Treść opublikowana przez samurajjack
-
problem z kierunkowskazami nowymi
no ok ale co uważasz na ich temat - teraz jak byś miał wybór to wziąłbyś te chromowane za 39 zł czy same te kapturki za 15 zł - bo jestem niezdecydowany!!
-
problem z kierunkowskazami nowymi
Tańcze tzn?? te chromowane czy tylko kapturki?? które byś brał??
-
problem z kierunkowskazami nowymi
to czemu cena jest tych chromowanych od 35 do 65 zł??[br]Dopisany: 24 Sierpień 2007, 12:07 _________________________________________________ Brzydko odstające??? Tzn co?? Ile odstają?? A pozatym czy przy tych 2 nie musiał bym kupić żarówek pomarańczowych??
-
problem z kierunkowskazami nowymi
Mam zamiar kupić : http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=228429894 lub http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=225086272 lub http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=227872227 czym one się różnią i czy jest sens przepłacać. A moje drugie pytanie to czy przy montażu tych kierunków będę musiał rozbierać nadkole czy błotnik czy co ??
-
Podłokietnik i lampy Audi A-4
Dzwoniłem do niego nie ma szarego - tylko na fotce jest - ale dzieki HMMM... ok A możesz mi wysłać na gg fotki tego podłokietnika bo ja mam tapicerkę szarą ale nie taką jasną tylko ciemną szarą!!
-
Podłokietnik i lampy Audi A-4
Tzn jaki wkońću masz szary czy czarny i ile byś za niego chciał?? Wymiana na czarny??
-
Podłokietnik i lampy Audi A-4
A no to dzieki - ja spadam na chate bo jestem w pracy hehehe. I jak coś to nr telefonu masz I jeszcze raz dzieki nara
-
Podłokietnik i lampy Audi A-4
Tzn. no chodziło mi o otwór w tunelu. Ok myśle że dam sobie rade jak coś to poprosze szwagra. A dużo jest zabawy z wymontowaniem tunelu??
-
Podłokietnik i lampy Audi A-4
ok dzieki za rade to jak coś to zadzwoń albo puść smsa to oddzwonie i jeszcze raz wielkie dzięki. A tak apropo tego podłokietnika to czytałem gdzieś że będe musiał wycinać tunel żeby mi tam wszedł??
-
Podłokietnik i lampy Audi A-4
Dobra słuchaj jak byś był i byłby taki jasny ori do audi a4 rok 1998 sedan to ja jestem chętny tylko żeby był w dobrym stanie wiesz zaufam ci że będziesz patrzył jak byś dla siebie brał ten podłokietnik. Jak chcesz to mój nr telefonu jest 606401716 - jak byś nie wiedział czy cena za duża. Jak będzie w niezłym stanie i za niezłą cenę to bierz oczywiście możesz sobie coś dorzucić za fatyge to ci sie droga zwróci hehehe. Umowa stoi??
-
Podłokietnik i lampy Audi A-4
A może poszukałbyś dla mnie takiego tam w Gliwicach przy okazji?? możesz narzucić marże - byle nie za wielką hehehe
-
Podłokietnik i lampy Audi A-4
Wielkie dzięki jest giełda w lubiniu może sie przejade tam. Jeszcze zobacze. a tak pozatym to czemu mówicie ori i co to znaczy??
-
Podłokietnik i lampy Audi A-4
Aha no to dzieki stary że mi powiedziałeś uniknąłem z tego powodu niepotrzebnego rozczarowania. A co z tym podłokietnikiem????
-
Podłokietnik i lampy Audi A-4
to reflektor od B6 nie od B5 Ale to co nie będzie pasował /??????
-
Podłokietnik i lampy Audi A-4
:bicz3:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2007, 12:19 _________________________________________________czy re lampy będą mi pasowały bez żadnych przeróbek?? : http://www.czesci24.pl/szczegoly-147800-reflektor_glowny.html
-
Podłokietnik i lampy Audi A-4
No właśnie wole oryginalny podłokietnik niż jakiś uniwersalny!![br]Dopisany: 17 Sierpień 2007, 12:08 _________________________________________________ Problemu szukasz .... kup ori i jak Ci kolorem nie pasuje- skoro nie ma szarych to jest taki pan .. na ktorego wołaja "Tapicer"- on z cała penoscia dobierze Ci kolor materiału i obszyje za małe pieniazki HEHEHE a kolor plastiku może mam przemalować?? No co ty gadasz kolego!!
