Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłokietnik i lampy Audi A-4


samurajjack

Rekomendowane odpowiedzi

czy re lampy będą mi pasowały bez żadnych przeróbek?? :

http://www.czesci24.pl/szczegoly-147800-reflektor_glowny.html

to reflektor od B6 nie od B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie ale trzeba mnustwo przerabiac, rzerac blachy itd itp, a poza tym widzialem juz auto ktore to mialo zrobione i byglada beznadziejnie...

Aha no to dzieki stary że mi powiedziałeś uniknąłem z tego powodu niepotrzebnego rozczarowania. A co z tym podłokietnikiem????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko szukać na allegro i czekać. Jak ja 3 miechy temu szukałem do swojego ori podłokietnika to były jasno szare, ale gośc mi załatwił czarny :thumbup: najprędzej dostaniesz chyba na jakiś giełdach samochodowych z częściami. W Gliwicach sa VALEO sa podłokietniki i inne, ale to daleko. Może u ciebie gdzieś jest w okolicy giełda to poszperaj tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko szukać na allegro i czekać. Jak ja 3 miechy temu szukałem do swojego ori podłokietnika to były jasno szare, ale gośc mi załatwił czarny :thumbup: najprędzej dostaniesz chyba na jakiś giełdach samochodowych z częściami. W Gliwicach sa VALEO sa podłokietniki i inne, ale to daleko. Może u ciebie gdzieś jest w okolicy giełda to poszperaj tam.

Wielkie dzięki jest giełda w lubiniu może sie przejade tam. Jeszcze zobacze. a tak pozatym to czemu mówicie ori i co to znaczy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja z gliwic nie jestem. ale wiesz, moze sie tam teraz albo w nastepna niedziele wybiore...

Dobra słuchaj jak byś był i byłby taki jasny ori do audi a4 rok 1998 sedan to ja jestem chętny tylko żeby był w dobrym stanie wiesz zaufam ci że będziesz patrzył jak byś dla siebie brał ten podłokietnik. Jak chcesz to mój nr telefonu jest 606401716 - jak byś nie wiedział czy cena za duża. Jak będzie w niezłym stanie i za niezłą cenę to bierz oczywiście możesz sobie coś dorzucić za fatyge to ci sie droga zwróci hehehe. Umowa stoi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. i taka rada na przyszlosc. nr tel lepiej wysylaj na PW...

ok dzieki za rade to jak coś to zadzwoń albo puść smsa to oddzwonie i jeszcze raz wielkie dzięki. A tak apropo tego podłokietnika to czytałem gdzieś że będe musiał wycinać tunel żeby mi tam wszedł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nadal nie masz szarego podłokietnika, a masz czarny (czy tam możesz mieć), to ja mam szary przy czarnym środku, tak naprawdę, to trzeba na to zwrócić uwagę, żeby zauważyć że coś jest nie tak, możnaby się zamienić jakby co ;) Tylko zaznaczam z góry, że mój jest w stanie IDEALNYM, dałem za niego troche plnów i wolę mieć szary, niż zniszczony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nadal nie masz szarego podłokietnika, a masz czarny (czy tam możesz mieć), to ja mam szary przy czarnym środku, tak naprawdę, to trzeba na to zwrócić uwagę, żeby zauważyć że coś jest nie tak, możnaby się zamienić jakby co ;) Tylko zaznaczam z góry, że mój jest w stanie IDEALNYM, dałem za niego troche plnów i wolę mieć szary, niż zniszczony...

Tzn jaki wkońću masz szary czy czarny i ile byś za niego chciał?? Wymiana na czarny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam czarny środek i szary podłokietnik w stanie perfekcyjnym.

Mógłbym się wymienić na czarny, ale musiałby być w stanie równie dobrym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna kupic jakikolwiek kolor podlokietnika i znalezc pozniej zaglowek z taka tapicerka jak masz u siebie- idizesz do tapicera a ten za grosze obszyje dekielek od podlokietnika, bedize jak nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...