Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
ktoś wpada dzisiaj?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
przeciez ja bylem w dzien u Ciebie
-
Spociki Łódzkie
nie wiem jak anrazie chetnych widze ze brak
-
Spociki Łódzkie
i tak sie dogadywac:P
-
Spociki Łódzkie
no ja to bym się pisał wstępnie tyle że to na 19
-
Spociki Łódzkie
i gdzie te linki też bym chciał zobaczyć
-
Spociki Łódzkie
Można ściągnać VAG z neta? tak teoretycznie
-
Spociki Łódzkie
ja nie śpie
-
Spociki Łódzkie
Wpada ktos dzisiaj?
-
Spociki Łódzkie
a to fakt części same nowe lakier też nóweczka nic tylko kupować takie autko hehe a tak ogólnie to jest taka wartość jak napisali?
-
Spociki Łódzkie
w Tomka przypadku to bardzo dużo
-
Spociki Łódzkie
dobre rzeczoznawce mają wartość 32 tys zł :D kto dzisiaj wpada?
-
Spociki Łódzkie
i dobrze:) może niech chodzi i nagrywa dziury? ciekawe czy tak by się urzędasy wtedy cieszyli z jego społecznej postawy
-
Spociki Łódzkie
nie jestem pewien ale chyba takie nagrywanie twarzy i tablic rejestracyjnych jest nielegalne ?
-
Spociki Łódzkie
ktos jeszcze?
-
Spociki Łódzkie
Pocas ale odzew:)
-
Spociki Łódzkie
na 4 rano a potem rozjazd do pracy każdy
-
Spociki Łódzkie
ale nudy robimy dzisiaj zlota:P
-
Spociki Łódzkie
Ja tam jutro pójde do roboty nawet jakby całą ziemie zasypało:P
-
Spociki Łódzkie
Misiek za łopate i klata plecy barki przed domem
-
Spociki Łódzkie
no i poniedzialek:P i to wolny:) ---------- Post dopisany at 08:18 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ---------- dj odpisz mi nawet kropke na pw bo nie moge znalezc tego co wysyłałem:P
-
Spociki Łódzkie
czy jest jakieś fabryczne radio do audi co ma wyjscie na wzmacniacz i odtwarza dvd?
-
Spociki Łódzkie
ja juz wyruszyłem w trase do Olesna ale wjechałem na Shella po lody i się wróciłem
-
Spociki Łódzkie
Zwracam sie z uprzejmą prośbą o udostępnienie mi nr do Pocasa