Treść opublikowana przez Dikson
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Piekna sztuka
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Do niej to juz nic chyba nie mozna dołożyc ile cie to kosztowało?
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
Fajne autko!
-
[B6 AWX] moja śnieżno biała audiczka :)
Biały kolor wypas nie widziałem za duzo B6 w tym kolorze
-
[ALL B6] Czarna strzała :))
Wstaw RNS-E i dodaj modul BT i będzie wypas
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Jeszcze jedno! opis jest do podłączenia RNS z BT. Ja potrzebuje połączyć Concert II z BT.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Widocznie słabo szukałem. Miałem nadzieje że ktoś podpowie gdzie to jest ponieważ nie siedze 12 godzin dziennie na forum.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Obecnie mam w moim samochodzie zestaw nokia.Kupiłem moduł BT Z literką Q. Jak mam to podłaczyc aby zabujało.Ma ktos schemat? Prosze o pomoc.
-
[ALL B6] Kodowanie bluetooth
Dokładnie chodzi mi o schemat połączenia do concerta II. Czy ktos wie? prosze o pomoc
-
[ALL B6] Kodowanie bluetooth
Kto mi pomoże? potrzebuje instrukcje jak uruchomić bluetooth Vagiem.
-
[B6 AVF] Mapa Polski DX
Możesz kupić najnowsza mape 2010/2011 na allegro 150zł lub sciagnac torrentem z neta www.demonoid.com
-
[ALL B6] Rozregulowany fotel
Na zdjęciu które dodałem widnieje śruba(coś w rodzaju nitu) Jest to łączenie szyny fotela z regulacją wysokości.Wyrobiły się podkładki i nie mam pojęcia jak ją mam wyciągnąć.Czy można ją dokupić? Próbowaliśmy kręcić uderzać i nic. Proszę o pomoc.Fotel się buja jak kołyska ponieważ są luzy
-
Grupowy Chiptuning Dynosoft Wrocław Wrzesień - ZAPISY
Chciałbym się zapisać na wrzesień na czipa w Dyno 1.9 avf 130 kucyków
-
[B6 AVF] Tempomat brak reakcji
Miałeś racje nie był aktywowany w silniku. Wszystko działa wielkie dzieki.
-
[B6 AVF] Tempomat brak reakcji
Prosze o pomoc! Zamontowałem w swojej B6 moduł komfortu Q wraz z tempomatem. Po przekodowaniu wszystko wydawało sie ok.Błedy poznikały. Lecz tempomat nie zadziałał. W Vagcom pokazywało że manetka tempomatu działa gdyż widać było reakcje na poszczególne ruchy manetką. Czy tempomat wymaga dodatkowego zasilania?Co może byc przyczyna błedu? Prtsc z Vaga.
-
[B6 AVF] [B6 AVF] Prośba o analize logów
A dlaczego sądzisz że termostat do wymiany? Czy wszyscy się z tym zgadzają? I czy coś jeszcze wynika z logów proszę o spojrzenie dziękuje.
-
[B6 AVF] [B6 AVF] Prośba o analize logów
Witam.. wykonałem logi świezo zakupionego audika.... -wydaje mi sie ze cos sie dzieje z pompkami na pierwszym spora korekcja, pozatym log 23 (statyczny) tez wg mojej marnej wiedzy jakis nie taki - czy regulacja pompek i kontrola połaczeń może coś poprawic? auto pracuje ok, ma moc nie czuc wibracji. -Pozatym popękana jest dolna obudowa filtra i marnie wyglada przewód od T do IC jak narazie chyba szczelny. (jestem w trakcie zakupu). -dziś zmieniłem kompletny rozrząd - czy należy poprawić synchronizację czy moze tak pozostać? Z góry dziekuje za wszelkie sugestie i uwagi. Statyczne 000 001 003 004 007 013 018 023 Statyczne BS 000 003 004 011 Dynamiczne 000 001 003 004 008 010 011 pozdr Diskon
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich