 litra:D wszystko w miescie:D Ale 1,6 mojej pali kolo 7 w miescie oczywiscie to francuz wiec tez to inny silnik niz nasze ja mowie o spalaniach w momencie gdy ja prowadze:D
  6. ma ktos namiar do Wito?
  7. jezu koniec wolnego...
  8. no i jakoś znowu w komplecie przetrwaliśmy kolejny tydzień roboczy tylko dzisiaj jeszcze no i nawet długi weekend
  9. Hehe u mnie nie było ciepłej wod w lipcu Elektrociepłownia podobno sprawdza i ewentualnie wymienia rury od ciepłej
  10. no i kolejny dzień pracujący ale dowiedziałem się że podobno we wrześniu mam jeszcze urlop
  11. No i cóż tu zrobić gdy następny dzień w pracy przedemną i nic nie sprawi bym uniknoł tej roboty:P
  12. Jezu po urlopie to w tej pracy idzie umrzec:D
  13. No tak myślałem że to Ty ale ja mam pecha do świateł bo zawsze co jestem przy sygnalizatorze to się czerwone zapala no i musze przejechać I po urlopie kurde znowu lecimy cały tydzień do roboty kurde:P
  14. wróciłem z nad morza wkońcu i melduje się na forum
  15. wkońcu mi oddali neta debile z hyperionu.... a ja tu widze jakas imprezka była dzisiaj zlocik normalnie:D?
  16. wziasc Ci giery na psp?[br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 16:04_________________________________________________dzięki dzięki:D
  17. oki ja bede bo juz mam wyzsze
  18. spocimy dzisiaj?
  19. zwracam honor jednak dziala ten licznik:P Co Ty Panton dzisiaj taki nerwowy ?
  20. udowadniam wiktorowi ze to nie dziala:P
  21. nikt nie klika ej:P
  22. a no szukam gdzie tu sie podziac ja nie potrafie dnia bez auta:D[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 17:41_________________________________________________http://www.zdradzila.pl?id=l6ipre wchodzcie wiktor ma chrapke na wiecej zdjec:D
  23. robicie cos u DJa dzisiaj?
  24. wiktorowi wymienie napewno ma cos nie tak
  25. wiktor nie dam rady juz moze wpadne do Ciebie oddam Ci klucz:d

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.