Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
no to real:P
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
podłącz VAGa zrób logi i będą emotki
-
Spociki Łódzkie
to wezme na zlota
-
Spociki Łódzkie
to wezme w niedziele to zobaczysz ja to nawet nie wiem jak to się zakłada więc nie powiem czy pasuje ale jak tak kładłem na relingi to pasował na szerokość ---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ---------- albo jak chcesz to podbij do mnie to przymierzysz:D
-
Spociki Łódzkie
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahaha:P to ja pirace bo nie mam żadnego
-
Spociki Łódzkie
Myślisz
-
Spociki Łódzkie
nie mam żadnego pw
-
Spociki Łódzkie
wiecie czy ten bagażnik dla Miska to aktualne?
-
Spociki Łódzkie
Dj jak posta walnoł na forum to widze się rozmowa ucieła
-
Spociki Łódzkie
ruszać d*py ja tam wpadam na zlota i pocas i dj i seba też także nie wiem o co kaman że nikogo nie będzie ej
-
Spociki Łódzkie
real czy port?
-
Spociki Łódzkie
ej jakie wlepy:P?
-
Spociki Łódzkie
ze czip za 500 zł ? to ja sie chyba bym pisał a gdzie ten Spanky urzęduje?
-
Spociki Łódzkie
dawaj ja na zlota
-
Spociki Łódzkie
no właśnie nie nie chciało odpalić ale odpaliłem i zgasiłem odrazu i działa nie wiem zamokło coś czy jak?
-
Spociki Łódzkie
a i pojade tak z napedem na przod jak będzie trzeba:P Komu jeszcze auto zdechło?
-
Spociki Łódzkie
a my kiedy coś nakręcimy ?
-
Spociki Łódzkie
Marcin już pewnie zaproszenie wysłał na facebooku
-
Spociki Łódzkie
starym bo w nowe moge nie trafic
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
rs4 avant dostał nagrode męska rzecz 2012:)
-
Spociki Łódzkie
Tomek dyplomatycznie udaje że nie widział
-
Spociki Łódzkie
jakie ożywienie Panowie
-
Spociki Łódzkie
ta impra to tam na działce?