Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dikson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dikson

  1. Dikson odpowiedział(a) na arek776 temat w Audi A4 B8
    Mi też się wydaje,że niestety komfort dostał po jajach. Ale dopóki nie ma kontroli zapalonej to mozna jeździć.
  2. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A gdzie ten modul haka? jak kupiłem wóz to miał wycięcie w dokładne na hak, moze za***ali:D
  3. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie. Kto mi pomoże? Mam 2 pytania. I. Mam w podlokietniku złącze AUX-IN. Jest podpięty , widać od tylu podlokietnika, a i we wzmacniaczu we wtyczce 32-pionowej są uzbrojone piny pod złącze Aux. Niestety nie mam pojęcia jak to odblokować? Mam MMI 2G basic, Dziś w sterowniku 47(od nagłośnienia) znalazłem tylko cos z auxem i telefonem, ale nic tam nie ma.Kodowanie nie wchodzi tak jak napisali na mr-fix. Tam jest jeszcze zmiana ukrytym menu, lecz w MMI basic chyba nie ma tego ukrytego. mr-fix.pl - MMI 2G: Aktywacja AUX-IN ktos ma działające zlacze AUX-in w podlokietniku? jak to ugryźć? II. Koło modułu komfortu jest poprowadzona instalacja zakończona duża kością różową(zdjęcie). Czy ktoś wie do czego to jest?
  4. Dikson odpowiedział(a) na arek776 temat w Audi A4 B8
    Własnie był u mnie kolega O nicku Porszak, temat ogarnięty, ledy zakodowane instalacja elektryczna poprawiona.
  5. Dikson odpowiedział(a) na arek776 temat w Audi A4 B8
    U mnie pomagał mi człowiek z innego miasta( po podłączeniu musiał pozmieniać piny bo miałem przesłany zły schemat), czy ty zamieniałeś już kable w MK? Masz zrobioną juz instalacje czy nic nie robiłes?
  6. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie ma w tylnej półce ma pusty otwór. Czyli nie było seryjnie? chyba że ma SOUND AUDI? Ma nawigacje 2G tyle wiem, w sobote oblukam co ona tam ma pochowane. Tylko czy to mozliwe że suba nie dostał w fabryce?
  7. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    robiles cos przy hamulcach? Sprawdź czy sie cos nie odkrecilo. Ja mialem tak z jednym kołem niedawno po zmianie zaciskow i sie okazało ze nie były dokrecone i trzebabylo dokrecić imbusy.mozna to łatwo sprawdzić, wbij na luz wyłącz muzykę i otoczenie(hehe) i naciśnij na pedał hamulca jak przestanie to wiadomo ze to cos w układzie hamulcowym. ---------- Post dopisany at 06:16 ---------- Poprzedni post napisany at 06:10 ---------- Panowie, znajomy zakupił B8 w sedanie, nie widziałem auta na żywo, twierdzi ze ma B&O lecz nie ma suba. Czy to możliwe? Subwoofer był montowany dodatkowo? Auto podobno od znajomego z polskiego salonu.
  8. Dikson odpowiedział(a) na arek776 temat w Audi A4 B8
    Mozna uszkodzić MK wiec trzeba uważać z kodowaniem. Ogolnie po odłożeniu 2 pinow dodatkowych nie ma duzo kombinowania, tylko trzeba wiedzieć jak poprawnie zakodowac. Ogolnie trzeba miec pojęcie jakie wartości trzeba zamienić w MK. A zmienić kodowanie należy w kanale : podaje listę funkcji w kanałach MK: LISTA FUNKCJONALNOŚCI ( nie lokalizacji w aucie !!!!! ) 5251 LEWY ZEWNĘTRZNY POSTÓJ 50% , STOP 100% MOCY LED 5283 PRAWY ZEWNĘTRZNY POSTÓJ 50% , STOP 100% MOCY LED 5124 LEWY WEWN POSTÓJ 2 - 50% , STOP-2 100% MOCY LED / KLAPA / 5156 PRAWY WEWN POSTÓJ 2 - 50% , STOP-2 100% MOCY LED / KLAPA / 5 STOP LEWY 100% MOCY LED 37 STOP PRAWY 100% MOCY LED Wartosci trzeba odpowiednio wprowadzić w kanały w module komfortu, pamiętać, iż jeden kanał odpowiada za jedna funkcje zarowki (np lewy zew stop). Trzeba tylko przetestować, ktory kanał u was za co odpowiada a to moze byc rożnie w samochodach ustawione.
