Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
A ja to pracuje w biurze rachunkowym:D
-
Spociki Łódzkie
Coz byle do 15 u mnie
-
Spociki Łódzkie
Dzis piatek wiadomo ze bedzie dobrze:D
-
Spociki Łódzkie
siemka wszystkim:) wspaniale ze juz piatek szkoda ze taka pogoda ze zaraz zasne kurde...
-
Spociki Łódzkie
Siemandero Ja to bym zrobił do kręcenia filmu pełno mobilizacje żeby tych aut naprawde było sporo a nie 10 ta co zawsze:D Ja nie wiem co Wy z tą jakością ja tam uważam że wporządku jest:D się chyba zabardzo do HD przyzwyczaliście:D
-
Spociki Łódzkie
dobry filmek Seba :notworthy: [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 15:54_________________________________________________jak ktos uwaza inaczej no prosimy o jego wlasna koncepcje filmu...
-
Spociki Łódzkie
Witam Filmik fajny ale nasz będzie miał większą średnią prędkość napewno
-
Spociki Łódzkie
Tez Wam sie dzisiaj tak niemilosiernie nudzi w robocie?
-
Spociki Łódzkie
Zlota weszla tylko i juz wszyscy stoja lol:D[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 09:15_________________________________________________Bedzie konstrukcja pod mobilna kamere
-
Spociki Łódzkie
Witam z rana całą ekipę nie powiem ze dopiero wtorek no nie powiem
-
Spociki Łódzkie
Nie lubie dni w ktore musze cos robic
-
Spociki Łódzkie
kiedyś dasz rade:D daje Wam fory moge jeszcze wczesniej sie wpisac jakby co
-
Spociki Łódzkie
i zapierdzielamy Panowie od początku
-
Spociki Łódzkie
czyli dzisiaj generalnie nikogo nie bedzie ?
-
Spociki Łódzkie
a dzisiaj standardowo rozumiem
-
Spociki Łódzkie
Jeszcze ja jeszcze ja DJ wszystkiego najlepszego:D Zarzuć nam jakiś swój kawałek bo np ja nie miałem okazji jeszcze poznac Twojej twórczości:P
-
Spociki Łódzkie
Kłysek nie watpie w Twoje tatuaże ale chyba wolałbym prezentacje ich na kobiecie a nie na Tobie
-
Spociki Łódzkie
ta do roboty jasne jasne ja tam odpoczywam:D Pusia a to masz z Łodzią jakieś powiązania no bo tak Gdańsk Łódź to troche daleko zeby na spota wpadać A ja tatuaże i kolczyki trawie jak najbardziej:D
-
Spociki Łódzkie
i po robocie [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 16:03_________________________________________________nikogu tu nie ma kurde?
-
Spociki Łódzkie
Prosze popsuło się i to nie u Bruna
-
Spociki Łódzkie
czas wstać wtorek środa i weekend hehe
-
Spociki Łódzkie
Seba :notworthy:
-
Spociki Łódzkie
to do Wiktora bo on mi dzisiaj jakieś fotki przysyła dziwne:D
-
Spociki Łódzkie
Dałoby rade zmienić banerek bo ten to juz taki troche leciwy:D
-
Spociki Łódzkie
No i jaki piekny akcent:D