Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Panda z Teksasu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Panda z Teksasu

  1. Slyszelisciee cos o sobotnich gokartach?
  2. U to daleko troche
  3. A daleko masz do lodzi?
  4. Nudzic to tez mi sie nie nudzi bo na etacie pracuje nadal:D
  5. Przeeprowadzalem sie w grudniu wiec zrobilem sobie wolne ale tam kilka telefonow bylo....
  6. Cena ciagle ta sama:D
  7. A ja widzialem Pantona w czwartek hehe:D kolo 12:30 jak sobie stal pieszo na swiatlach:D przy takim duzym budynku przy piotrkowskiej:D
  8. Patrzyl ktos czy juz od dzisiaj podrozalo paliwo?
  9. Bartek no co Ty oni nie sa w stanie dzisiaj na zlocika:D
  10. Siemka ludziska jak tam zyjecie po imprezkach:D Ja z tego wszystkiego zamowilem na allegro sterowana supre
  11. Taka grzalke co sie wieszalo na garnkach kiedys:D
  12. ale port?
  13. port
  14. Co tam ciekawego sie dzieje? mamy jakies nowe filmiki spotowe do obejrzenia? jak tak to dajcie linki bo nie moge galerii przesuwac w telefonie:P
  15. No mi juz zostalo tylko 10 min pracy:D
  16. I po pracy:*
  17. Ale koniec pracy dopiero za 5 godzin
  18. Co tam ciekawego slychac ludziska:D
  19. no bo to świeży tuńczyk jest prosto z morza czy tam z innych wód no to wiadomo że z łuskami:D
  20. Ja mam taki jak kimi wkleiles i na oko to wiecej niz 10 kg nie ma
  21. A ze starszego to widzialem widzialem:*
  22. Dobra juz dziala mi forum:D[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 08:52_________________________________________________Troche mnie nie bylo tutaj:D ale przeprowadzka byla wiec nie bylo nawet jak do kompa sie dogrzebac:D Seba zkleiles jakis filmik?
  23. dobrze ze wkońcu chociaż do tego czwartku dobiliśmy
  24. Jak dla mnie to jakość dobra jest
  25. Kimi to rezygnujesz z pracy tam? Seba a Ty cos z padleem moim nagrywales? I zaraz konieec roboty:D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.