Treść opublikowana przez Dikson
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Znacie pana? Z Parczewa? Zboczuszek w centrum miasta - Sadistic.pl
-
Spoty wrocławskie
Chłopak z B7 s-line Parczew Zboczuszek w centrum miasta - Sadistic.pl
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
To znaczy ze nie podejdzie zA5 do B8? Wiem co znaczy słowo wyprofilowane lecz ludzie zakładali i tylko była potrzebna redukcja do wydechu zA5 z3.0 TDI. Czyli nie wszystkie podchodzą?
-
Spoty wrocławskie
Niestety nikt nie dojechał.
-
Spoty wrocławskie
Przepitka z lidla Srite 2l po 3,33zł 4 literki ---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ---------- Doczepiam przyczepkę do Hondy i wsiadajta qurwa to my trzeźwi wrócimy po tej podróży Ja jebie dawaj litra na łeba i Cię na taczkach wywieziemy. ---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ---------- ok zawijam się z internetów:decayed: jak coś macie FONA mojego godz 20.00 ul główna 64
-
Spoty wrocławskie
to jak okreslać się. Jak coś ja mam literkę BOLSA aby nie mieszać kupowac w biedronce po drodze macie:P:grin:
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
jak coś to targam z balkonu dużego grilla:d wiec?
-
Spoty wrocławskie
Dziś grill u mnie na stablowicach, koło stawu na głównej sie rozkładam, literka juz w zamrażarniku się chłodzi.ktoś chętny? Start godz. 20. Narazie ma być 2 kumpli i 2 babeczki. ---------- Post dopisany at 05:30 ---------- Poprzedni post napisany at 05:21 ---------- Poza tym potrzebuje dobrego tlumikarza do założenia i zespawania nowego wydechu tzn spalanie jednej rurki bo ładuje wydech od A5, więc trzeba założyć przejsciowke na większa rurę.
-
Spoty wrocławskie
A co masz za motor? Gadaj panie lekki but i 8 bierze hehe
-
Spoty wrocławskie
Robiłeś obdukcje ? jak NIE TO JEDZ DO SZPITALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Coraz ciężej coś wyciągnąć od ubezpieczycieli, złamasy robią co chcą. Sąd i c**j moja dewiza. Ostatnio podczas dzwona naprawa w ASO za 17tys.pln a oni mi UJEBALI 20% amortyzacji za łożysko koła bezprawnie, musiałem zapłacić w ASO 176 zł hehe ale nie dałem za wygrana, napisałem odwołanie do TU oni podtrzymali swoją decyzje, więc napisałem do Rzecznika Ubezpieczonych do Warszawy. Po miesiącu odeslali odpowiedz 8 stron do TU Iż maja wyjaśnić dlaczego tak zrobili oraz wyjaśnienie z pięcioma wyrokami Sądu Najwyższego iż nie maja prawa tego robić. W tym tygodniu oddali mi pieniądze na konto.
-
Spoty wrocławskie
Ok. Sprawa wyjaśniona:decayed: OFICJALNIE "CHOPIN" MA VCDS-A, KTÓRY NAWET DREAMLINERY SKANUJE. AVE..
-
Spoty wrocławskie
Lubie czytać jak się spinacie o byle gówno:grin: A co do dowiezienia dowodu to mogą sobie mówić, powiesz że masz dowód 400km dalej i co będą czekali?
-
Spoty wrocławskie
Zapomniałem dopisać koszt 5 szybek tył Avant A4 B8 500zł. Tym razem nie przyciemniałem przodu, za to zrobiłem najciemniejszą folię. I jest gitarka. ---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:53 ---------- 'Dokładnie jak piszesz atest jest tylko na tył tak jak pisałem. Jak miałem zaciemnienie na przód w b6 miałem kontrole drogówki i nie dawałem dowodu rejestracyjnego dostałem 50 pln i nara. Ale za granicą juz nie ma tłumaczenia dlatego teraz odpusciłem sobie przód.
-
Spoty wrocławskie
Co do przyciemniania szyb, robiłem miesiąc temu na Żmigrodzkiej już 2 raz. Zrobione bardzo dobrze, gwarancja na 5 lub 7 lat na folie, że nie wyblaknie. Atest jest tylko na tył. Poza tym co do zabrania dowodu rejestracyjnego przez Policje to jest bardzo proste rozwiązanie. Podczas kontroli policyjnej mówimy iz " nie mamy dowodu" Przyjmujemy mandat 50zł za brak dokumentu i po problemie, czyli jeżdżeniem na dodatkowy przegląd odbieranie dowodu z Urzędu komunikacji.
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
A bardzo widać ten otwór na hak? Czy lepiej poszukać bez otworu?
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
SPOILER POD ZDERZAK TYŁ AUDI A4 S4 B8 8K0807521A (3348953496) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ten spoiler będzie ok? nr sie zgadza, lecz czy to nie jest na poczwórny wydech?
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
A gdzie to dokupić? Tlumikarz to zrobi czy można gotowiznę dostać?
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Mam wydech od A5 od 3.0 TDI do 2.0 B8 tylko redukcja jest potrzebna czy da redę bez redukcji dospawać?
-
B8 TrOOOOp
Tak bedzie pasił Grzegorz jesteś pewien,że od Staszka wydech od A5 3.0 podejdzie do mnie do A4 B8 2.0 ? Staszek ma A5 quattro. to nie B6/B7 gdzie wydechy Q nie pasują do FWD. przecież 3.0 w przedlifcie jest tylko Q poza tym będzie pasować bo Grzesiek ma z A5 wydech Wiem że tylko w Q. Ale własnie dzięki za wyjaśnienie że będzie pasowało w takim wypadku nie mam obawy, bo tak jak piszesz w B6,B7 był problem niewiele wydechów pasowało.
-
B8 TrOOOOp
Tak bedzie pasił Grzegorz jesteś pewien,że od Staszka wydech od A5 3.0 podejdzie do mnie do A4 B8 2.0 ? Staszek ma A5 quattro.
-
B8 TrOOOOp
Czy ten Wydech będzie ok ? Zamiana z 2.0 TDI na podwójny. AUDI A4 8K B8 tłumik wydech 011 (3350107473) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i co on taki pordzewialy? Tlumiki w B6 jak miałem to 0 rdzy było.
-
Zamiana ze zwykłych lamp na neony przednie z xenonem i tylne po lifie 2012 avant
MK z nr 064N da się spokojnie zakodować.
-
Zamiana ze zwykłych lamp na neony przednie z xenonem i tylne po lifie 2012 avant
Dokładnie jak piszesz ale z końcówką 064N się koduje bez problemu.
-
Zamiana ze zwykłych lamp na neony przednie z xenonem i tylne po lifie 2012 avant
Jak ci się wysypie MK to wtedy sięgniesz po 40% a nie chmielówke:grin: Jest juz info na forum z Security Acces do MK aby wejsc w kodowanie kanałów odpowiedzialnych za oświetlenie tylne. Ale posłuchaj kolegów i nie rób tego sam bo to naprawdę jest zbyt skomplikowane na opisywanie tego. Poszczególne kanały w MK mogą byc w innej kolejności zakodowane w rożnych samochodach. Trzeba wiedzieć od czego służy dany kanał. Aby sie tego dowiedzieć musiałem sie dobrze postarać. Dlatego nie umieszczam na forum takich informacji, gdyż ona nie wiele pomoże człowiekowi bez wiedzy a jedynie pijawką co na tym zarabiają.