Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłokietnik i lampy Audi A-4


samurajjack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z kupnem podłokietnika do audi A4 B5 rocznik 07/98 kolor szary. NIgdzie nie mogę kupić tego podłokietnika. Czy ktoś mi pomoże??

A teraz drugie pytanie - czytam i czytam o tych lampach i też zamierzałem wymienić lampy ale wszyscy nawet kolesie co mają b-emki odradzają mi Sonary to co mam kupić?? FK?? dajcie linka na jakąś strone lub coś poradźcie.

Apropo - jak mnie wk.....ają te niskie krawężniki!!! no i dziury!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy VALEO tylko, podłokietnik na allegro szukaj lub napisz do gości co nicmi handlują czasami mają inne a ich nie wystawiają.

A czy mógłbyś dać jakieś namiary na te lampy - linka jakiegoś??[br]Dopisany: 17 Sierpień 2007, 09:12 _________________________________________________widze że nikt z tego forum nie jest mi w stanie pomóc!! Proszę o pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że nikt z tego forum nie jest mi w stanie pomóc!! Proszę o pomoc!!

:D

samuraj jack, zabawny jesteś. Jeśli dobrze zauważyłem napisałeś ok 8,30 posta, a o 9,12 marudzisz, ze nikt Ci nie odpowiada. Pomijam fakt, że prawdopodonie nie pofatygowałeś się żeby poszukać (czy to na forum, czy na Allegro), ale dałyś trochę zipnąć, niektórzy śpią o tej porze. Poza tym idąc torem, który podrzucił schiller - jeśli na forum było milion razy, to dlaczego komuś miałoby sie chcieć pisać po raz kolejny to samo, skoro Tobie nie chciało się poszukać :naughty:

Ale, zeby nie było, że tylko opieprzam.

Jak nie mozesz znaleźć ori podłokietnika na Allegro (co oczywiście jest niewiarygodne, ale ...) to polecam nieori, który sam kupiłem. Kosztował 70 zeta, tutaj http://www.allegro.pl/item211850505_podlokietnik_skora_2_kolory_super_cena_.html (to jakby znów nie chciało Ci sie poszukać). Ja jestem max zadowolony. Idealnie zgrało mi się kolorystycznie z tapicerą, a montaż był banalnie prosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że nikt z tego forum nie jest mi w stanie pomóc!! Proszę o pomoc!!

:D

samuraj jack, zabawny jesteś. Jeśli dobrze zauważyłem napisałeś ok 8,30 posta, a o 9,12 marudzisz, ze nikt Ci nie odpowiada. Pomijam fakt, że prawdopodonie nie pofatygowałeś się żeby poszukać (czy to na forum, czy na Allegro), ale dałyś trochę zipnąć, niektórzy śpią o tej porze. Poza tym idąc torem, który podrzucił schiller - jeśli na forum było milion razy, to dlaczego komuś miałoby sie chcieć pisać po raz kolejny to samo, skoro Tobie nie chciało się poszukać :naughty:

Ale, zeby nie było, że tylko opieprzam.

Jak nie mozesz znaleźć ori podłokietnika na Allegro (co oczywiście jest niewiarygodne, ale ...) to polecam nieori, który sam kupiłem. Kosztował 70 zeta, tutaj http://www.allegro.pl/item211850505_podlokietnik_skora_2_kolory_super_cena_.html (to jakby znów nie chciało Ci sie poszukać). Ja jestem max zadowolony. Idealnie zgrało mi się kolorystycznie z tapicerą, a montaż był banalnie prosty.

Po pierwsze szukałem już wszędzie !! Po drugie nic na tym śmiesznym forum nie ma o podłokietnikach a tym bardziej nie ma podanych firm które zajmują się lampami!! A po trzecie to jeśli ci to sprawia przyjemność to rób to dalej :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14085.0.html

To na początek wyrzuciła śmieszna szukaczka na śmiesznym forum.

A śmieszna szukaczka na Allegro pokazała właśnie to:

podlokietnikxi2.th.jpg

:shocked:

To tyle w temacie podłokietników. :hi:

W temacie lamp, nie wiem aż tak dokładnie, bo nie interesowałem się tym tematem, ale z tego co mi przelatywały tematy postów, to powinno być co nieco na forum.

