Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dikson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dikson

  1. Jedź do gościa w linku, firma rodzinna i robią porządnie. Dziadek naprawia u nich alternatory i rozruszniki od 25 lat. Nigdy żadnej reklamacji:wink: Kłoczko Jerzy. Zakład elektromechaniczny, Wrocław, Elektromechanika - usługi - pkt.pl Toż to mój teściu.. W przyszłym tygodniu jestem tam z rozrusznikiem.... umawiaj mnie. Moja cena jak zawsze 100zł dobre, nawet jak robota za 50 pln?
  2. A Mucha przywozi graty i tak do Jerzego
  3. Jedź do gościa w linku, firma rodzinna i robią porządnie. Dziadek naprawia u nich alternatory i rozruszniki od 25 lat. Nigdy żadnej reklamacji:wink: Kłoczko Jerzy. Zakład elektromechaniczny, Wrocław, Elektromechanika - usługi - pkt.pl Toż to mój teściu..
  4. LUDZIE PRACUJĄ A NIE SIEDZA NA FORACH
  5. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    LICYTACJA:wink:
  6. Ja swoją B6 AVF 1,9 167KM po sofcie sprzedałem na nowych ori felgach 17 cali s-line w czerni. Full s-line zew. oraz wew za 33 tys. RNS-E i wszystko co było można do auta wj***ć.Grill był czarny nowy z serwisu S4. Wydech tył podwójny z cabrio ori Audi ori końcówki. Wiec teraz za 35 koła to nie bardzo.Chopin zejdż na ziemie to nie 20011 rok Mamy już 2013 i pykło już 10 latek beszóstką
  7. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak włączyć sterowanie głosem? U mnie po nacisnieciu przycisku na kierownicy od głosu coś kobieta lektor mówi i sie wyłącza.
  8. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Lepiej zapodajcie jakiegoś linka do kolor zegarow do tdika dwazero:decayed:
  9. A jak wymusza sie wypalanie podczas jazdy? I z jaka prędkością trzeba sie poruszać?
  10. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podpinałem dziś VCDS i nie było błędów z tym związanych. Może jakis opis gdzie jest bezpiecznik od tego lub dokładnie jak należy to zdiagnozować?
  11. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ustawiłem godzinę i datę ręcznie, ale jak sprawdzić co jest nie tak, że radiowo nie ustawia?
  12. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gdzie w ustawieniach radia:D:wink:?
  13. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    który to jest? ---------- Post dopisany at 09:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ---------- Wyciągnąć go na zapłonie czy na wyłączonej stacyjce?
  14. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie. Panowie dziś po uruchomieniu silnika, włączeniu zapłonu okazało się, iż jest zmieniona godzina oraz data, powinna być godzina rano 7.16 a była 13.16 a data jest 27.08.2013r Zdjęcie zrobione przed chwilą. Co mogło się stać nie mogę zmienić godziny, jest ustawiana radiowo. Nie ma błędów.
  15. Zrobiłem 15 minut, utrwałem 2 uchwyty:D jest ok.
  16. jak tam Emil sam na spocie ? ja dzisiaj w aquaparku sie chłodziłem Jak sie chłodziłeś? Jak woda ma tam 30 stopni? Chyba ze byłeś na basenie ale pewnie tyle ludzi ze tylko mozna było stać w wodzie.
  17. Ja jebie teraz w cieniu na balkonie 39 stopni.
  18. Ale trzeba dokupowac ten plastik czy tylko siłownik?
  19. Jezioro Mietkowskie Jutro tam uderzam z kumplami, grill i kasta piwa już czekają Miejscowosc Boszkowo Letnisko 130km woda czysciutka jezioro domanieckie. Ogólnie jest obok wiecej jezior. Jezioro mietkowskie słabe w chooj.
  20. Szkoda auta. Co to za AC jak nie mozna iść bezgotowkowo w ASO naprawiać?
  21. Dikson odpowiedział(a) na arek776 temat w Audi A4 B8
    Pozostaje tylko możliwość iż kabelek od lewego przeciwmgłowego został podłączony pod inny kanał w MK.
  22. Dikson odpowiedział(a) na arek776 temat w Audi A4 B8
    Mam już kabel i mogłem sprawdzić. Niestety przy kodowania 060 do kanału 201 u mnie nie przyjmuje. 050 do 200 tak ale to nic nie zmienia. Spróbowałem też kodowania takiego jak ma Darecy http://s14.postimg.org/o27xcl5x9/kodowanie_6_darecy_forum.jpg Przy tym zniknęły błędy ale jako tylne przeciwmgielne świecą paski w klapie (oznaczone D na zdjęciu z opisem lampy z pierwszego postu) Sprawdziłem też i przy moim poprzednim kodowaniu jeśli wpisywałem w 200 i 201 wartości 0 to błędy znikały ale nie dawało się nawet włączyć tylnych przeciwmgielnych. Czyli jakby były one wyłączone. Macie jakieś pomysły? Darecy mógłbyś wrzucić opis 17 pinowych wtyk komfortu - jaki kolor przewodu jest w jakim pinie. I jeśli coś w ogóle to co jest połączone. Kolego nie możesz nic zmienić w kanałach od przeciwmgielnych. [TABLE=width: 571] 73 PRZECIWMGIELNE LEWE ŻARÓWKOWE 105 PRZECIWMGIELNE PRAWE ŻARÓWKOWE [/TABLE] W tych kanałach co masz powyższe wartości to one odpowiadają za kodowanie lamp przeciwmglowych. Te kanały ulegają zmianie kodowania tylko i wyłącznie przy montażu lamp LED POLIFOWYCH. W przypadku zmiany lamp na LED normalny zmienia się tylko w kodowaniu stopu oraz świateł mijania i postojowych.
  23. Nie sprawdza silniczek kosztuje w ASO 68 zł nowy 30 zł allegro, podpięte są do niego dwa kabelki i nie ma szans żeby to było coś innego. W vcds pokaże Ci błąd że silniczek klapki wlewu nie łączy do masy ile ci zajęła czasu cała praca?
  24. OK. Dziękuję za rady. Wydech podwójny od A5 3.0 do B8 2.0TDI wjechał bez problemu, spawanko i po sprawie. No i oczywiście osłona termiczna pod drugi tłumik wjechała.OŁŁŁŁ YEAHHHHHH
  25. Kurna ja dziś zauważyłem iż u mnie nie działa tzn po zamknięciu się nie blokuje klapka. Siłownik pewnie do wymiany? Jak sie go sprawdza czy to on jest winny czy cos innego?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.