Treść opublikowana przez Dikson
-
B8 TrOOOOp
Ja mam 2G basic i mam to złącze, ale nie musiałem nic uruchamiać. Jest do wyboru w jednej z opcji menu, bodajże Media -> Source -> CD / AUX. Ja wlasnie nie mam tej opcji, mam tylko CD. AUX jest fabryczny. Podlaczaleś kabelek jack 3 5mm pod AUX juz jakies urządzenie?
-
B8 TrOOOOp
Czy ktoś uruchamiał złącze AUX-IN w MMI 2G basic lub high? Ma ktoś w samochodzie to złącze?\
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Jeszcze dodam ważna informacje, piny które dołącza się na poduszce nie maja nic wspólnego z ladunkami z poduszek. Sa wykorzystywane do uruchamiania klaksonu. Tzn. Z kostki z taśmy wychodzi pin z masa samochodu na kierownice, natomiast po nacisnieciu klaksonu masa jest przekazywana na inna ścieżkę do której są zamocowane pozostałe piny lub pin.
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Czyli klakson tak jak myślałem załącza się masą? Więć pewnie 2 masy sa do poduszek a jedna osobno do klaksonu? ---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ---------- Powyżej jest zdjęcie poduszki, którą założyłe, lecz z okablowaniem starej poduszki( dwumasowej) Czy ktoś będzie wiedział który pin jest od klaksonu? i jak to miernikiem sprawdzić? ---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ---------- Temat ogarnięty. Klakson działa. Wystarczyło zamienić jeden pin od masy aby po nacisnieciu kiery była zwora.
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Ok dzieki za info, przedzwonie kable i sie okaże. ---------- Post dopisany 04-12-2013 at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany 03-12-2013 at 03:33 ---------- Na zdjęciu widać iż poduszka ma 3 punkty masowe( jeden na środku miedzy nabojami, drugi z prawej strony, trzeci mały pin widoczny z prawej strony na górze). Przełożyłem okablowanie od starej poduszki i sie okazało, że wszystko działa oprócz klaksonu. W mojej starej poduszce jest 2 punkty masowe, a w A3 okragłej 3 punkty masowe. Czy to mozliwe ze trzeba jedna mase przełożyć gdzie indziej?
-
B8 TrOOOOp
Nie mam polifta. Posiadam obecnie multi kiere, zamieniam na multi tez 2-nabojową. Wczesniej dalem zdjęcie nowej poduchy która zakupilem.wczesniej ktos mi napisał ze sa jakies zmiany,ale mńie one chyba nie dotyczą.
-
B8 TrOOOOp
Pisalem Ci zebys zapytal Jarka, on zmienial u siebie wlasnie jak pamietam z A3 Cos trzeba kombinowac bo w odpowiedniej poduszcze poliftowej czyli a4 a5 zapalniki sa inaczej ulozone, i podejrzewam ze podlaczenie jest troche inne... tutaj nie ma zartow wiec poprostu pogadaj z Jarkiem na pw... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 A skąd wiesz, ze ja chce założyć poduszkę poliftową?
-
B8 TrOOOOp
Tam nic nie ma w tym temacie, jak wykręcić i zamienić to nie problem, tylko ktos cos napisał o zamianie pinow wczesniej. I w koncu nie wiadomo czy bedzie potrzebna jakaś zamiana.
-
B8 TrOOOOp
Wyluzuj, zapytaj Jarka Darecy, on zna dobrze temat poduch z polifta Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 Ta poduszka ma dwa ładunki tak jak nasze B8, polift chyba jeden. Z tego co wyczytałem to z poliftem jest problem, ponieważ trzeba pozamieniac piny.
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Panowie pisałem w Troop ale nikt nie odpowiedział poważnie. czy poducha podejdzie do B8? Zmiana kierownic ale teraz tez mam multifunkcje. Kupiłem kiere od A3. KIEROWNICA Z AIR BAG AUDI SLINE A3 A4 A5 A6 Q3 Q5 (3740832031) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
B8 TrOOOOp
A co do wypowiedzi ubierz Kask to sobie daruj Gibons, Nie pierwszy raz rozkręcam kiere, w b6 juz kilka wymieniłem.
-
B8 TrOOOOp
Jak bede jutro przykrecal kierownice to musze o czymś wiedzieć? Trzeba zamieniać piny z multifunkcja czy p&p bedzie działać? spoko jak źle podłączysz to będziesz wiedział od razu:decayed: Zyczliwy Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 Miodzio nie wiem wogole po co ta Twoja wypowiedź? Nic nie wniosła, nabiłeś posta, brawo. jak nie zadziała to wiem ze trzeba cos pozamieniac, tylko nie chce mi sie dwa razy robic tego samego.
-
B8 TrOOOOp
Jak bede jutro przykrecal kierownice to musze o czymś wiedzieć? Trzeba zamieniać piny z multifunkcja czy p&p bedzie działać?
-
B8 TrOOOOp
Sprzedawca twierdzi ze z A3 to jest kiera.
-
B8 TrOOOOp
A skąd wiesz, że to kierownica od TT? Jak mi dojedzie to sie okaże. Kiera od TT tez ma 2 naboje? ja zakupilem z tej aukcji: KIEROWNICA Z AIR BAG AUDI SLINE A3 A4 A5 A6 Q3 Q5 (3740832031) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. W B6 oraz b7 poduchy były jedno-nabojowe.
-
B8 TrOOOOp
Odpisze ktoś ze specjalistów forumowych?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, kupiłem kierownice z airbagiem(zdjęcie ponizej), pytanie czy kostka żółta podejdzie p&p czy trzeba wymienić lub rezać? I jeszcze jedno czy np okablowanie ze starej kiery(4-ro ramiennej)mozna zamienić do nowej(3 ramiennej)?
-
B8 TrOOOOp
Szukam kiery do b8. Ściętej z multifunkcja, jaka ma miec poducha jedno czy dwu-nabojowa bo nie rozbieralem kiery w b8 jeszcze.
-
B8 TrOOOOp
Chyba Cię trochę poniosło. Mnie też to denerwuje. W B6 przeskakiwanie na następna ale tu jest inaczej:kwasny:
-
B8 TrOOOOp
Panowie, jak ktoś ma system MMI 2G high to czy bluetooth to dodatkowa opcja czy musi być w aucie?
-
B8 TrOOOOp
Jak odblokować bluetooth w MMI 2G ? W ukrytym menu czy też vagiem? podobnie jak w 3G?
-
B8 TrOOOOp
a na wlepie w książce serwisowej jaki jest kod do haka?
-
B8 TrOOOOp
Dodatkowy tzn. Ile ma ich byc dwie sztuki:decayed:? Dokładnie. Dwie. Sprawdziłem, posiadam 2 wentylatory na chłodnicy. Co to oznacza?
-
B8 TrOOOOp
Kolego masz MMI 2g basic czy High(kolor) tak jak napisałem zlacze mam przy MMI BASIC, i ktos powie jak to uruchomić? Ma ktos pomysła?
-
B8 TrOOOOp
Dodatkowy tzn. Ile ma ich byc dwie sztuki:decayed:?