Żeby było jasne. Nie bawi mnie to. Raczej zdrażniło, że zamiast najpierw wykonać jakiś ruch we własnym zakresie wymagasz niewiadomo jakich reakcji i jeszcze pokrzykujesz o śmiesznym forum, że nikt rzekomo Ci nie chce pomóc. Napisał Ci nuti - lampy Valeo. Szukałeś na Allegro? Do ilu wystawiających napisałeś? Co Ci odpowiedzieli?

Stary, weź wrzuć na luz. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesujące jest to co piszecie - jak byście dokładnie czytali to szukam SZAREGO koloru podłokietnika. Jak to będzie wyglądało szara tapicerka i czarny podłokietnik buahahahahaha. Czytajcie szarych nigdzie nie ma jak znajdziecie to jesteście dla mnie mistrzami i będe do was mówił mistrzu. Ale wątpie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O lampach jest pełno, w tym dziale masz nawet podklejony temat gdzie je kupisz ale niektórzy odrazu temat zakładają :no:

O podłokietnikach są tematy bo sam szukałem bo mam problem z moim <opada czasami> i wiem o co chodzi z nim.

Więc poszukaj a nie odrazu wyskakujesz tutaj.

Tutaj masz link do podłokietników orginalnych http://moto.allegro.pl/search.php?string=pod%C5%82okietnik+a4+b5&category=620&country=1 Wyszukanie tego zajęło mi niecałe 21 sekund - mierzyłem stoperem <w tym czasie uruchomiłem nową kartę mozilli, włączyłem allegro, dział motoryzacja i w szukajce wpisałem podłokietnik a4 b5> Więc wystarczy się postarać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O lampach jest pełno, w tym dziale masz nawet podklejony temat gdzie je kupisz ale niektórzy odrazu temat zakładają :no:

O podłokietnikach są tematy bo sam szukałem bo mam problem z moim <opada czasami> i wiem o co chodzi z nim.

Więc poszukaj a nie odrazu wyskakujesz tutaj.

Tutaj masz link do podłokietników orginalnych http://moto.allegro.pl/search.php?string=pod%C5%82okietnik+a4+b5&category=620&country=1 Wyszukanie tego zajęło mi niecałe 21 sekund - mierzyłem stoperem <w tym czasie uruchomiłem nową kartę mozilli, włączyłem allegro, dział motoryzacja i w szukajce wpisałem podłokietnik a4 b5> Więc wystarczy się postarać.

Kolego to co znalazłeś to oczywiście są ale CZARNE _ CZARNE same czarne szarych nie ma !!!!!!!!!!!!!! Dzwoniłem i dzwoniłem i dzwoniłem i nie ma nie ma nie ma nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no teraz to mnie rozwaliłeś kolego - a próbowałeś sie do tego kolesia dodzwonić lub skontaktować na gg bo o mailu to nic nie powiem. Od 2 tygodni próbuje sie z nim skontaktować i d....a

Ale podsunąłeś mi zaje... pomysł zakładam konkurs kto znajdzie podłokietnik oryginalny do audi A-4 szary pierwszy !!!

warnwarn.gifnie wiem czy zdążyłeś zauważyć w swoim szale, ale kilku kolegów stara Ci się bezinteresownie pomóc, a Ty wciąż ich besztasz.

Ostrzeżenie, nie tolerujemy takiego tonu na forum.

[pre_pl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no teraz to mnie rozwaliłeś kolego - a próbowałeś sie do tego kolesia dodzwonić lub skontaktować na gg bo o mailu to nic nie powiem. Od 2 tygodni próbuje sie z nim skontaktować i d....a

Ale podsunąłeś mi zaje... pomysł zakładam konkurs kto znajdzie podłokietnik oryginalny do audi A-4 szary pierwszy !!!

