Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
Podniesienie placy Ci nic nie da:D bo 99% firm jest prywatna i zeby nie podnosic placy to zaudnia na 3/4 etatu i juz moga placic tyle co do tej pory a jak komus nie pasi to wypowiedzeeenie Polak zawsze znajdzie sposob:D
-
Spociki Łódzkie
jak to białe b5 avant to jerzykowe a jak jerzykowe to silnik z jelcza
-
Spociki Łódzkie
Kłyś powaliłeś mnie tym teledyskiem
-
Spociki Łódzkie
Seba na YT są jeszcze lepsze jego teledyski no nie wiem kurde czy to wina wzmacniacza teoretycznie jest taka opcja że to on kopie ale czy napewno? radio taniej kupie niż wzmaka
-
Spociki Łódzkie
poprostu pada mi naglosnienie w bagazniku poprostu przestaje isc prad przez kable od radia bądź od aku[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 09:55_________________________________________________Azis - Mrazish / Азис - Мразиш Official Video Bulgarian Hit Widzieli co takiego:D:D:D:D:D:D:D:D:DD::D:D:D:D
-
Spociki Łódzkie
jadym na nocny nawet bestie umyje a co z dzisiaj?[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 09:23_________________________________________________ma ktos płytke z windowsem jakims nawet pirackim ? najlepiej z 7 bo sciagnolem stery pod to... I najlepiej to by sie przydała intstrukcja jak formata zrobic:P bo ja to nie bardzo ten teges w tych sprawach [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 09:24_________________________________________________chciałbym powrócić do tematu audi w autku czy jest taka szansa ze na to że mnie rozlącza przy niskich temperaturach ma wpływ radio które jest firmy krzak i ogólnie to nie jest takim radiem do audio ? że np przy innym radyjku ten problem by się rozwiązał?
-
Spociki Łódzkie
MODEL MT - OJ TAM OJ TAM- (CRAZY REMIX) HOT VIDEO 2012 HD
-
Spociki Łódzkie
a wiecie moze jak to jest bo jak jest plytka w navi wlożona to co nie mozna słuchać radia wtedy?
-
Spociki Łódzkie
Siemka ludziska:D
-
Spociki Łódzkie
Jutro wolne hehe
-
Spociki Łódzkie
Sciagne z neta najszybciej chyba taka navi:D Kimi sto lat:D
-
Spociki Łódzkie
A macie jakies pomysly na to gdzie taka plytke na VW mozna zdobyc? Najpredzej to na forum Passata pewnie? Zapowiada sie ktos na piatek na warsztat do DJa? Bo ja mam wolne i nie wiem co ze soba zrobic:D
-
Spociki Łódzkie
Mam pytanko jaka plytka i jaka nawi wgrana musi byc do passata B6? Taka sama jak do audi? Czy jak?
-
Spociki Łódzkie
Jeszcze 30 minut kurde i do domu wkoncu a piatek chyba wolny:D wiec Pantonik jak to czytasz to sie odezwe do Ciebie z prosba wiesz jaka:D
-
Spociki Łódzkie
Ja nie spojrzalem na klawiature:D bo przeciez jest ASD obok siebie:P ale dobre nie wiem gdzie znajdujecie takie rzeczy [br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 11:27_________________________________________________Ale za tego Zlomka to trochee sobie cenia nie ma co:D
-
Spociki Łódzkie
ja sie poce dzisiaj jak cos tak jak mówiłem wczoraj
-
Spociki Łódzkie
To ja tez na 15 bede:D
-
Spociki Łódzkie
To co na 15 sie ustawiamy tam gdzie zawwsze na parkingu?
-
Spociki Łódzkie
A o ktorej te karty sie tam zaczynaja?
-
Spociki Łódzkie
Za co?
-
Spociki Łódzkie
To na ktorra jutrro w porcie?
-
Spociki Łódzkie
Czyli co robimy jutro zlot na porcie?
-
Spociki Łódzkie
Jak przekupy na rynku:D Ja nie tankuje na tym automacie bo sie boje ze cos sie popsuje i Kimi dzieki ze mnie utwierdziles w tym przekonaniu:P
-
Spociki Łódzkie
Nie no tak na powaznie to ekstra kolor wybrales do czarnego wnetrza:D
-
Spociki Łódzkie
Co to za deski obite zamszykiem:D drabine robisz:D No i jak ten turrniej gokartowy w sobote? Ktos startuje?