Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Panda z Teksasu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Panda z Teksasu

  1. dobra to zróbmy tam gdzie zawsze jak będzie padać to przejedziemy do Portu i juz
  2. a gdzie są karty ?
  3. jest zlot jutro??
  4. siemka ludzie piątunio i wszystko jasne hehe
  5. to czym sie zajmujesz tym razem Kłysiu
  6. Sie postaral z tym banerkiem nie ma co:D ja narazie tylko na telefonie jestem i nawet na takim malym ekraniku widze ze konkretna kobieta z naszej laski na ten tydzien:D a co bedzie jak ja zobacze na normalnym monitorze hehe:D
  7. Chrissu postaram sie stawic tylko mam zajecia ale cos tam zakrece i powieksze konwoj:)
  8. Rozumiem ze na konwoj wszyscy chetni sa zaproszeni?
  9. siemka ludziska Widze że plan ślubno weselny opracowany w każdym detalu jest hehe
  10. Nie no nie zrobilem tego testu jeszcze bo odpalilem gre sobie a potem musialem spadac do roboty zrobie jak wroce:P
  11. siemka z rana wszystkim :hi: :hi: zaraz sobie też walne teścik Kłysiu no to trzymamy kciuki za nową robotę Ty to tak coś podejrzanie często zmieniasz te prace sobie A ja wczoraj cały dzień w komisach i powiem Wam że znaleźć auto dla kobieta to jest dla mnie rzecz prawie nieosiągalna
  12. Jak tam u Was w pracy? U mnie mega nuda wiec wskoczylem sobie do Was na forum hehe:) ale widze ze jakos malo postow dzisiaj powstalo chyba wszyscy zapracowani:)
  13. siemka ludzie już we wtorek ja to nie jade na ogólnopolski ponieważ dlatego że mam szkołę w każdy weekend no i się z licencjatem muszę wyrobić
  14. DJ nie no w sumie to żaden sensowny komentarz mi się nie nasuwa co do tego filmiku :D:D: najważniejsze że się dobrze skończyło
  15. witam z rana ekipę tydzień urlopu był a teraz trzeba siedzieć w robocie nie wiem czy jest szansa żebym wysiedział 8 godzin w fotelu chyba to znak że czas najwyższy zmienić pracę hehe
  16. no to jak tylu chętnych to też się pojawie
  17. witam z rana
  18. to już po ślubie? ale ten czas leci Chrissu wszystkiego najlepszego moja kobieta tak się wynudziła dzisiaj w aucie jak wracaliśmy że ciągle śpi hehe dobrze że wróciłem a tu ropa nie zdrożała
  19. Witam wszystkich Powróciłem z wyprawy majówkowej:) mam nadzieje że nic ważnego mnie nie omineło hehe
  20. a ja powitam z rana Prezesa i całą bande z łodzi Kimi święte słowa Piątunio oł jeeee :D:D:D Ja jutro wyjeżdżam na tydzień także niestety:( Ciekawe czy w Gładyszowie też jest jakiś team :D:D
  21. dzięki dzięki foty już obczaiłem odrazu jak sie zalogowałem na forum
  22. Siemka wszystkim wkoncu mam neta i wracam do żywych :D filmik już skontruowany??
  23. nie no jestem:P ale chyba piatek wolny:P
  24. moge w piatek Ci podrzucic razem z dywanikami i lampami
  25. ja mam kilka płyt z tym ale zero gwarancji że działa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.