Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
dj dostales priv?
-
Spociki Łódzkie
mądrość na dziś bezpiecznik nr 22 jest od zamykania drzwi z pilota
-
Spociki Łódzkie
Siemka Ludziska
-
Spociki Łódzkie
wpadnij pod pasaż może ktoś weźmie akurat
-
Spociki Łódzkie
ktos bedzie dzis?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
czyli dzis zlocik normalnie?
-
Spociki Łódzkie
ja i marcin
-
Spociki Łódzkie
bys zdjęcia zrobił ja mam pieknie auto przybrane błotem
-
Spociki Łódzkie
wpada ktoś dzisiaj?
-
Spociki Łódzkie
wpqada ktoś na spota:D
-
Spociki Łódzkie
Magda dzisial leciala po narutowicza o 13:30:) nawet mnie mijala
-
Spociki Łódzkie
na zlota ktos wpada?
-
Spociki Łódzkie
a kto będzie?
-
Spociki Łódzkie
Pocas widzialem radyjko nie znam tylko ceny
-
Spociki Łódzkie
dzisiaj real? Znacie jakiś sklep który posiada taśmy do paneli radioodtwarzaczy dalco? szukałem troche po necie ale nawet na stronie dalco nie mogę znaleźć tego
-
Spociki Łódzkie
jest DJ jak tam pasek ?
-
Spociki Łódzkie
zbieramy pupy na zlota panowie:)
-
Spociki Łódzkie
gdzie dzis?
-
Spociki Łódzkie
jutrp sie ktos wybiera na zlota?
-
Spociki Łódzkie
no jak chcecie
-
Spociki Łódzkie
widze tłumy na forum Jaki akumulator polecicie do mojego 1,9? miałem bosha s4 3 lata i zdechł jest coś lepszego?
-
Spociki Łódzkie
Ktoś coś mówił o naklejce Tomek a żeś film dowalił 3 razy oglądałem
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ja bede jak można niech ktoś weźmie VAGA