  9. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W schowku masz czytnik navi CD? Ja tez chce zamienić. MMI Basic na 2G lub 3G. Napewno trzeba wymienić ekran, sterownik MMI i czytnik DVD, radio chyba zostaje.
  10. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Daj maila to ci wysle
  11. Panowie juz mnie tu długo nie było co słychać jak tam widzę po postach ze niektórym sie pozmieniało. wracam w piątek po długim urlopie tez z naładowanym aku.
  12. Dikson odpowiedział(a) na arek776 temat w Audi A4 B8
    Juz mu to pisałem. Nie ma innej opcji jak pomylone piny.
  13. Dobra ale jak pozamieniam piny to jak sie bede z kablem logowal? ---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- Poza tym na aukcji jest sprzęt to wylaczania immo przy sterowniku EDC 15 oraz 16, jak wiadomo B8 to sterownik EDC 17
  14. Autentyczne zdarzenie znajomego. W jedna noc wpadli złodzieje za***ali komputer i cos jeszcze autem nie odjechali. Była to sobota, przyjechała policja lecz auta nie mozna było dac do serwisu bo był zamknięty, policjanci powiedzieli aby pozamykać samochod i zamknąć bramę do domu itd. W następny dzien auta juz nie było. Złodzieje wrócili i za***ali furtkę. Marka audi oczywiście chyba A6.
  15. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, czy ktoś wie co muszę zmienić , zakupić aby zrobic nawigacje z MMI 2G basic na HiGH ? Czy wystarczy , ekran, sterownik, czytnik DVD?
  16. Chlejecieeeeeee?
  17. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To jakie amorki trzeba włożyć bo obniżenia w B8? Jaka firma zamienić s-line?
  18. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolego ja mam u siebie założone sprezyny eibach pro kit - 30mm na ori amorkach normalnych. Jeżdżę juz pól roku tak. 5 dni temu amorki s przodu miały sprawność 72 % a pewnie jeżdżą od nowością tj od 2009 roku. Zakładaj eibach będziesz zadowolony.
  19. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem ile sie meczyles aby wymienić palniki ale lampe wyciąga sie w 5 minut.
  20. Dokładnie jak pisze kolega Devastation , nie ważne jaki miałeś zderzak itd. uchwala Sądu Najwyzszego wyraźnie stwierdza: ubezpieczyciel ma naprawić szkoda tak aby pokryły wszystkie straty i samochod byl sprawny i naprawiony jak przed szkodą. Najlepsze jest to ze SN stwierdził rownież iż nie musisz nawet naprawiać samochodu bo to jest twoja sprawa co ty zrobisz z pieniędzmi od TU. TU według SN jeżeli nie naprawiasz samochodu w ASO ma ci zapłacić pełna wartość naprawy jaka byś poniósł w serwisie. Niestety ubezpieczalnie liczą wg audatexu i innych programów. Natomiast 99% spraw założonych ubezpieczycielowi o nie zapłacenie za uszkodzenie pojazdu kończy sie na korzyść poszkodowanego. niestety trwa to wiele miesięcy ale trzeba walczyć o swoje z tymi złodziejami.
  21. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie juz kiedyś poruszalem temat ale nikt nie potrafił odpowiedzieć. Mam MMI basic czerwony wyswietlacz, mam w podlokietniku wyście jack 3.5mm , po podłączeniu np ipada zlaczem jack jack nic nie reaguje. Macie może pomysł czy trzeba mieć specjalny kabelek do tego?
  22. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cuber ja tez myślałem nad pomalowalem w czarnym piano wszystkich listew łącznie z ramkami zegarow. Tylko lakiernik meblowy coś takiego pomaluje?
  23. ok to przekręcę w poniedziałek, bo nie wiem kedy peugeota będziemy odstawiali na klepanie... btw rowerzysta zrobił dziurę w drzwiach Tylko czy on na miejscu wyciągnie i zrobi od ręki ? czy trzeba mu zostawiać ? Bo jak nie ma gdzie wyciągnąć to lipa.... Jurek nie wyciąga, od ręki to nie wiem bo nigdy nie wiadomo jakie części są potrzebne myśle ze 2 może 3 godzinki i będzie. Podjedziesz rano zostawisz element do naprawy i pózniej tego samego dnia odbierzesz.
  24. umawiać nie trzeba zadzwon do mnie wczesniej i powiem ze ktos odemnie podjedzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.