Napiszę Ci tak: strasznie nerowy chłopak z Ciebie. Znadz sobie jakąs dziewczynę,bo widzę,że źle z Toba. Bo my jesteśmy jasnowidzami i wiemy,że ten koleś nie odbiera.Doceń to,że chłopaki chcą Ci pomóc i podsyłają Ci linki ze stronami,na których być może jeszcze nie byłeś. Jednak widzę,że cokolwiek dostaniesz jesteś na NIE.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no teraz to mnie rozwaliłeś kolego - a próbowałeś sie do tego kolesia dodzwonić lub skontaktować na gg bo o mailu to nic nie powiem. Od 2 tygodni próbuje sie z nim skontaktować i d....a

Ale podsunąłeś mi zaje... pomysł zakładam konkurs kto znajdzie podłokietnik oryginalny do audi A-4 szary pierwszy !!!

Napiszę Ci tak: strasznie nerowy chłopak z Ciebie. Znadz sobie jakąs dziewczynę,bo widzę,że źle z Toba. Bo my jesteśmy jasnowidzami i wiemy,że ten koleś nie odbiera.Doceń to,że chłopaki chcą Ci pomóc i podsyłają Ci linki ze stronami,na których być może jeszcze nie byłeś. Jednak widzę,że cokolwiek dostaniesz jesteś na NIE.

Pozdrawiam

Ja to doceniam. Ale nie jestem na nie poprostu to co narazie mi podesłaliście to wszystko sprawdzałem albo nie ten kolor!! A pozatym to mam Żonę hehehe. Pozdrawiam i nadal proszę o pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesujące jest to co piszecie - jak byście dokładnie czytali to szukam SZAREGO koloru podłokietnika. Jak to będzie wyglądało szara tapicerka i czarny podłokietnik buahahahahaha. Czytajcie szarych nigdzie nie ma jak znajdziecie to jesteście dla mnie mistrzami i będe do was mówił mistrzu. Ale wątpie!!

Problemu szukasz .... kup ori i jak Ci kolorem nie pasuje- skoro nie ma szarych to jest taki pan .. na ktorego wołaja "Tapicer"- on z cała penoscia dobierze Ci kolor materiału i obszyje za małe pieniazki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item211850505_p...etnik_skora_2_kolory_super_cena_.html

Wiciu zrezygnuj z tego podłokietnika i to szybko. ja go mam i jest katastrofa. Odradzam szczerze, szkoda plnów!!

za szybko przeczytałem posta, a ty juz go masz. Mi sie normalnie rozpieprzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item211850505_p...etnik_skora_2_kolory_super_cena_.html

Wiciu zrezygnuj z tego podłokietnika i to szybko. ja go mam i jest katastrofa. Odradzam szczerze, szkoda plnów!!

No właśnie wole oryginalny podłokietnik niż jakiś uniwersalny!![br]Dopisany: 17 Sierpień 2007, 12:08 _________________________________________________

interesujące jest to co piszecie - jak byście dokładnie czytali to szukam SZAREGO koloru podłokietnika. Jak to będzie wyglądało szara tapicerka i czarny podłokietnik buahahahahaha. Czytajcie szarych nigdzie nie ma jak znajdziecie to jesteście dla mnie mistrzami i będe do was mówił mistrzu. Ale wątpie!!

Problemu szukasz .... kup ori i jak Ci kolorem nie pasuje- skoro nie ma szarych to jest taki pan .. na ktorego wołaja "Tapicer"- on z cała penoscia dobierze Ci kolor materiału i obszyje za małe pieniazki :decayed:

HEHEHE a kolor plastiku może mam przemalować?? No co ty gadasz kolego!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item211850505_p...etnik_skora_2_kolory_super_cena_.html

Wiciu zrezygnuj z tego podłokietnika i to szybko. ja go mam i jest katastrofa. Odradzam szczerze, szkoda plnów!!

za szybko przeczytałem posta, a ty juz go masz. Mi sie normalnie rozpieprzył.

:shocked:

Zaskoczyłes mnie na maksa.

Ja jestem zadowolony jak mało kiedy.

Tym bardziej jak się rozleci, nie będę załował żeby go wywalić. Jak słysze te wszystkie historie o łamiących się zapinkach w ori i kosztach naprawy, to powiedziałem - no way.

Nic to zobaczymy jak się będzie u mnie sprawował :decayed:

Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...