Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Panda z Teksasu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Panda z Teksasu

  1. A ja to pracuje w biurze rachunkowym:D
  2. Coz byle do 15 u mnie
  3. Dzis piatek wiadomo ze bedzie dobrze:D
  4. siemka wszystkim:) wspaniale ze juz piatek szkoda ze taka pogoda ze zaraz zasne kurde...
  5. Siemandero Ja to bym zrobił do kręcenia filmu pełno mobilizacje żeby tych aut naprawde było sporo a nie 10 ta co zawsze:D Ja nie wiem co Wy z tą jakością ja tam uważam że wporządku jest:D się chyba zabardzo do HD przyzwyczaliście:D
  6. dobry filmek Seba :notworthy: [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 15:54_________________________________________________jak ktos uwaza inaczej no prosimy o jego wlasna koncepcje filmu...
  7. Witam Filmik fajny ale nasz będzie miał większą średnią prędkość napewno
  8. Tez Wam sie dzisiaj tak niemilosiernie nudzi w robocie?
  9. Zlota weszla tylko i juz wszyscy stoja lol:D[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 09:15_________________________________________________Bedzie konstrukcja pod mobilna kamere
  10. Witam z rana całą ekipę nie powiem ze dopiero wtorek no nie powiem
  11. Nie lubie dni w ktore musze cos robic
  12. kiedyś dasz rade:D daje Wam fory moge jeszcze wczesniej sie wpisac jakby co
  13. i zapierdzielamy Panowie od początku
  14. czyli dzisiaj generalnie nikogo nie bedzie ?
  15. a dzisiaj standardowo rozumiem
  16. Jeszcze ja jeszcze ja DJ wszystkiego najlepszego:D Zarzuć nam jakiś swój kawałek bo np ja nie miałem okazji jeszcze poznac Twojej twórczości:P
  17. Kłysek nie watpie w Twoje tatuaże ale chyba wolałbym prezentacje ich na kobiecie a nie na Tobie
  18. ta do roboty jasne jasne ja tam odpoczywam:D Pusia a to masz z Łodzią jakieś powiązania no bo tak Gdańsk Łódź to troche daleko zeby na spota wpadać A ja tatuaże i kolczyki trawie jak najbardziej:D
  19. i po robocie [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 16:03_________________________________________________nikogu tu nie ma kurde?
  20. Prosze popsuło się i to nie u Bruna
  21. czas wstać wtorek środa i weekend hehe
  22. Seba :notworthy:
  23. to do Wiktora bo on mi dzisiaj jakieś fotki przysyła dziwne:D
  24. Dałoby rade zmienić banerek bo ten to juz taki troche leciwy:D
  25. No i jaki piekny akcent:D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.