-
Podłokietnik i lampy Audi A-4
Napiszę Ci tak: strasznie nerowy chłopak z Ciebie. Znadz sobie jakąs dziewczynę,bo widzę,że źle z Toba. Bo my jesteśmy jasnowidzami i wiemy,że ten koleś nie odbiera.Doceń to,że chłopaki chcą Ci pomóc i podsyłają Ci linki ze stronami,na których być może jeszcze nie byłeś. Jednak widzę,że cokolwiek dostaniesz jesteś na NIE. Pozdrawiam Ja to doceniam. Ale nie jestem na nie poprostu to co narazie mi podesłaliście to wszystko sprawdzałem albo nie ten kolor!! A pozatym to mam Żonę hehehe. Pozdrawiam i nadal proszę o pomoc!!
-
Podłokietnik i lampy Audi A-4
Nie no teraz to mnie rozwaliłeś kolego - a próbowałeś sie do tego kolesia dodzwonić lub skontaktować na gg bo o mailu to nic nie powiem. Od 2 tygodni próbuje sie z nim skontaktować i d....a Ale podsunąłeś mi zaje... pomysł zakładam konkurs kto znajdzie podłokietnik oryginalny do audi A-4 szary pierwszy !!! nie wiem czy zdążyłeś zauważyć w swoim szale, ale kilku kolegów stara Ci się bezinteresownie pomóc, a Ty wciąż ich besztasz. Ostrzeżenie, nie tolerujemy takiego tonu na forum. [pre_pl]
-
Podłokietnik i lampy Audi A-4
Kolego to co znalazłeś to oczywiście są ale CZARNE _ CZARNE same czarne szarych nie ma !!!!!!!!!!!!!! Dzwoniłem i dzwoniłem i dzwoniłem i nie ma nie ma nie ma nie ma
-
Podłokietnik i lampy Audi A-4
interesujące jest to co piszecie - jak byście dokładnie czytali to szukam SZAREGO koloru podłokietnika. Jak to będzie wyglądało szara tapicerka i czarny podłokietnik buahahahahaha. Czytajcie szarych nigdzie nie ma jak znajdziecie to jesteście dla mnie mistrzami i będe do was mówił mistrzu. Ale wątpie!!
-
Podłokietnik i lampy Audi A-4
samuraj jack, zabawny jesteś. Jeśli dobrze zauważyłem napisałeś ok 8,30 posta, a o 9,12 marudzisz, ze nikt Ci nie odpowiada. Pomijam fakt, że prawdopodonie nie pofatygowałeś się żeby poszukać (czy to na forum, czy na Allegro), ale dałyś trochę zipnąć, niektórzy śpią o tej porze. Poza tym idąc torem, który podrzucił schiller - jeśli na forum było milion razy, to dlaczego komuś miałoby sie chcieć pisać po raz kolejny to samo, skoro Tobie nie chciało się poszukać Ale, zeby nie było, że tylko opieprzam. Jak nie mozesz znaleźć ori podłokietnika na Allegro (co oczywiście jest niewiarygodne, ale ...) to polecam nieori, który sam kupiłem. Kosztował 70 zeta, tutaj http://www.allegro.pl/item211850505_podlokietnik_skora_2_kolory_super_cena_.html (to jakby znów nie chciało Ci sie poszukać). Ja jestem max zadowolony. Idealnie zgrało mi się kolorystycznie z tapicerą, a montaż był banalnie prosty. Po pierwsze szukałem już wszędzie !! Po drugie nic na tym śmiesznym forum nie ma o podłokietnikach a tym bardziej nie ma podanych firm które zajmują się lampami!! A po trzecie to jeśli ci to sprawia przyjemność to rób to dalej
-
Podłokietnik i lampy Audi A-4
A czy mógłbyś dać jakieś namiary na te lampy - linka jakiegoś??[br]Dopisany: 17 Sierpień 2007, 09:12 _________________________________________________widze że nikt z tego forum nie jest mi w stanie pomóc!! Proszę o pomoc!!
-
Podłokietnik i lampy Audi A-4
Witam Mam problem z kupnem podłokietnika do audi A4 B5 rocznik 07/98 kolor szary. NIgdzie nie mogę kupić tego podłokietnika. Czy ktoś mi pomoże?? A teraz drugie pytanie - czytam i czytam o tych lampach i też zamierzałem wymienić lampy ale wszyscy nawet kolesie co mają b-emki odradzają mi Sonary to co mam kupić?? FK?? dajcie linka na jakąś strone lub coś poradźcie. Apropo - jak mnie wk.....ają te niskie krawężniki!!! no i dziury!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Paweł z Zielonej Góry Mam audi A-4 B5 troche przerobione na S4. Pozdrawiam