Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
ja mam stalówki 15 cali sezon uzywane Z laptopów ja posiadam Acer Aspire 6920G i powiem tak wiek 3 lata działa jak działał od nowości a latał padał na ściany podłogi bo przy moich nerwach to zaraz z pięści dostał czy cuś i działa a już nie powinien dawno:P Justyna ma jakiegoś Mediona za 1000 zł z allegro i też działa tylko że ona to dba o niego akurat:D Coś nam się pogoda psuje na zlota hehe
-
Spociki Łódzkie
ja mam 18 ale nie sprzedam hehe na sprzedaż to ja mam co najwyżej stalówki 15
-
Spociki Łódzkie
ostatni raz byłeś tomku w 65 :D:D:D
-
Spociki Łódzkie
No avatarek jest co prawda jeszcze na czarnych relingach ale co tam
-
Spociki Łódzkie
no właśnie mam takie przecieki że coś z azerbejdżanem może mieć wspólnego ---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ---------- kurde tyle wolnego cały internet przejżałem nie da się jakiś gierek dołączyć do forum ? ---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ---------- kurde tyle wolnego cały internet przejżałem nie da się jakiś gierek dołączyć do forum ?
-
LPG do TFSI
ja się jakoś bardzo nie znam ale od osób bardziej poinformowanych słyszałem że nie da się zainstalować gazu do tfsi lub jest to kompletnie nieopłacalne pytałem troche w momencie gdy ojciec chciał 2,0 benzynę ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ---------- ja się jakoś bardzo nie znam ale od osób bardziej poinformowanych słyszałem że nie da się zainstalować gazu do tfsi lub jest to kompletnie nieopłacalne pytałem troche w momencie gdy ojciec chciał 2,0 benzynę
-
Nawiewy pod fotelami
Mam takie pytanie czy te nawiewy pod fotelami to od klimy? Jak trzeba ustawić nawiew żeby działały? na nogi? Jeden z tych nawiewów jest mokry gdy zaczynam używać klimy przez co mokry jest cały dywanik to wina klimy? w zimę czy jesień wszędzie sucho więc raczej auto nigdzie nie przecieka, myje je myjką ciśnieniową i też nie przecieka
-
Spociki Łódzkie
o już jest faktycznie ale rano nie chciało mi sie wczytać
-
Spociki Łódzkie
witam z rana ---------- Post dopisany at 06:59 ---------- Poprzedni post napisany at 06:37 ---------- tutaj nie ma technicznego czy jak bo na stronie forum nie moge znaleźć ---------- Post dopisany at 06:59 ---------- Poprzedni post napisany at 06:59 ---------- tutaj nie ma technicznego czy jak bo na stronie forum nie moge znaleźć
-
Spociki Łódzkie
Czy w b6 takie dysze co są pod fotelami to od klimatyzacji? bo z jednej strony mam mokre te dysze i dywanik też a w zime tego nie ma więc raczej nie przecieka niigdzie auto
-
Spociki Łódzkie
my tu wszyscy 1,9 diesel :D: rodzinnie
-
Spociki Łódzkie
ale sobie uzupełniłem konto na forum kurcze:D
-
Spociki Łódzkie
Witamy kolege z teo się spora ekipa zaczyna robić
-
Spociki Łódzkie
pooglądaliśmy przy świetle ksenonów sarenki
-
Spociki Łódzkie
no i jak jutro DJ robimy coś czy jak?
-
Spociki Łódzkie
hehe ok ok
-
Spociki Łódzkie
dokładnie w tym tygodniu nie ma to tamto słońce świeci więc na real weź VAGa Bruno jak możesz:P ---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ---------- dj jesteś czy trzeba smsa napisać Ci? do Miśków nie mam kom więc niech ktoś napisze:D
-
Spociki Łódzkie
ja słyszałem że w a4 b6 mozna to wylaczyć jakims czujnikiem pod fotelem ale nigdy na własne oczy tego czujnika nie widziałem
-
Spociki Łódzkie
no ale co tu pykać skoro wszystko jasne
-
Spociki Łódzkie
misiek dawaj real w takim razie:P najwyzej tam grilla sie zrobi:P i umowimy sie na za tydzien konkretnie:)
-
Spociki Łódzkie
eh zwołać ludzi na zlot przy +20 to cud ale przy -20 no to kurde full frekwencja:) a kluczyk sie nie zakoduje jak przekręce na zapłon ? ---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ---------- to chyba jednak real:P
-
Spociki Łódzkie
no to powiedzcie gdzie i o której ciepło jest to moze seba sesyjke foto pyknie
-
Spociki Łódzkie
dj bedziesz na zlocie bo sie o Vaga nie mogę doprosić nikogo
-
Spociki Łódzkie
marcin wziołbyś VAGa?
-
Spociki Łódzkie
Kto będzie na zlocie dzisiaj? Nowu kolego numer do bywalca 724-504-514 Pingwin ramki mam dla Ciebie Niech ktoś weźmie VAGA na spot proszę ładnie musze zakodować kluczyk bo wkońcu nabyłem baterię mam nadzieję że dobrą bo tak na oko brałem To myślcie gdzie spocimy:D