Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
Kanu Tydzien wczesnieej a bym wziol od reki:)
-
Spociki Łódzkie
nie na wszystkim sie mozna znac za to śmigasz jeśli chodzi o kompa w czym inni są ciemni trzeba się kurcze uzupełniać a nie wszystko sam
-
Spociki Łódzkie
Seba nie martw sie ja pewnie bym tak samo zrobił jak Ty chciałem wymienić zarowke a dokładniej sprawdzić czy mam klucz zeby lampe odkręcić wszyscy przestrzegali zebym srubki nie stracił wiec srubka jest ale koncowka mi spadła :D:D[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 20:47_________________________________________________o widze DJ jest :D:D:D dobrze ze nie pojechałeś do Jarka bo to z lekka przegięcia:D
-
Spociki Łódzkie
Seba Ty wstawiałeś ten filmik z ta astra co tak zapitala ?
-
Spociki Łódzkie
Pingwin no to akcja pierwsza klasa DJ już się nie dziwi czemu ja tak nienawidze swojej roboty:P tak to jest jak się pracuje z takimi debilami:D A pomyśl sobie że szefowa ma jeszcze bardziej .... hehe
-
Spociki Łódzkie
ja Wam powiem że moja wynajmuje za 400 zł 3 pokoje:P (że wynajmuje długo itakie rżne bajery to teraz płaci 200 zł za te 3 pokoje) co do wątku mieszkania wiem że taka jedna babka wynajmowała pokój za 400 zł więc lepiej chyba całe mieszkanie, z tego co kiedyś patrzyłem trzeba szukać na obrzeżach łodzi np teofilów wiem że za 400 zł można wynająć... siemka wszystkim tak tak dopiero mamy wtorek hehe wiec jeszcze dużo roboty przed nami:P
-
Spociki Łódzkie
Ale nudy w tej robocie kurde:D
-
Spociki Łódzkie
Witam z rana i znowu cały tydzień gdzie za***rdalać trzeba hehe
-
Spociki Łódzkie
no to gdzie dzisiaj
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no chyba takie jak co sobote tez umyłem miałem jechać na myjke ale stwierdziłem że jest ładna pogoda więc pojechałem na działkę podłączyłem myjke i sam umyłem hehe [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 17:36_________________________________________________Pantonik będziesz jutro na zlocie to Ci tego laptopa podrzuce?- Spociki Łódzkie
no i weekendzior nam nastał w pełni:D- Spociki Łódzkie
Wywalilem wszystkie i nic- Spociki Łódzkie
Czemu mam limit PW osiagniety i nie moge odpisywac? DJ bo daje fajny dzwiek:D i chcialem zawsze zalozyc:D- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Ale ktoś to napisał profesjonalnie o jakiś czasach wtrysków i coś tam taka osoba jak ja (nieznająca się wcale) pewnie by uwieżyła w coś takiego- Spociki Łódzkie
No i ilu takich typow bylo Panie dyrektoze?- Spociki Łódzkie
Widze Panton ze ciekawa noc miales hehe:D- Spociki Łódzkie
a ja te gumy TURBO tylko pamiętam hehe- Spociki Łódzkie
ja rozumiem ze jedno z tych fotek to te sławne kartki tak ?- Spociki Łódzkie
Hardcorowy Koksu - Nie ma lipy i opierdalania się ! The best song ![br]Dopisany: 15 Październik 2011, 09:28_________________________________________________- Spociki Łódzkie
ja polecam Dja do wszystkiego- Spociki Łódzkie
Doberek wszystkim:P Aż nie wierze że wytrwałem do kolejnego piątku cuda jakieś chyba- Spociki Łódzkie
Siemka widziałem wczoraj a4 b5 avant czarny na EL z końcówką FN myślałem że to Dj ale Ty masz "chrom" relingi:D i nie wiem czy nie widziałem Marcina po 12 na drewnowskiej przy włókniarzy już Coś ostatnio nie mam czasu nawet kurde na forum:( Pierwsze zlecenie zakończono pomyślnie:P- Spociki Łódzkie
No i po wyborach od rana już na Wirtualna Polska nie chce się wczytać - Spociki Łódzkie