Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dikson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dikson

  1. Do niej to juz nic chyba nie mozna dołożyc ile cie to kosztowało?
  2. Biały kolor wypas nie widziałem za duzo B6 w tym kolorze
  3. Wstaw RNS-E i dodaj modul BT i będzie wypas
  4. Jeszcze jedno! opis jest do podłączenia RNS z BT. Ja potrzebuje połączyć Concert II z BT.
  5. Widocznie słabo szukałem. Miałem nadzieje że ktoś podpowie gdzie to jest ponieważ nie siedze 12 godzin dziennie na forum.
  6. Obecnie mam w moim samochodzie zestaw nokia.Kupiłem moduł BT Z literką Q. Jak mam to podłaczyc aby zabujało.Ma ktos schemat? Prosze o pomoc.
  7. Dokładnie chodzi mi o schemat połączenia do concerta II. Czy ktos wie? prosze o pomoc
  8. Kto mi pomoże? potrzebuje instrukcje jak uruchomić bluetooth Vagiem.
  9. Możesz kupić najnowsza mape 2010/2011 na allegro 150zł lub sciagnac torrentem z neta www.demonoid.com
  10. Na zdjęciu które dodałem widnieje śruba(coś w rodzaju nitu) Jest to łączenie szyny fotela z regulacją wysokości.Wyrobiły się podkładki i nie mam pojęcia jak ją mam wyciągnąć.Czy można ją dokupić? Próbowaliśmy kręcić uderzać i nic. Proszę o pomoc.Fotel się buja jak kołyska ponieważ są luzy
  11. Chciałbym się zapisać na wrzesień na czipa w Dyno 1.9 avf 130 kucyków
  12. Miałeś racje nie był aktywowany w silniku. Wszystko działa wielkie dzieki.
  13. Prosze o pomoc! Zamontowałem w swojej B6 moduł komfortu Q wraz z tempomatem. Po przekodowaniu wszystko wydawało sie ok.Błedy poznikały. Lecz tempomat nie zadziałał. W Vagcom pokazywało że manetka tempomatu działa gdyż widać było reakcje na poszczególne ruchy manetką. Czy tempomat wymaga dodatkowego zasilania?Co może byc przyczyna błedu? Prtsc z Vaga.
  14. A dlaczego sądzisz że termostat do wymiany? Czy wszyscy się z tym zgadzają? I czy coś jeszcze wynika z logów proszę o spojrzenie dziękuje.
  15. Witam.. wykonałem logi świezo zakupionego audika.... -wydaje mi sie ze cos sie dzieje z pompkami na pierwszym spora korekcja, pozatym log 23 (statyczny) tez wg mojej marnej wiedzy jakis nie taki - czy regulacja pompek i kontrola połaczeń może coś poprawic? auto pracuje ok, ma moc nie czuc wibracji. -Pozatym popękana jest dolna obudowa filtra i marnie wyglada przewód od T do IC jak narazie chyba szczelny. (jestem w trakcie zakupu). -dziś zmieniłem kompletny rozrząd - czy należy poprawić synchronizację czy moze tak pozostać? Z góry dziekuje za wszelkie sugestie i uwagi. Statyczne 000 001 003 004 007 013 018 023 Statyczne BS 000 003 004 011 Dynamiczne 000 001 003 004 008 010 011 pozdr Diskon
  16. Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.