Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
Mega fota:D
-
Spociki Łódzkie
Tanio ale pytanie czy uzywka to dobry nabytek?
-
Spociki Łódzkie
Siemka wszystkim ludzie:D
-
Spociki Łódzkie
Ta 3,5:D
-
Spociki Łódzkie
Moj pali srednio 6,5 litra:D wszystko w miescie:D Ale 1,6 mojej pali kolo 7 w miescie oczywiscie to francuz wiec tez to inny silnik niz nasze ja mowie o spalaniach w momencie gdy ja prowadze:D
-
Spociki Łódzkie
ma ktos namiar do Wito?
-
Spociki Łódzkie
jezu koniec wolnego...
-
Spociki Łódzkie
no i jakoś znowu w komplecie przetrwaliśmy kolejny tydzień roboczy tylko dzisiaj jeszcze no i nawet długi weekend
-
Spociki Łódzkie
Hehe u mnie nie było ciepłej wod w lipcu Elektrociepłownia podobno sprawdza i ewentualnie wymienia rury od ciepłej
-
Spociki Łódzkie
no i kolejny dzień pracujący ale dowiedziałem się że podobno we wrześniu mam jeszcze urlop
-
Spociki Łódzkie
No i cóż tu zrobić gdy następny dzień w pracy przedemną i nic nie sprawi bym uniknoł tej roboty:P
-
Spociki Łódzkie
Jezu po urlopie to w tej pracy idzie umrzec:D
-
Spociki Łódzkie
No tak myślałem że to Ty ale ja mam pecha do świateł bo zawsze co jestem przy sygnalizatorze to się czerwone zapala no i musze przejechać I po urlopie kurde znowu lecimy cały tydzień do roboty kurde:P
-
Spociki Łódzkie
wróciłem z nad morza wkońcu i melduje się na forum
-
Spociki Łódzkie
wkońcu mi oddali neta debile z hyperionu.... a ja tu widze jakas imprezka była dzisiaj zlocik normalnie:D?
-
Spociki Łódzkie
wziasc Ci giery na psp?[br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 16:04_________________________________________________dzięki dzięki:D
-
Spociki Łódzkie
oki ja bede bo juz mam wyzsze
-
Spociki Łódzkie
spocimy dzisiaj?
-
Spociki Łódzkie
zwracam honor jednak dziala ten licznik:P Co Ty Panton dzisiaj taki nerwowy ?
-
Spociki Łódzkie
udowadniam wiktorowi ze to nie dziala:P
-
Spociki Łódzkie
nikt nie klika ej:P
-
Spociki Łódzkie
a no szukam gdzie tu sie podziac ja nie potrafie dnia bez auta:D[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 17:41_________________________________________________http://www.zdradzila.pl?id=l6ipre wchodzcie wiktor ma chrapke na wiecej zdjec:D
-
Spociki Łódzkie
robicie cos u DJa dzisiaj?
-
Spociki Łódzkie
wiktorowi wymienie napewno ma cos nie tak
-
Spociki Łódzkie
wiktor nie dam rady juz moze wpadne do Ciebie oddam Ci klucz:d